1

Jeden z najlepszy transferów ostatnich lat jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Przyznam, że nie spodziewałem się, że aż tak dobrze się u nas odnajdzie.

0

Żarty żartami, ale ciekawe ile udałoby się zebrać w ramach takiego ogólnoświatowego crowdfundingu kibiców Barcelony.

1

Mój faworyt:

16

Nieładnie piszemy razem. Pogbie stanowcze: no nie wiem.

2

Mam nadzieję, że nie przesadzi z tym przyrostem masy i że nie straci tej naturalnej lekkości poruszania się.

2

Może de Zero trafi.

0

Barcelona nie da rady ściągnąć de Jonga i de Ligta (a to obrońca jest priorytetem) naraz, a nie zanosi się też na sprzedaż jakiegokolwiek zawodnika, który mógłby nam dać potrzebne środki na zakup obydwu Holendrów.

1

Nie ta pozycja.

2

Przeczytaj tę, której już dawno nie czytałaś ;)

11

Nikt nie ruszy PSG ani City.

0

Ma szybkość, której brakuje Mirandzie. Zdecydowanie wolałbym Marca.

5

Quini - trauma po porwaniu nie przeszkodziła mu w odnoszeniu sukcesów,
Gabriel Jesus - jeszcze podczas igrzysk w Rio malował chodniki, a teraz gra wiadomo gdzie.

4

Warto do tego dodać, że Małysz radził sobie w każdych warunkach, nieważne z której strony wiało on i tak nie miał problemu żeby odlecieć. Zresztą samemu ciężko mi określić który z nich lepszy. Czy zawsze trzeba wybierać?

15

Bardzo podoba mi się jego sposób wypowiadania się. Widać, że jest inteligentny, a przy tym twardo stąpa po ziemi. Mam nadzieję, że już niedługo zagości na dobre w pierwszym zespole.

0

Co najbardziej rzuca się w oczy to brak szybkości, która powinna charakteryzować bocznego obrońcę. Pod tym względem mocno odstaje i moim zdaniem nie zrobi kariery w pierwszym zespole, ale życzę mu jak najlepiej.

0

Malcom kostka out...

7

Puig co asysta...

0

jakie zmiany w przerwie?

0

A młody Suarez już gryzie ;)

2

Jeżeli pojawi się na boisku po przerwie to stracę resztki wiary w Valverde.

0

Chyba wywaliło tę transmisję, którą Wam linkowałem...

0

Znalazłem link z transmisją dobrej jakości, proszę pisać na priv jeżeli ktoś też chce.

0

Czy ma ktoś link do meczu do acestreama?

0

Poproszę również.

1

ja zagrałem trochę bojaźliwie -4,5 gola w meczu, mogłem -3,5...

1

Chyba czterech na raz może przebywać na boisku, tak więc na ławce może ich być więcej.

0

Też chciałem to obstawić, ale odpuściłem. Może jeszcze odrobią...

1

Daje radę do czasu, zajedzie się chłopina.

0

Czasem wychodziło tak po 240 godzin w miesiącu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?