JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do przeczytania na później :)
0
Miało być ironicznie, ale masz rację.
6
Nigdy nie lekceważ starszej osoby!
0
Weekend na Mazurach w domu u znajomych :)
0
Nawet Białym Jeleniem?
7
Książka, karnet do SPA i/lub masaże, voucher do ulubionego sklepu, bilet na koncert, płyta ulubionego wykonawcy.
6
Co on się tam może znać...
0
0
Pfff
22
Przeglądam sobie właśnie stare zakładki i trafiłem na to ;)
https://mistrzowie.org/682335/Sportowa-pasta
2
Również poproszę
1
Tylko żeby za bardzo nie podlewać siebie bo wtedy nici z paelli!
0
Wow, ale dobrze to robi. To podanie do Williana genialne.
41
https://i.imgur.com/QTID1NZ.jpg
2
Nie ma lekko ;) Ja już prawie wszystko skompletowałem, jeszcze jutro tylko jakieś słodycze i koniec.
0
Jeżeli nie macie jeszcze prezentów na święta i w ogóle nie macie na nie pomysłu to polecam Wam sklep Flying Tiger. Przed chwilą wpadłem tam na parę minut a wyszedłem obładowany prezentami dla całej rodziny. Są tam różnego rodzaju gadżety, ozdoby, śmieszne ubrania, artykuły domowe, świece, przybory toaletowe, kolorowe artykuły biurowe, maskotki, a nawet słodycze i inne jedzonko, a wszystko w rozsądnych cenach :)
0
Kojarzę, aczkolwiek jeszcze nie słuchałem :)
4
Już tłumaczę: promień Ziemi to 6,3 tys. km a nie 6,3 km ;)
0
Świetny wykres
1
A no tak, zapomniałem.
5
Jestem przeciwny przyjściu Christensena bo to zablokowałoby ewentualny transfer de Ligta.
0
Dokładnie, Mbappe już osiągnął wiele a ma dopiero 20 lat. W ostatnich latach tylko Messi i Ronaldo mieli na koncie tyle sukcesów w tym wieku.
2
Hehe dzięki, ale to miało właśnie być dość osobiste ;)
0
Ja jestem w Play, a właściwie nie jestem bo właśnie dzisiaj przeszedłem do innej sieci i nie mam jak wysłać smsa...
0
Ta niestety nie działa...
1
Znacie jakąś działającą darmową bramkę sms?
0
Mógłbyś mi podesłać jeszcze raz ten link do najlepszych filmów 2018 na priv?
0
Ja też poproszę :)
0
Wiesz może jak długo będzie jeszcze pauzował?
7
Klasycznie piękna.