1

Niestety taki punkt nie był nigdy utworzony :/

1

Nie wiem za bardzo co to jest. Niestety informatyka nie jest moją mocną stroną :)

1

Też już słyszałem od znajomego informatyka, że to może być problem właśnie ze sterownikami od karty sieciowej :)

1

Dzięki za wskazówki, za chwilę nadejdzie moment w którym wyłączy mi się komputer i po restarcie spróbuję tak zrobić.

1

Rozumiem, że jeżeli karta sieciowa jest zintegrowana z płytą główną to trzeba będzie całą płytę wymienić?

1

Przed chwilą dokładnie odkurzyłem wnętrze stacji, ale na niewiele się to zdało więc pewnie jest tak jak piszecie.

2

Daj na priv.

1

Od pewnego czasu mam problem z pecetem: otóż co mniej więcej 25 minut pojawia mi się blue screen i komputer się resetuje. Co może być przyczyną? Załączam screenshot mojego monitora:

https://zapodaj.net/images/32114f09f43e3.jpg

0

Ja zawsze staram się podchodzić do życzeń kreatywnie, tzn. zawsze staram się życzeń danej osobie takich rzeczy, na których szczególnie jej zależy. Sam również staram się nie powielać życzeń, a już najbardziej nie lubię "wierszyków" kopiowanych do wielu adresatów.

0

Oj tam, taka hiperbola z mojej strony ;)

1

Jest pewien rodzaj kurtuazji, chęć sprawienia żeby druga osoba poczuła się lepiej, nie zawsze chodzi o treść życzeń tylko o sam fakt ich złożenia. Mówienie ludziom: dzień dobry też nie ma sensu idąc tym tropem, bo przecież nie wiadomo czy dzień będzie dobry, a co gorsza może to być nieszczere.

1

Życzenia od najbliższej rodziny są nieszczere?

0

No to jest szansa dostać chociaż z 10 mln EUR za niego.

1

Tak, czuję. Kwestia podejścia. Jeśli masz negatywne nastawienie to nie poczujesz tego klimatu nawet gdyby Św. Mikołaj/ Gwiazdor usiadł Ci na twarz.

1

Do kiedy ma kontrakt?

5

Właśnie otworzyłeś puszkę Pandory.

1

Gdzie ten turniej, że hipcie widać? :)

6

O nie, tylko nie to.

3

On dopiero uczy się stylu Barcelony, daj mu trochę czasu.

2

Podobno Isco obiecał, że przekaże opaskę Carvajalowi dlatego nie chciał jej przyjąć.

5

Chodzi mi bardziej o przypadki, w których ktoś otwarcie najeżdża na czyjąś religię i osoba wyznająca tę religię próbuje jej bronić argumentami. Wiesz, niektórzy poważniej podchodzą do niektórych spraw, inni z większym dystansem i obydwie strony trzeba szanować.

6

Niestety tak, chociaż to nie zawsze są te same jednostki.

Jeśli z wielu stron taka osoba spotyka się z otwartą krytyką swojej religii to nie koniecznie może mieć to gdzieś.

9

Myślę, że z tego samego powodu dla którego Ty mógłbyś się spinać gdyby wyzywano kogoś Tobie bliskiego od pań lekkich obyczajów - po prostu dla kogoś jest ona (religia) ważna.

PS: albo po prostu ktoś ma inne poczucie humoru :)

24

Z tej dwójki zdecydowanie żaden.

3

Ciężko to nazwać słowem ;) A drugie nie było "masno" ?

3

Cieszy, że wygrało słowo polskie niebędące dla odmiany anglicyzmem.

2

Całkiem fajny fejk.

6

Nie powtórzy się... do następnego razu ;)

0

Pierwsza informacja trochę wykluczałaby drugą, bo przyjście de Jonga oznaczałoby jeszcze większy tłok w pomocy.

2

Coutinho lepszy od Suareza? Poza wczorajszym meczem ostatnie tygodnie ma dramatycznie słabe, podczas gdy Suarez strzelił w tym czasie 8 bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?