JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
50,000 PLN miesięcznie
Edit: stwierdzam jednak, że 10,000 brutto w zupełności by wystarczyło.
1
Aż tak ostro nie poszedłem, dałem tylko, że Messi strzeli ;)
2
Jak było to wybaczcie.
0
Borek i Laskowski.
1
Pewnie Kim.
0
No to miałem nosa żeby stawiać, że Aguero strzeli...
22
A czy to jakiś wyczyn przeczytać kilkanaście linijek tekstu?
0
Ja nie poczekałem i pewnie się przejadę, ale co najwyżej anulują zakład:)
0
Wydaje mi się, że go oszczędza.
0
O, tylko 3 transfery za 100 mln EUR+ i Jović, skromniutko.
1
City-Totenham - Aguero strzeli, + 3,5 kartki
Liverpool-Porto - 1/+1,5 gola
0
Ta biała flaga na okładce Mundo wygląda znamiennie ;)
0
Ok, racja.
1
Sam chciał odejść, do tego kończył mu się kontrakt. Chyba nic dziwnego, że Barcelona nie robiła problemów z odejściem takiemu zawodnikowi?
12
Mi w tym średniowieczu jest całkiem dobrze, nie narzekam.
0
Ktoś dobrze podsumował, że to było niedopowiedzenie roku.
0
Maxi Gomez.
8
Trochę drastyczne.
4
Ilość godzin w pracy to nie wszystko, bo nauczyciel musi poświęcać dużo swojego wolnego czasu na przygotowywanie zajęć, wypełnianie wszelkiego rodzaju ankiet i sprawdzanie prac uczniów.
1
Ja tak mam, podczas pobierania krwi zawsze odwracam głowę w drugą stronę i jakoś daję radę.
1
Czekaj, chodziło mi o film o tym filmie tylko zapomniałem
nazwy :)
edit: Disaster Artist
Zapewniam, że film jest popieprzony :)
1
The Room?
1
Też miałem Napoli...
0
Z chwilą kiedy godzisz się na niższe wynagrodzenie ciężko jest się przestawić z wydawania większej ilości pieniędzy.
2
Może trochę, aczkolwiek nie chcę spojlerować za dużo.
0
Film dobry, ale bez szału jak dla mnie. Poszedłem w sumie tylko ze względu na Clinta.
0
Wspaniały, ale prawdę mówiąc większość strzałów leciała wczoraj prosto w niego.
0
Adriano, Ibra, Gerard.
1
Shemale
0
Valencia gol :)