JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy dużo szans to ciężko powiedzieć: na pewno mógłby dostać minuty ze słabszymi rywalami, ale odnoszę wrażenie że motoryka trochę u niego kuleje, przynajmniej na razie.
1
Za duży tłok z przodu by się zrobił: Messi, Suarez, Coutinho, Dembele i jeszcze do tego Neymar. A przecież jest jeszcze Malcom.
1
Miranda zagrał przeciętne spotkanie, ale trzeba pamiętać że to był jego debiut w LM i ma dopiero 18 lat. Kilkukrotnie zdarzały mu się niecelne podania, w ataku raczej nieczęsto się pojawiał, miał kilka strat, ale jak na pierwszy mecz w LM nie było tragedii.
1
W czym jest lepszy De Jong od Rabiota?
3
Rabiot + De Jong albo sam Rabiot albo sam De Jong.
0
Nad górnikami nikt się nie użala? No chyba właśnie wszyscy się użalają, bo co chwile dostają podwyżki ;)
Co do PS to się zgadzam.
0
A nie da się jakoś chociaż podzielić sali i ćwiczyć na dwóch częściach?
2
Nie potrafię znaleźć logicznego uzasadnienia dlaczego nie gra Vidal zamiast Rakiticia.
0
Nie macie sali?
1
Nie jestem nauczycielem. W takim razie czemu strajkujące pielęgniarki, policjanci i górnicy nie zmienią pracy zamiast narzekać?
1
Bronię bo widzę ile wysiłku wkładają w swoją pracę na co dzień. Nie chodzi mi o nauczycieli, którzy mają gdzieś swoich podopiecznych tylko tych, którzy naprawdę cieszą się szacunkiem swoich uczniów.
1
No widzisz, a ja widziałem bo mam takich w rodzinie.
6
Spróbuj eksploatować gardło mówiąc po kilka godzin dziennie przez 20 lat to zrozumiesz na czym polega trud pracy nauczyciela. I nie, wcale nie mają wolnego 2 miesiące w roku, bo w tym czasie muszą pisać plany pracy, obserwacje, metodyki zajęć itp (mówię o nauczaniu przedszkolnym bo z nauczycielami tej grupy mam styczność). Do tego dochodzi odpowiedzialność za każde dziecko i obowiązek trzymania nerwów na wodzy przez cały czas. Przedstawiciele zawodów, których wymieniłeś po skończonej pracy idą do domu i zapominają o robocie. Nauczyciel musi ogarnąć mnóstwo papierkowej roboty, która niestety absurdalnie narasta z roku na rok i zamiast skupiać się stricte na pracy z dziećmi musi wypełniać jakieś bzdurne ankiety itp. Nie mówię, że nauczyciele to jest jakaś górująca nad innymi kasta, ale zarabiają mało w stosunku do stopnia trudności pracy jaką wykonują (mówię o nauczycielach z większym stażem).
3
W skokach, przewrotach i pompach nie chodzi o to żeby tworzyć podziały na lepszych i gorszych tylko żeby wspierać sprawność fizyczną młodzieży i motywować ich do wysiłku. Nawet jeżeli ktoś osiąga gorsze rezultaty, ale widać że się stara i robi postępy to nic nie stoi na przeszkodzie żeby dostał dobrą ocenę.
1
Niektórzy mają pasję, ideały i idą tam żeby wychować młodzież na wartościowych ludzi i takich nauczycieli powinno się odpowiednio doceniać.
5
Ja jestem za tym żeby podnieść płace nauczycielom z dużym stażem.
19
Popracuj sobie 30 lat z bandą niewdzięcznych bachorów - chętnie zobaczę jak po takim czasie będzie wyglądał Twój stan zdrowia.
2
Monaco-BvB 2 i -3,5 gola - kurs 2,56
3
Jak widzę ludzi chodzących z gołymi kostkami to mam ochotę umówić ich na wizytę u ortopedy.
0
Konkurencja w Anglii jest na tyle duża (City, Liverpool, Chelsea), że ciężko rywalizować tam o trofea. Swoją drogą Arsenal jest teraz na dobrej drodze żeby wrócić do czołówki czego im bardzo życzę.
0
Owszem, ale spójrz na to z drugiej strony. W ostatnich latach Levy był w stanie zatrzymać wszystkich kluczowych zawodników i to też trzeba traktować jako sukces.
1
Jeśli chodzi o stabilność finansową swojego zespołu to na pewno tak.
4
I bez tych transferów cały czas utrzymuje się w top 3.
0
Dzięki!
1
Zostawiam komentarz, bo niektórych z tych pozycji nie widziałem.
0
Chciałbym żeby Dembele wykazywał taką postawę względem klubu.
9
Opcja 3: jest jeszcze młody i głupi i nie zdaje sobie sprawy, że gra w takim klubie jak Barcelona wymaga poświęcenia. Plus brakuje osoby, która nakopałaby mu do dupy i nauczyła odpowiedzialnego podejścia do życia.
1
15, 16, 17
0
Mnie właśnie też nie ciągnie, ale słyszałem że podobno jest niezły i zastanawiam się, czy się nie wybrać do kina właśnie na to.
1
A byłeś może na tym filmie o Armstrongu?