JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety taki punkt nie był nigdy utworzony :/
1
Nie wiem za bardzo co to jest. Niestety informatyka nie jest moją mocną stroną :)
1
Też już słyszałem od znajomego informatyka, że to może być problem właśnie ze sterownikami od karty sieciowej :)
1
Dzięki za wskazówki, za chwilę nadejdzie moment w którym wyłączy mi się komputer i po restarcie spróbuję tak zrobić.
1
Rozumiem, że jeżeli karta sieciowa jest zintegrowana z płytą główną to trzeba będzie całą płytę wymienić?
1
Przed chwilą dokładnie odkurzyłem wnętrze stacji, ale na niewiele się to zdało więc pewnie jest tak jak piszecie.
2
Daj na priv.
1
Od pewnego czasu mam problem z pecetem: otóż co mniej więcej 25 minut pojawia mi się blue screen i komputer się resetuje. Co może być przyczyną? Załączam screenshot mojego monitora:
https://zapodaj.net/images/32114f09f43e3.jpg
0
Ja zawsze staram się podchodzić do życzeń kreatywnie, tzn. zawsze staram się życzeń danej osobie takich rzeczy, na których szczególnie jej zależy. Sam również staram się nie powielać życzeń, a już najbardziej nie lubię "wierszyków" kopiowanych do wielu adresatów.
0
Oj tam, taka hiperbola z mojej strony ;)
1
Jest pewien rodzaj kurtuazji, chęć sprawienia żeby druga osoba poczuła się lepiej, nie zawsze chodzi o treść życzeń tylko o sam fakt ich złożenia. Mówienie ludziom: dzień dobry też nie ma sensu idąc tym tropem, bo przecież nie wiadomo czy dzień będzie dobry, a co gorsza może to być nieszczere.
1
Życzenia od najbliższej rodziny są nieszczere?
0
No to jest szansa dostać chociaż z 10 mln EUR za niego.
1
Tak, czuję. Kwestia podejścia. Jeśli masz negatywne nastawienie to nie poczujesz tego klimatu nawet gdyby Św. Mikołaj/ Gwiazdor usiadł Ci na twarz.
1
Do kiedy ma kontrakt?
5
Właśnie otworzyłeś puszkę Pandory.
1
Gdzie ten turniej, że hipcie widać? :)
6
O nie, tylko nie to.
3
On dopiero uczy się stylu Barcelony, daj mu trochę czasu.
2
Podobno Isco obiecał, że przekaże opaskę Carvajalowi dlatego nie chciał jej przyjąć.
5
Chodzi mi bardziej o przypadki, w których ktoś otwarcie najeżdża na czyjąś religię i osoba wyznająca tę religię próbuje jej bronić argumentami. Wiesz, niektórzy poważniej podchodzą do niektórych spraw, inni z większym dystansem i obydwie strony trzeba szanować.
6
Niestety tak, chociaż to nie zawsze są te same jednostki.
Jeśli z wielu stron taka osoba spotyka się z otwartą krytyką swojej religii to nie koniecznie może mieć to gdzieś.
9
Myślę, że z tego samego powodu dla którego Ty mógłbyś się spinać gdyby wyzywano kogoś Tobie bliskiego od pań lekkich obyczajów - po prostu dla kogoś jest ona (religia) ważna.
PS: albo po prostu ktoś ma inne poczucie humoru :)
24
Z tej dwójki zdecydowanie żaden.
3
Ciężko to nazwać słowem ;) A drugie nie było "masno" ?
3
Cieszy, że wygrało słowo polskie niebędące dla odmiany anglicyzmem.
2
Całkiem fajny fejk.
6
Nie powtórzy się... do następnego razu ;)
0
Pierwsza informacja trochę wykluczałaby drugą, bo przyjście de Jonga oznaczałoby jeszcze większy tłok w pomocy.
2
Coutinho lepszy od Suareza? Poza wczorajszym meczem ostatnie tygodnie ma dramatycznie słabe, podczas gdy Suarez strzelił w tym czasie 8 bramek.