JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wątpię, że zamiast trenować to leży brzuchem do góry :)
17
Skoro jest najlepszy to dlaczego szkoda? I czy Japończyk nie pracował na swój sukces?
1
Ok, to trochę tłumaczy sytuację, ale nadal nie rozumiem dlaczego Setien to zła kandydatura.
1
No jakaś taka kiepska ta ironia, dla mnie Setien to dobra kandydatura.
3
Ja z kolei nie widzę u nas Koemana, zwłaszcza że z żadnym z prowadzonych klubów nic wielkiego nie osiągnął.
1
Skoro przynosi to efekty to dlaczego nie miałby grać ofensywnie również w Barcelonie?
20
Dlaczego nie Setien?
9
A już myślałem, że to nowa ankieta...
8
Materiał, jakość wykonania, fason.
1
Fajna kurtka, mam podobną.
0
Z tych, które nie zostały tutaj wymienione to Lacoste Red, Guerlain L'Homme Ideal i Hugo Boss Dark Blue. Więcej inspiracji możesz znaleźć tutaj: https://www.perfuforum.pl/
0
Z mniej znanych polecam Zabójczy Numer (2006), dodatkowym plusem jest świetna ścieżka dźwiękowa.
7
No ciężko żeby kobiety na tinderze szukały mężczyzny na całe życie, który w dodatku byłby gruby i brzydki.
5
https://bundesliga.onet.pl/lucien-favre-czlowiek-ktory-oszukal-algorytmy/xv6elm
Bardzo ciekawy artykuł, aż dziwne że znaleziony na onecie.
1
A to przepraszam :)
23
*meczy koza, krowa muczy ;)
1
Wydaje mi się, że Liverpool mimo wszystko pogubi punkty, a City się pozbiera i wygra. Po cichu liczę, że Arsenal jeszcze namiesza chociaż muszą wziąć się już teraz za odrabianie strat.
1
Dla mnie cechy narodowe to stereotypy, ponieważ naród zbudowany jest z jednostek, które charakteryzują się na tyle dużą różnorodnością, że stwarzanie jakichkolwiek uogólnień i wszelkie próby skategoryzowania nie mają sensu.
0
Chodzi o tego Howarda Jonesa co śpiewał "What is love?" ?
0
Z takimi liczbami w kasztanowej League 1 to niech sobie idzie do Realu, czy innej Sevilli.
4
Pod choinkę poproszę jednego de Jonga (może być Frenkie) i jednego de Ligta.
2
Tobie również wszystkiego dobrego :)
10
Dość już tych narzekań, proszę...
5
Z okazji Świąt chciałbym życzyć wszystkim dużo zdrowia, radości, miłej rodzinnej atmosfery przy stole, a przede wszystkim zasłużonego wypoczynku i po prostu mile spędzonego czasu.
8
Jeżeli żyłbym z nią w zgodzie to tak.
22
Ok, dziękuję za informację.
0
Akurat CR11 będzie chciał dzisiaj nastukać bramek żeby dogonić Piątka, więc liczę na jakieś 2:0, 3:0
2
Piękna żona i córeczki :)
8
Nie zapominaj, że Xavi to ogrodnik i na niczym się nie zna.
15
Bardzo imponowała mi jego dynamika, szkoda że nie udało mu się zaistnieć w Barcelonie.