0

Wyszło Tobie 12 zawodników ;)

3

Po odejściu Gutiego Ramos bezbłędnie wywiązuje się z roli najbardziej znienawidzonego przeze mnie gracza Realu.

1

Taaak, Tonight z Tiną też jest świetne. Generalnie świetnie układała mu się współpraca z innymi muzykami (vide Under Pressure z Annie Lennox podczas koncertu na cześć Freddiego)

1

Polecam wykonanie na żywo podczas tournée w Japonii

2

Akurat go słucham :)
Moje top 5 to Ashes to Ashes, This Is Not America, Fascination, China Girl i TVC15.

1

Możesz obejrzeć np Barcę a potem powtórkę Porto na jakiejś stronce.

1

Jak do tego czasu zdążę wrócić do pełnej sprawności to pewnie tak :)

0

Zaraz leci drugi miesiąc, potem pewnie jeszcze z 2.

0

Na nartach, ostatni zjazd i do widzenia. Pierwszy wypadek na nartach jaki mi się przydarzył w ponad 20-letniej karierze.

0

Byłem trochę niedysponowany.

https://zapodaj.net/051e31f734f40.png.html
https://zapodaj.net/84f2d4e6b9a91.png.html

W sumie dalej jestem, ale przynajmniej już nie w szpitalu ;)

1

Ma ktoś może gifa do strzału Bale'a?

1

Polecam ściągnąć Acestream i nie będzie problemu z jakością.

0

Racja, dark blue

0

Lacoste Red, Guerlain L'Homme Ideal, Hugo Boss Deep Blue.
W szukaniu zapachowych inspiracji polecam https://www.perfuforum.pl/

1

Pozostaje jeszcze Murillo, który został kupiony tak naprawdę nie wiadomo po co skoro praktycznie w ogóle nie jest wykorzystywany.

1

Fantastyczny pomysł wpuszczać od pierwszej minuty zawodnika, który nie grał od 3 miesięcy.

4

Tenisistą wybitnym jest na pewno, ale czy wszech czasów to bym polemizował.

0

Daj spokój, ma takie zmarszczki (nie chodzi mi o mimikę) i ogólnie w połączeniu z tą fryzurą wygląda bardzo staro jak na swój wiek.

0

Być może, natomiast wiem jak NIE wygląda przeciętna 23-letnia osoba.

0

Djoković - Pouille -3,5 seta, w finale ciężko stwierdzić, ale dałbym +3,5 seta. Nie potrafię jednak wskazać faworyta.

1

Na tym zdjęciu wygląda jakby miał 40+ lat.

0

Nic się nie stało, zdarza się.

1

Chodzi o brak logiki w tym co napisał Gareth Bale.

80

Bardzo dobrze, świetny sposób na rewanż :)

15

Damn, a ja myślałem że to dwumecz.

0

Co za bzdury, jak mogli wsiąść na szalupę skoro według zakładanego przez policję scenariusza (4) nikt nie przeżył. Jak coś kopiujesz to rób to z głową.

3

Z dwojga złego mam nadzieję, że finał wygra Djoković i że Nadal nie dogoni Federera w liczbie wygranych szlemów.

1

Liczę, że w przypadku de Jonga będzie inaczej :)

0

Numer zobowiązuje :)

0

Też bym wolał żeby tak się stało, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami finału Nadal-Djoković.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?