JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeden z najlepszy transferów ostatnich lat jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Przyznam, że nie spodziewałem się, że aż tak dobrze się u nas odnajdzie.
32
https://pbs.twimg.com/media/Dt9uo29X4AAxZsJ.jpg:large
0
Żarty żartami, ale ciekawe ile udałoby się zebrać w ramach takiego ogólnoświatowego crowdfundingu kibiców Barcelony.
1
Mój faworyt:
16
Nieładnie piszemy razem. Pogbie stanowcze: no nie wiem.
2
Mam nadzieję, że nie przesadzi z tym przyrostem masy i że nie straci tej naturalnej lekkości poruszania się.
2
Może de Zero trafi.
0
Barcelona nie da rady ściągnąć de Jonga i de Ligta (a to obrońca jest priorytetem) naraz, a nie zanosi się też na sprzedaż jakiegokolwiek zawodnika, który mógłby nam dać potrzebne środki na zakup obydwu Holendrów.
1
Nie ta pozycja.
2
Przeczytaj tę, której już dawno nie czytałaś ;)
11
Nikt nie ruszy PSG ani City.
0
Ma szybkość, której brakuje Mirandzie. Zdecydowanie wolałbym Marca.
5
Quini - trauma po porwaniu nie przeszkodziła mu w odnoszeniu sukcesów,
Gabriel Jesus - jeszcze podczas igrzysk w Rio malował chodniki, a teraz gra wiadomo gdzie.
4
Warto do tego dodać, że Małysz radził sobie w każdych warunkach, nieważne z której strony wiało on i tak nie miał problemu żeby odlecieć. Zresztą samemu ciężko mi określić który z nich lepszy. Czy zawsze trzeba wybierać?
15
Bardzo podoba mi się jego sposób wypowiadania się. Widać, że jest inteligentny, a przy tym twardo stąpa po ziemi. Mam nadzieję, że już niedługo zagości na dobre w pierwszym zespole.
0
Co najbardziej rzuca się w oczy to brak szybkości, która powinna charakteryzować bocznego obrońcę. Pod tym względem mocno odstaje i moim zdaniem nie zrobi kariery w pierwszym zespole, ale życzę mu jak najlepiej.
0
Malcom kostka out...
7
Puig co asysta...
0
jakie zmiany w przerwie?
0
A młody Suarez już gryzie ;)
2
Jeżeli pojawi się na boisku po przerwie to stracę resztki wiary w Valverde.
0
Chyba wywaliło tę transmisję, którą Wam linkowałem...
0
Znalazłem link z transmisją dobrej jakości, proszę pisać na priv jeżeli ktoś też chce.
0
Czy ma ktoś link do meczu do acestreama?
0
Poproszę również.
1
ja zagrałem trochę bojaźliwie -4,5 gola w meczu, mogłem -3,5...
1
Chyba czterech na raz może przebywać na boisku, tak więc na ławce może ich być więcej.
0
Też chciałem to obstawić, ale odpuściłem. Może jeszcze odrobią...
1
Daje radę do czasu, zajedzie się chłopina.
0
Czasem wychodziło tak po 240 godzin w miesiącu :)