JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mazi Nie napisałem, że cała pomoc ma być fizyczna, ale przynajmniej jeden zawodnik mający rozwinięte walory fizyczne by się przydał w tej układance.
7
@masq Fizycznie byśmy nie istnieli (tak wiem, że Xavi i Iniesta też nie byli osiłkami, ale do nich nie ma porównania)
23
@Moderacja czy można coś zrobić z tym wysypem spamu?
1
@Colon Nie znałem Sosy, Rodrigueza i Guevary
3
@8Iniestazo8 Miał już 33 lata i uznał, że to odpowiedni moment. Z tego co pamiętam nie chciał blokować miejsca młodszym zawodnikom.
4
" Jeśli Neymar chce odejść, na pewno spróbuje nie wsiąść na pokład samolotu." - brzmi jakby miał się schować w wózku bagażowym i poczekać aż samolot odleci.
1
@Avada Kedavra Dzięki !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Avada Kedavra U mnie niestety to nie działa.
chciałem wpisać samo "hehe" i nie dało rady, chyba przestanę się śmiać.
4
hehe (znowu trzeba wpisać przynajmniej 15 znaków, spacje się nie liczą, @Robertinho gdzie może tkwić problem?)
4
@Wawrzyszewski Zupełnie jak na la Rambli.
1
@kamzar Zagłosuję na Ibrę albo Quagliarellę, genialne bramki.
17
@damian16161212 Jaka masakra? Nikt nie zmusza piłkarza na siłę do podpisania kontraktu, a za darmo też nie każą mu grać ;)
0
@Colon Świetna wersja.
0
@MESSIah16 Na pewno ugrałby znacznie więcej. Liczę, że jeszcze wróci.
0
@blaugrana1980 Każdy ma jakieś wady.
4
@marcin62 Właśnie to kopiuj-wklej to świetny pomysł, bo nie każdy siedzi 24/7 w internecie i czyta na bieżąco wszystkie newsy. Nie rozumiem skąd nagonka na niego. Chcecie czytać coś oryginalnego to obserwujcie innych użytkowników.
0
@Copernicus Djoković, bo jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
21
Ciekawe, że w swoim komunikacie nie odnieśli się do braku użycia VARu.
0
@SeeleyBooth Po prostu staram się pisać w taki sposób jakbym rozmawiał z kimś na żywo :)
5
Hurkacz przegrywa z Djokoviciem w meczu 3. Rundy Wimbledonu, ale przegrywa w dobrym stylu, po walce i urwawszy seta Serbowi. Jeszcze sporo ciężkiej pracy przed nim, również pracy nad motoryką, ale wszystko idzie w dobrym kierunku, już teraz jest w pierwszej pięćdziesiątce i liczę że ma realne szanse zakończyć sezon w okolicach 30. miejsca.
0
@ViscaBarca123 Fajne dzieciaki :)
0
Ale teraz przeorał Huberta.
0
@Chwytliwy Ogląda Hurkacza.
0
Ale świntuch.
0
@michal26 Bardzo dobrze :) Chciałbym żeby wygrał, ale to będzie arcytrudne.
0
Uwielbiam się tak mylić :) Byłem przekonany, że Hurkacz przegra w 3 setach, a tu niespodzianka i jest 1:1. Oby tak dalej!
0
@daniel32778 Return Hurkacz akurat nie należy do jego najmocniejszych stron dlatego trudno mu przełamywać mocniejszych rywali, zobaczymy jak będzie w tiebreaku.
1
@barcelonaLM Skoro sąd uchylił jego decyzję to znaczy, że zezwolił na marsz, a to raczej nie jest na rękę pisowi.
0
@michal26 3:0 dla Djoko, niestety.