0

50,000 PLN miesięcznie

Edit: stwierdzam jednak, że 10,000 brutto w zupełności by wystarczyło.

1

Aż tak ostro nie poszedłem, dałem tylko, że Messi strzeli ;)

2



Jak było to wybaczcie.

0

Borek i Laskowski.

1

Pewnie Kim.

0

No to miałem nosa żeby stawiać, że Aguero strzeli...

22

A czy to jakiś wyczyn przeczytać kilkanaście linijek tekstu?

0

Ja nie poczekałem i pewnie się przejadę, ale co najwyżej anulują zakład:)

0

Wydaje mi się, że go oszczędza.

0

O, tylko 3 transfery za 100 mln EUR+ i Jović, skromniutko.

1

City-Totenham - Aguero strzeli, + 3,5 kartki
Liverpool-Porto - 1/+1,5 gola

0

Ta biała flaga na okładce Mundo wygląda znamiennie ;)

0

Ok, racja.

1

Sam chciał odejść, do tego kończył mu się kontrakt. Chyba nic dziwnego, że Barcelona nie robiła problemów z odejściem takiemu zawodnikowi?

12

Mi w tym średniowieczu jest całkiem dobrze, nie narzekam.

0

Ktoś dobrze podsumował, że to było niedopowiedzenie roku.

0

Maxi Gomez.

8



Trochę drastyczne.

4

Ilość godzin w pracy to nie wszystko, bo nauczyciel musi poświęcać dużo swojego wolnego czasu na przygotowywanie zajęć, wypełnianie wszelkiego rodzaju ankiet i sprawdzanie prac uczniów.

1

Ja tak mam, podczas pobierania krwi zawsze odwracam głowę w drugą stronę i jakoś daję radę.

1

Czekaj, chodziło mi o film o tym filmie tylko zapomniałem
nazwy :)

edit: Disaster Artist
Zapewniam, że film jest popieprzony :)

1

The Room?

1

Też miałem Napoli...

0

Z chwilą kiedy godzisz się na niższe wynagrodzenie ciężko jest się przestawić z wydawania większej ilości pieniędzy.

2

Może trochę, aczkolwiek nie chcę spojlerować za dużo.

0

Film dobry, ale bez szału jak dla mnie. Poszedłem w sumie tylko ze względu na Clinta.

0

Wspaniały, ale prawdę mówiąc większość strzałów leciała wczoraj prosto w niego.

0

Adriano, Ibra, Gerard.

1

Shemale

0

Valencia gol :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?