0

@daniel32778 Masz może link do meczu?

0

Poprosiłbym na priv link do meczu HH z Djoko, niestety dzisiaj nie mogę sam nic znaleźć...

1

@Socjopata No właśnie widziałem, od początku Wimbledonu jeszcze nic mi nie weszło heh.

8

@Nano22 Ponad 3300 dni bez bana.

1

@Socjopata jednak faktycznie Agut gładko z Karenem, nie spodziewałem się tego...

1

@kamiVeB Trójka, RMF Classic.

0

@MT7 Z jego dynamiką na pewno.

1

@Socjopata Ja jednak typuję Khachanova i Paire, zobaczymy jak wyjdzie.

0

@Socjopata A 4:1 przegrywała. Khachanova grałeś?

11

@Rewolucja123 Chętnie zobaczyłbym jego statystyki z gry w defensywie.

0

@masq każdy, który nie ma więcej niż 20 lat i nie był tu wrzucany xxx razy :)

0

@klopx Bo tutaj chyba jednak trochę przesadzono ;)

0

@klopx Tu nie chodzi o nieżartowanie tylko o to, że wrzucane są suchary, które śmieszne były 20 lat temu. Żartować można ze wszystkiego.

0

@masq Kwestia poczucia humoru, tak jak napisałeś. Ja nikogo nie obrażam.

0

@mrboom Też tak miałem, @bixmix wyjaśnił.

11

@masq To że ktoś nieudolnie żartuje z kontrowersyjnych tematów nie oznacza, że jest śmieszny. No trudno.

9

@masq Myślę, że jednak są pewne standardy dzięki którym można ocenić, czy dany żart jest śmieszny, czy jest zwykłym zapychającym sucharem.

14

Ech, znowu humor niskich lotów...

1

@mekston Niestety Djoković, a jeśli chodzi o potencjał to Tsitsipas, Thiem i Auger-Aliassime.

1

@kerouac Cilić w tym sezonie notuje zjazd, więc nawet nie brałem pod uwagę żeby na niego stawiać :)

1

@Bobo25 tak proste, że aż na to nie wpadłem, dzięki :)

4

@kerouac Czas to najlepszy nauczyciel, niestety zabija swoich uczniów ;)

0

Znacie może jakąś fajną stronę internetową z lampami? Patrzyłem na Azzardo, ale ceny mają tam dość wygórowane a wizualnie ich lampy mnie nie zachwciły.

1

@ngif Ładny wynik, brawo.

1

Zastanawia cisza w sprawie de Ligta. Ponoć w poniedziałek miało być ogłoszenie transferu do Juve, a tymczasem w ostatnich dniach nie ma żadnych doniesień (chyba, że mnie coś ominęło).

11

@macio_944 Czym tam jest CR na bilboardzie?

0

@marcin000019 Jest taki smak? Muszę wypróbować.

13

@damianex10 Ten filmik poniżej też rozwala:


0

Korzysta ktoś z usługi Eurosport Player? Na jakiej zasadzie to działa?

3

Hurkacz wygrywa 3. seta w tiebreaku i prowadzi 2:1 z Mayerem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?