JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Masz może link do meczu?
0
Poprosiłbym na priv link do meczu HH z Djoko, niestety dzisiaj nie mogę sam nic znaleźć...
1
@Socjopata No właśnie widziałem, od początku Wimbledonu jeszcze nic mi nie weszło heh.
8
@Nano22 Ponad 3300 dni bez bana.
1
@Socjopata jednak faktycznie Agut gładko z Karenem, nie spodziewałem się tego...
1
@kamiVeB Trójka, RMF Classic.
0
@MT7 Z jego dynamiką na pewno.
1
@Socjopata Ja jednak typuję Khachanova i Paire, zobaczymy jak wyjdzie.
0
@Socjopata A 4:1 przegrywała. Khachanova grałeś?
11
@Rewolucja123 Chętnie zobaczyłbym jego statystyki z gry w defensywie.
0
@masq każdy, który nie ma więcej niż 20 lat i nie był tu wrzucany xxx razy :)
0
@klopx Bo tutaj chyba jednak trochę przesadzono ;)
0
@klopx Tu nie chodzi o nieżartowanie tylko o to, że wrzucane są suchary, które śmieszne były 20 lat temu. Żartować można ze wszystkiego.
0
@masq Kwestia poczucia humoru, tak jak napisałeś. Ja nikogo nie obrażam.
0
@mrboom Też tak miałem, @bixmix wyjaśnił.
11
@masq To że ktoś nieudolnie żartuje z kontrowersyjnych tematów nie oznacza, że jest śmieszny. No trudno.
9
@masq Myślę, że jednak są pewne standardy dzięki którym można ocenić, czy dany żart jest śmieszny, czy jest zwykłym zapychającym sucharem.
14
Ech, znowu humor niskich lotów...
1
@mekston Niestety Djoković, a jeśli chodzi o potencjał to Tsitsipas, Thiem i Auger-Aliassime.
1
@kerouac Cilić w tym sezonie notuje zjazd, więc nawet nie brałem pod uwagę żeby na niego stawiać :)
1
@Bobo25 tak proste, że aż na to nie wpadłem, dzięki :)
4
@kerouac Czas to najlepszy nauczyciel, niestety zabija swoich uczniów ;)
0
Znacie może jakąś fajną stronę internetową z lampami? Patrzyłem na Azzardo, ale ceny mają tam dość wygórowane a wizualnie ich lampy mnie nie zachwciły.
1
@ngif Ładny wynik, brawo.
1
Zastanawia cisza w sprawie de Ligta. Ponoć w poniedziałek miało być ogłoszenie transferu do Juve, a tymczasem w ostatnich dniach nie ma żadnych doniesień (chyba, że mnie coś ominęło).
11
@macio_944 Czym tam jest CR na bilboardzie?
0
@marcin000019 Jest taki smak? Muszę wypróbować.
13
@damianex10 Ten filmik poniżej też rozwala:
0
Korzysta ktoś z usługi Eurosport Player? Na jakiej zasadzie to działa?
3
Hurkacz wygrywa 3. seta w tiebreaku i prowadzi 2:1 z Mayerem :)