0

@Bamek94 Zaraz się pojawią komentarze o Xavim, to takie śmieszne!

0

@kerouac Całkiem nieźle :)

0

@Colon Chyba tak, jutro jeszcze raz spróbuję.

0

@Colon 12719 pkt

0

@kerouac 6000 brutto czy netto?

0

@kerouac Bardzo trafny argument z tym 0 - 1,000,000 i 200,000 - 1,000,000.

0

@Aerox Sam bym sobie pograł w golfa. Jak odłożę trochę kasy to zapiszę się na jakiś kurs gry.

0

@karolaskarol Varane i Ramos nic nie grali w tym sezonie.

2

@Janiama Przyjście de Ligta to byłoby marzenie. Gdyby się udało je zrealizować to okienko transferowe można by uznać za naprawdę udane, zakładając że uda się sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników.

0

@stilor Nie wszyscy.

0

@sokot Ja Griezmanna też bym widział, natomiast Neymara nie.

4

Rozbraja mnie, że jest tak wiele głosów sprzeciwu wobec przyjścia Griezmanna, ale już Neymara, który miał gdzieś Barcelonę to wielu przyjęłoby z otwartymi ramionami.

0

@MarioVeB! zagrałem bezpiecznie -3,5 gola

0

0

@Norkusik No właśnie muszę sobie wreszcie zrobić podsumowanie ile jestem na minusie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 Wielu ludzi jara się Messim, a ciekawe ile osób widziało go na żywo? ;)

0

@asterix78 Lemar na pewno.

2

@lucas/catalan Nie wiedziałem, że bukmacherka jest wyznacznikiem polskości.

0

@PrinceDamon Dziękuję i również pozdrawiam :)

0

@Fake69 Owszem, bo to była najlepsza pomoc w historii.

1

@matirix20 Angielskie kluby zrównałyby z ziemią taką pomoc.

0

@barcanawieki DeepL jest całkiem niezły.

0

@Bykunn x2 Izrael kurs 2,47 ;)

0

@MarioVeB! Tak, albo Polska -1,5 gola

3

@Varkond jak już się kogoś czepiasz to sam pisz poprawnie. Przymiotniki nazw krajów piszemy małą literą.

1

@ksobi Bo przecież VVD przekazuje krycie kolegom i się wycofuje zamiast odbierać i w ogóle...

4

"jest gdzie być"

4

Vamos Oranje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?