0

Spróbuj może jeszcze jutro około 12 zadzwonić jeżeli do tego czasu nie dojdzie.

0

Ja kilkukrotnie kupowałem, może spróbuj do nich zadzwonić albo napisać. O której godzinie wczoraj robiłeś przelew?

0

Dobry ten Lala. On już zagrał coś w reprezentacji?

0

Skoro ta premia jest przyznana przy danym ustawieniu to potem nie jest odbierana jak zmienia formację?

0

I to całe zgranie ma aż takie znaczenie w trakcie meczu?

0

Przecież klub nie ma pieniędzy na takie kosmiczne transfery. Trzeba by sprzedać połowę składu żeby sobie móc pozwolić na przyjście Anglika.

0

Messi jako defensywny pomocnik? Myślałem, że nic mnie już w tej zabawie nie zdziwi.

1

Weź to usuń, bo jeszcze to przeczytają i będzie afera...

5

"Wystarczy zapłacić odpowiednią sumę" - gdyby to było takie proste...

1

Nie jest, ale po pierwsze gra regularnie i strzela bramki, a po drugie idealnie nadaje się na zmiennika.

2

Malcom nie jest dziewiątką.

4

Geniusz. Tak bardzo go brakuje w dzisiejszym świecie.

9

Uff

1

Popatrz sobie w internecie jak obsługiwać podstawowe sprzęty żebyś nie był zupełnie zielony, a jak nie będziesz wiedział to po prostu pytaj.

6

Dwumecz, w którym musimy odrabiać straty z pierwszego spotkania to nie jest dobry moment na wpuszczanie Mirandy, zwłaszcza w kontekście współpracy Alby z Messim.

1

Dawno nie widziałem go w akcji, nie wiedziałem jak się spisuje. Wiem, że Ty śledzisz Serie A i lepiej się orientujesz, ale mimo wszystko nie widzę Milika w Barcelonie.

0

Myślę, że tacy zawodnicy jak Insigne czy Mertens są bardziej kluczowymi zawodnikami ofensywnymi niż Milik. W mojej ocenie to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Jego technika, umiejętność gry kombinacyjnej, szybkość nie predestynują go do gry w takim klubie.

3

Dlatego, że to jest zwykły europejski średniak, który nie jest nawet czołowym zawodnikiem w swoim klubie.

9

Jović albo Gomez, ze wskazaniem na tego drugiego z racji znajomości La Ligi. Werner mnie nie przekonuje, a Milik to żart.

2

*fiaska

Zgadzam się - miał być de Ligt i de Jong - nie będzie ani jednego ani drugiego...

0

Martwi cisza w sprawie de Jonga. Jeśli Holender do nas nie trafi to będzie duże rozczarowanie.

1

Levis, Zara, Pull&Bear

3

Scorpions "Lonesome Crow"



Pink Floyd "Sorrow"


Metallica "Fade to Black"


David Bowie "Warszawa"




4

Już widzę jak Ibra będzie chciał grzać ławę.

1

Zdziwiłem się, że dał radę tak długo walczyć. Przez te biodro nie jest w stanie grać.

0

Ostatnio cienizna, zresztą nie grałem za dużo. Teraz jak jest AO to chcę coś wyciągnąć.

1

No ładnie wjechało :)

1

Taki jest plan.

0

Współczuję, mam nadzieję, że jakoś się po tym pozbierasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?