1

Czy dużo szans to ciężko powiedzieć: na pewno mógłby dostać minuty ze słabszymi rywalami, ale odnoszę wrażenie że motoryka trochę u niego kuleje, przynajmniej na razie.

1

Za duży tłok z przodu by się zrobił: Messi, Suarez, Coutinho, Dembele i jeszcze do tego Neymar. A przecież jest jeszcze Malcom.

1

Miranda zagrał przeciętne spotkanie, ale trzeba pamiętać że to był jego debiut w LM i ma dopiero 18 lat. Kilkukrotnie zdarzały mu się niecelne podania, w ataku raczej nieczęsto się pojawiał, miał kilka strat, ale jak na pierwszy mecz w LM nie było tragedii.

1

W czym jest lepszy De Jong od Rabiota?

3

Rabiot + De Jong albo sam Rabiot albo sam De Jong.

0

Nad górnikami nikt się nie użala? No chyba właśnie wszyscy się użalają, bo co chwile dostają podwyżki ;)

Co do PS to się zgadzam.

0

A nie da się jakoś chociaż podzielić sali i ćwiczyć na dwóch częściach?

2

Nie potrafię znaleźć logicznego uzasadnienia dlaczego nie gra Vidal zamiast Rakiticia.

0

Nie macie sali?

1

Nie jestem nauczycielem. W takim razie czemu strajkujące pielęgniarki, policjanci i górnicy nie zmienią pracy zamiast narzekać?

1

Bronię bo widzę ile wysiłku wkładają w swoją pracę na co dzień. Nie chodzi mi o nauczycieli, którzy mają gdzieś swoich podopiecznych tylko tych, którzy naprawdę cieszą się szacunkiem swoich uczniów.

1

No widzisz, a ja widziałem bo mam takich w rodzinie.

6

Spróbuj eksploatować gardło mówiąc po kilka godzin dziennie przez 20 lat to zrozumiesz na czym polega trud pracy nauczyciela. I nie, wcale nie mają wolnego 2 miesiące w roku, bo w tym czasie muszą pisać plany pracy, obserwacje, metodyki zajęć itp (mówię o nauczaniu przedszkolnym bo z nauczycielami tej grupy mam styczność). Do tego dochodzi odpowiedzialność za każde dziecko i obowiązek trzymania nerwów na wodzy przez cały czas. Przedstawiciele zawodów, których wymieniłeś po skończonej pracy idą do domu i zapominają o robocie. Nauczyciel musi ogarnąć mnóstwo papierkowej roboty, która niestety absurdalnie narasta z roku na rok i zamiast skupiać się stricte na pracy z dziećmi musi wypełniać jakieś bzdurne ankiety itp. Nie mówię, że nauczyciele to jest jakaś górująca nad innymi kasta, ale zarabiają mało w stosunku do stopnia trudności pracy jaką wykonują (mówię o nauczycielach z większym stażem).

3

W skokach, przewrotach i pompach nie chodzi o to żeby tworzyć podziały na lepszych i gorszych tylko żeby wspierać sprawność fizyczną młodzieży i motywować ich do wysiłku. Nawet jeżeli ktoś osiąga gorsze rezultaty, ale widać że się stara i robi postępy to nic nie stoi na przeszkodzie żeby dostał dobrą ocenę.

1

Niektórzy mają pasję, ideały i idą tam żeby wychować młodzież na wartościowych ludzi i takich nauczycieli powinno się odpowiednio doceniać.

5

Ja jestem za tym żeby podnieść płace nauczycielom z dużym stażem.

19

Popracuj sobie 30 lat z bandą niewdzięcznych bachorów - chętnie zobaczę jak po takim czasie będzie wyglądał Twój stan zdrowia.

2

Monaco-BvB 2 i -3,5 gola - kurs 2,56

3

Jak widzę ludzi chodzących z gołymi kostkami to mam ochotę umówić ich na wizytę u ortopedy.

0

Konkurencja w Anglii jest na tyle duża (City, Liverpool, Chelsea), że ciężko rywalizować tam o trofea. Swoją drogą Arsenal jest teraz na dobrej drodze żeby wrócić do czołówki czego im bardzo życzę.

0

Owszem, ale spójrz na to z drugiej strony. W ostatnich latach Levy był w stanie zatrzymać wszystkich kluczowych zawodników i to też trzeba traktować jako sukces.

1

Jeśli chodzi o stabilność finansową swojego zespołu to na pewno tak.

4

I bez tych transferów cały czas utrzymuje się w top 3.

0

Dzięki!

1

Zostawiam komentarz, bo niektórych z tych pozycji nie widziałem.

0

Chciałbym żeby Dembele wykazywał taką postawę względem klubu.

9

Opcja 3: jest jeszcze młody i głupi i nie zdaje sobie sprawy, że gra w takim klubie jak Barcelona wymaga poświęcenia. Plus brakuje osoby, która nakopałaby mu do dupy i nauczyła odpowiedzialnego podejścia do życia.

1

15, 16, 17

0

Mnie właśnie też nie ciągnie, ale słyszałem że podobno jest niezły i zastanawiam się, czy się nie wybrać do kina właśnie na to.

1

A byłeś może na tym filmie o Armstrongu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?