La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 873 Culés

1

No i jak widzicie Mirande jako zmiennika Alby? chłopak jak na razie wypada bardzo średnio, być może potrzebuje więcej szans by się w pełni otworzyć, Cucu ostatnio rozegrał świetne spotkanie z RM, gdzie bodajże miał udział przy wszystkich golach i ogólnie wygląda na to, że jest w dobrej dyspozycji, pytanie czy to właśnie on nie byłby lepszym wyborem, myślę, że czas zweryfikuje.

1

@MesQueUnClub_87 W tamtym sezonie lepiej wyglądał Miranda, ale też trzeba przyznać, że na tle innych przeciwników. W Barcy B niestety z tego co pisze ViscaBarca123 nie wygląda na razie jakoś świetnie. Trzeba mu dać trochę czasu

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Tylko że Cucu z RM nie grał na pozycji lewego obrońcy z tego co wiem..

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Ważne że grają w swoich klubach, po sezonie się oceni kto jest lepszy

0

@MesQueUnClub_87 Co najbardziej rzuca się w oczy to brak szybkości, która powinna charakteryzować bocznego obrońcę. Pod tym względem mocno odstaje i moim zdaniem nie zrobi kariery w pierwszym zespole, ale życzę mu jak najlepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?