0

No wątpię, że zamiast trenować to leży brzuchem do góry :)

17

Skoro jest najlepszy to dlaczego szkoda? I czy Japończyk nie pracował na swój sukces?

1

Ok, to trochę tłumaczy sytuację, ale nadal nie rozumiem dlaczego Setien to zła kandydatura.

1

No jakaś taka kiepska ta ironia, dla mnie Setien to dobra kandydatura.

3

Ja z kolei nie widzę u nas Koemana, zwłaszcza że z żadnym z prowadzonych klubów nic wielkiego nie osiągnął.

1

Skoro przynosi to efekty to dlaczego nie miałby grać ofensywnie również w Barcelonie?

20

Dlaczego nie Setien?

9

A już myślałem, że to nowa ankieta...

8

Materiał, jakość wykonania, fason.

1

Fajna kurtka, mam podobną.

0

Z tych, które nie zostały tutaj wymienione to Lacoste Red, Guerlain L'Homme Ideal i Hugo Boss Dark Blue. Więcej inspiracji możesz znaleźć tutaj: https://www.perfuforum.pl/

0

Z mniej znanych polecam Zabójczy Numer (2006), dodatkowym plusem jest świetna ścieżka dźwiękowa.

7

No ciężko żeby kobiety na tinderze szukały mężczyzny na całe życie, który w dodatku byłby gruby i brzydki.

5

https://bundesliga.onet.pl/lucien-favre-czlowiek-ktory-oszukal-algorytmy/xv6elm

Bardzo ciekawy artykuł, aż dziwne że znaleziony na onecie.

1

A to przepraszam :)

23

*meczy koza, krowa muczy ;)

1

Wydaje mi się, że Liverpool mimo wszystko pogubi punkty, a City się pozbiera i wygra. Po cichu liczę, że Arsenal jeszcze namiesza chociaż muszą wziąć się już teraz za odrabianie strat.

1

Dla mnie cechy narodowe to stereotypy, ponieważ naród zbudowany jest z jednostek, które charakteryzują się na tyle dużą różnorodnością, że stwarzanie jakichkolwiek uogólnień i wszelkie próby skategoryzowania nie mają sensu.

0

Chodzi o tego Howarda Jonesa co śpiewał "What is love?" ?

0

Z takimi liczbami w kasztanowej League 1 to niech sobie idzie do Realu, czy innej Sevilli.

4

Pod choinkę poproszę jednego de Jonga (może być Frenkie) i jednego de Ligta.

2

Tobie również wszystkiego dobrego :)

10

Dość już tych narzekań, proszę...

5

Z okazji Świąt chciałbym życzyć wszystkim dużo zdrowia, radości, miłej rodzinnej atmosfery przy stole, a przede wszystkim zasłużonego wypoczynku i po prostu mile spędzonego czasu.

8

Jeżeli żyłbym z nią w zgodzie to tak.

22

Ok, dziękuję za informację.

0

Akurat CR11 będzie chciał dzisiaj nastukać bramek żeby dogonić Piątka, więc liczę na jakieś 2:0, 3:0

2

Piękna żona i córeczki :)

8

Nie zapominaj, że Xavi to ogrodnik i na niczym się nie zna.

15

Bardzo imponowała mi jego dynamika, szkoda że nie udało mu się zaistnieć w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?