JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Douglasinho Patrząc na obecną wartość pieniądza to zapłacił niewiele mniej :)
0
@masq Też trudno mi się z tym pogodzić, dopóki nie było oficjalki, że idzie do Juve można jeszcze mieć nadzieję.
1
@kordyl1010 Ale dobra jakość.
3
@Douglasinho SAF jakoś nie bał się postawić na młodego piłkarza co brylował na portugalskich boiskach ;)
0
@myscooter nie napisał, że musi być nowy.
0
@4drian0 Jeśli chodzi o bokserki to najlepiej zdjąć je przed wejściem pod prysznic.
1
Cześć, takie trochę nietypowe pytanie: czy ktoś tutaj wysypywał podjazd otoczakami? Czy potrzeba do tego utwardzarki, czy samo wysypanie wystarczy?
4
@Sznejk To ma sens, przechodzić teraz do Juve żeby za rok przejść do Barcy.
0
@Barca1922 Przeczytałem już dużo głupszych. Rzeczywiście ma sens ładowanie z dystansu w obrońców stojących w obrębie szesnastki.
0
@MarCos1 Po co nam strzały z dystansu skoro 90% meczów rozgrywamy przeciwko drużynom, która bronią się całym zespołem w polu karnym?
0
Jeśli ktoś chce acestreamowego linka do meczu Kataru to zapraszam na priv.
0
@SeeleyBooth To już oficjalnie?
0
@Colon Niee, stare sprzed 10 lat mniej więcej.
0
@Colon Mam zdjęcie w tym miejscu, piękna perspektywa.
1
@Pawlak1992 D10S
0
@DawidekFCB Prowadzisz bardzo niebezpieczne życie.
0
@krzychu1526 Tak sobie wakacje spierdzielić, i to na własne życzenie...
1
@Grzesior667 @takisobiektos zgadza się :)
1
@fc_barcelona_1899 Nadal mam wrażenie, że to oglądałem, ale jako że mam tendencje do zapominania książek i filmów to kompletnie nie pamiętam :)
1
@fc_barcelona_1899 UWAGA SPOJLER!
To był ten film gdzie znajomi zawsze grali w jakieś gry i mieli sąsiada, którego nigdy nie zapraszali?
3
@fc_barcelona_1899 Standardowo, "Contratiempo"
0
@kamilo0066 Mi się podobał, ewentualnie zobacz sobie "Alibi" (też francuska)
3
@kamilo0066 "Paryż może poczekać" (nie jest o Neymarze jakby co).
0
@Sentrosii Nie, po prostu ten kto go kupi będzie najgłupszy.
2
@myscooter Pozabijajcie się o różnicę 31 minut na przestrzeni całego sezonu. Foden jest 2 lata młodszy a gra praktycznie tyle samo co Alena w jednej z najlepszych lig na świecie. To mi wystarczy żeby wyżej postawić Anglika.
0
@michal26 Roberto nie jest wolny, nie raz ruszał z piłką mijając rywali. Poza tym nie zostawia autostrady jak Semedo.
3
@michal26 "Gra miło dla oka" - no nie rzuca mnie na kolana ten argument.
3
@michal26 Co wy w tym Semedo widzicie? Ani dobrze nie broni, ani nie daje asyst. Nie rozumiem w czym jest lepszy od Roberto.
0
@Colon Dźwięk piłek tenisowych odbijanych od rakiety, nadciągającej burzy i silnika V8.
1
@SeeleyBooth @Danny Gaucho Trochę szkoda, że nie przyszedł do nas bo przy dzisiejszych realiach transferowych ta cena jest śmiesznie niska. Natomiast cieszę się, że West Ham się wzmacnia, bo obok Arsenalu to mój ulubiony klub z PL.