JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyszło Tobie 12 zawodników ;)
3
Po odejściu Gutiego Ramos bezbłędnie wywiązuje się z roli najbardziej znienawidzonego przeze mnie gracza Realu.
1
Taaak, Tonight z Tiną też jest świetne. Generalnie świetnie układała mu się współpraca z innymi muzykami (vide Under Pressure z Annie Lennox podczas koncertu na cześć Freddiego)
1
Polecam wykonanie na żywo podczas tournée w Japonii
2
Akurat go słucham :)
Moje top 5 to Ashes to Ashes, This Is Not America, Fascination, China Girl i TVC15.
1
Możesz obejrzeć np Barcę a potem powtórkę Porto na jakiejś stronce.
1
Jak do tego czasu zdążę wrócić do pełnej sprawności to pewnie tak :)
0
Zaraz leci drugi miesiąc, potem pewnie jeszcze z 2.
0
Na nartach, ostatni zjazd i do widzenia. Pierwszy wypadek na nartach jaki mi się przydarzył w ponad 20-letniej karierze.
0
Byłem trochę niedysponowany.
https://zapodaj.net/051e31f734f40.png.html
https://zapodaj.net/84f2d4e6b9a91.png.html
W sumie dalej jestem, ale przynajmniej już nie w szpitalu ;)
1
Ma ktoś może gifa do strzału Bale'a?
1
Polecam ściągnąć Acestream i nie będzie problemu z jakością.
0
Racja, dark blue
0
Lacoste Red, Guerlain L'Homme Ideal, Hugo Boss Deep Blue.
W szukaniu zapachowych inspiracji polecam https://www.perfuforum.pl/
1
Pozostaje jeszcze Murillo, który został kupiony tak naprawdę nie wiadomo po co skoro praktycznie w ogóle nie jest wykorzystywany.
1
Fantastyczny pomysł wpuszczać od pierwszej minuty zawodnika, który nie grał od 3 miesięcy.
4
Tenisistą wybitnym jest na pewno, ale czy wszech czasów to bym polemizował.
0
Daj spokój, ma takie zmarszczki (nie chodzi mi o mimikę) i ogólnie w połączeniu z tą fryzurą wygląda bardzo staro jak na swój wiek.
0
Być może, natomiast wiem jak NIE wygląda przeciętna 23-letnia osoba.
0
Djoković - Pouille -3,5 seta, w finale ciężko stwierdzić, ale dałbym +3,5 seta. Nie potrafię jednak wskazać faworyta.
1
Na tym zdjęciu wygląda jakby miał 40+ lat.
0
Nic się nie stało, zdarza się.
1
Chodzi o brak logiki w tym co napisał Gareth Bale.
80
Bardzo dobrze, świetny sposób na rewanż :)
15
Damn, a ja myślałem że to dwumecz.
0
Co za bzdury, jak mogli wsiąść na szalupę skoro według zakładanego przez policję scenariusza (4) nikt nie przeżył. Jak coś kopiujesz to rób to z głową.
3
Z dwojga złego mam nadzieję, że finał wygra Djoković i że Nadal nie dogoni Federera w liczbie wygranych szlemów.
1
Liczę, że w przypadku de Jonga będzie inaczej :)
0
Numer zobowiązuje :)
0
Też bym wolał żeby tak się stało, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami finału Nadal-Djoković.