3

@tediko, ja już do tego tematu odnosiłem się w odpowiedzi na obszerny tekst @GenerałXavi - mając takich a nie innych zawodników trudno o ekscytujący styl. Na słabsze drużyny jakoś to wystarczało, ale z mocnym Liverpoolem, który u siebie zagrał zupełnie inną piłkę niż na Camp Nou to było zdecydowanie za mało. Wystarczy spojrzeć jaka była różnica w przebiegniętych kilometrach. Tutaj potrzeba wybieganych, wytrzymałych piłkarzy, bo niestety, ale nasz zespół bardzo podupadł pod względem motorycznym w ostatnim czasie. Kolejna rzecz to rozbicie towarzystwa wzajemnej adoracji - nie może być tak, że Suarez na siłę szuka Messiego i vice versa nawet w sytuacjach, gdy inni koledzy z drużyny są znacznie lepiej ustawieni. Myślę, że el Pistolero powinien się powoli zacząć godzić z rolą superrezerwowego, a w jego miejsce powinien przyjść ktoś inny, np. ten Griezmann.

0

@IronSanHybrid Paradoksalnie jednak i tak mi się ten mecz podobał, a przynajmniej jego końcowa faza.

2

@IronSanHybrid Inna sprawa, że Roberto też wczoraj parę razy zagrał tak jakby pomyliło mu się w której koszulce gra.

0

@VenoM Ja już wolę Roberto niż Semedo.

0

@cules100pro Masz rację, ale chodziło mi o tego typu trenera, który stosunkowo niedawno grał jeszcze w piłkę i nie ma zbyt dużo doświadczenia trenerskiego.

5

@IronSanHybrid Prawda jest taka, że ten transfer był pomyłką. Gość zupełnie nie wpasował się w styl gry Barcelony, nie jest efektywny ani w ataku (zero asyst i bramek) ani w obronie (robi autostrady szybciej niż Niemcy w latach 30.). Najlepszym wyjściem byłaby sprzedaż póki jeszcze można zawołać za niego niezłą kasę i tak jak pisze @Veb1233 zacząć na poważnie wprowadzać Wague, który wydaje się mieć papiery na poważnego zawodnika.

5

@sidzej Klopp to jeden z moich faworytów jako jedna z nierealnych właśnie alternatyw. Kolejną z tego samego gatunku jest Pep. Jeśli mógłbym wybrać dowolnego trenera to na pewno ktoś z tej dwójki.

0

@cules100pro Nie wiem, czy dobrym pomysłem jest branie trenera "kumpla z boiska" - zastanawiam się, czy ktoś taki znalazłby odpowiednie poważanie w szatni i czy nie skończyłoby się na tym, że piłkarze traktowaliby go właśnie jako kumpla, z którym jeszcze niedawno grali, a nie jako trenera, któremu należy się podporządkować.

1

@kerouac Oczywiście, że nie. Bielsa nie przyjdzie, zajechałby naszych piłkarzy nieprzyzwyczajonych do biegania. Nuno zagrał tak naprawdę dopiero jeden (?) sezon z Wilkami i nie traktuję go jako realnego kandydata. Wygląda na to, że chyba najlepiej nadawałby się Setien.

0

@masq Uważasz, że Koeman tak po prostu porzuci reprezentację Holandii?

8

@wachaFCB Co z tego, Messi już rok wcześniej wiedział, że przyjdzie Valverde i przez to grał spięty.

1

@ArterkHD Myślę, że najlepsze lata piłkarskie Messiego to były jakieś 5, 6 lat temu.

0

Jakie REALNE alternatywy dla EV widzicie? Bo mi w tej chwili ciężko wskazać idealnego następcę, a nie jestem zwolennikiem jakichś wynalazków.

3

@Imperius1992 Frajerem będzie de Ligt jeśli zdecyduje się przejść do klubu, który nawet nie zagra w LM.

1

@Julencja Myślę, że jest Messi jest realistą a nie fantastą i zdaje sobie sprawę, że szanse na wygranie CA przez Argentynę są niewielkie.

0

@DupekZoledny Przynajmniej będzie jeden zawodnik więcej do pressingu.

8

@koksik2700 Kurde, myślałem że tylko zespoły w których gra Xavi i Iniesta grają atrakcyjną piłkę.

1

@Wajper Późno było i źle przeczytałem ;)

0

@Wajper Poprzednia la Rambla też padała przy okazji ważniejszych wydarzeń.

5

@Deraxium A kogo miał wystawić? Zawodników Barcy B?

0

@kkbarca Dama z Łasiczką

1

@Chwytliwy Cassano, Mutu.

0

@Colon Mecz jest usuwany z zakładu :)

0

Przez przypadek usunąłem swój komentarz, wrzucam jeszcze raz jakby ktoś chciał skorzystać: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NTQ0Nzc0NDIwMDrJWP1DMSqz9hXxDj0%3D&kind=MAIN

0

@xVENUMx Męski jeszcze jako tako, kobiecego nie ruszam ;)

0

@Colon Usuwają mecz z kuponu.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 Czy Odegaard gra na tych mistrzostwach?

1

@kerouac Z rokiem rejestracji chyba trafiłeś :)

2

@Drzakubs Najważniejsze, że nie wpisałeś roku urodzenia w swoim nicku, bo nie miałbyś życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?