JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spróbuj może jeszcze jutro około 12 zadzwonić jeżeli do tego czasu nie dojdzie.
0
Ja kilkukrotnie kupowałem, może spróbuj do nich zadzwonić albo napisać. O której godzinie wczoraj robiłeś przelew?
0
Dobry ten Lala. On już zagrał coś w reprezentacji?
0
Skoro ta premia jest przyznana przy danym ustawieniu to potem nie jest odbierana jak zmienia formację?
0
I to całe zgranie ma aż takie znaczenie w trakcie meczu?
0
Przecież klub nie ma pieniędzy na takie kosmiczne transfery. Trzeba by sprzedać połowę składu żeby sobie móc pozwolić na przyjście Anglika.
0
Messi jako defensywny pomocnik? Myślałem, że nic mnie już w tej zabawie nie zdziwi.
1
Weź to usuń, bo jeszcze to przeczytają i będzie afera...
5
"Wystarczy zapłacić odpowiednią sumę" - gdyby to było takie proste...
1
Nie jest, ale po pierwsze gra regularnie i strzela bramki, a po drugie idealnie nadaje się na zmiennika.
2
Malcom nie jest dziewiątką.
4
Geniusz. Tak bardzo go brakuje w dzisiejszym świecie.
9
Uff
1
Popatrz sobie w internecie jak obsługiwać podstawowe sprzęty żebyś nie był zupełnie zielony, a jak nie będziesz wiedział to po prostu pytaj.
6
Dwumecz, w którym musimy odrabiać straty z pierwszego spotkania to nie jest dobry moment na wpuszczanie Mirandy, zwłaszcza w kontekście współpracy Alby z Messim.
1
Dawno nie widziałem go w akcji, nie wiedziałem jak się spisuje. Wiem, że Ty śledzisz Serie A i lepiej się orientujesz, ale mimo wszystko nie widzę Milika w Barcelonie.
0
Myślę, że tacy zawodnicy jak Insigne czy Mertens są bardziej kluczowymi zawodnikami ofensywnymi niż Milik. W mojej ocenie to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Jego technika, umiejętność gry kombinacyjnej, szybkość nie predestynują go do gry w takim klubie.
3
Dlatego, że to jest zwykły europejski średniak, który nie jest nawet czołowym zawodnikiem w swoim klubie.
9
Jović albo Gomez, ze wskazaniem na tego drugiego z racji znajomości La Ligi. Werner mnie nie przekonuje, a Milik to żart.
2
*fiaska
Zgadzam się - miał być de Ligt i de Jong - nie będzie ani jednego ani drugiego...
0
Martwi cisza w sprawie de Jonga. Jeśli Holender do nas nie trafi to będzie duże rozczarowanie.
1
Levis, Zara, Pull&Bear
3
Scorpions "Lonesome Crow"
Pink Floyd "Sorrow"
Metallica "Fade to Black"
David Bowie "Warszawa"
4
Już widzę jak Ibra będzie chciał grzać ławę.
1
Zdziwiłem się, że dał radę tak długo walczyć. Przez te biodro nie jest w stanie grać.
0
Ostatnio cienizna, zresztą nie grałem za dużo. Teraz jak jest AO to chcę coś wyciągnąć.
1
No ładnie wjechało :)
1
Taki jest plan.
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDM5NDE1MDI3NzcwMDqqlEPBdsCbl4PFg2c%3D&kind=MAIN
Ostatni mecz...
0
Współczuję, mam nadzieję, że jakoś się po tym pozbierasz.