JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej niestety nie ma co się nastawiać na szczęśliwe zakończenie...
0
Masakra...
2
Latem większość zawodników będzie starsza o 1 rok niż napisałeś. Miranda, Todibo, Busquets, Collado i zwłaszcza Ruiz to są wielkie niewiadome i nie nastawiałbym się chyba na jakieś błyskotliwe kariery w ich wykonaniu.
6
Co to jest Rigcz? Co rozumiesz przez rozum i godność człowieka w tym kontekście?
19
Mayoral, Vazquez i Nacho to zwykłe średniaki, zwłaszcza ten pierwszy.
0
Pamiętaj, że on nie ma jeszcze 23 lat, więc tak naprawdę jeszcze wiele przed nim.
0
Tiktok niedługo dogoni inne popularne social media, już teraz korzysta z niego ponad 600 mln użytkowników.
2
Olsztyn to jedno z moich ulubionych (jeśli nie ulubione) miasto, ale faktycznie ten dworzec to porażka.
1
Haha :)
6
Takie transfery lubię, bez całej telenoweli i podchodów. Konkret.
0
Doppel Herz albo Biovital.
0
Jeden z moich ulubionych utworów :)
12
https://cdn.drawception.com/images/panels/2012/6-21/jAW43m1xYY-2.png
1
27
2
Czy wiadomo jak długo będzie pauzował Dembele?
1
Znam ten ból...
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NDE2NjQ0ODAwMDoW%2B9o88cDddhLi43U%3D&kind=MAIN
1
Heroes III
Collin 2
GTA VC
0
Masakra, nie słyszałem w ogóle o tym.
0
Jeśli Tiafoe zagra taki mecz jak z Dimitrovem to może napsuć krwi Nadalowi, który pewnie niedługo zacznie znowu mieć problemy ze zdrowiem.
0
Co przeszedł?
3
Szkoda bardzo Siegela... Młody Niemiec łapał wysoką formę, a tu prawdopodobnie po sezonie. Dobrze, że Niemcy wygrali bo zasłużyli.
1
Piosenkę z tego motywu wykonywał Del Shannon, bardzo ją lubię.
0
Nie chodzi mi o aspekty kulturowe tylko biologiczne. Poza tym nie wiem dlaczego traktujesz osoby ze środowiska LGBT w kategorii postępu w stosunku do osób o normalnej orientacji. Czy heteroseksualiści to zacofani ludzie?
0
LGBT to postęp? Chyba raczej regres :)
6
Potwierdzam.
1
Fajna, taka w stylu retro.
1
To wszystko wina Valverde!
Jak ja nie cierpię tego Valverde...
0
Aż się boję kto jest tym drugim wyborem.
8
Nie traktowałbym Jarka jako jakiegoś szczególnego autorytetu.
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM5NDE2NjQ0ODAwMDoW%2B9o88cDddhLi43U%3D&kind=MAIN
Blisko było, ale chociaż nagroda pocieszenia wpadła.