JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamek94 Zaraz się pojawią komentarze o Xavim, to takie śmieszne!
0
@kerouac Całkiem nieźle :)
0
@Colon Chyba tak, jutro jeszcze raz spróbuję.
0
@Colon 12719 pkt
0
@kerouac 6000 brutto czy netto?
0
@kerouac Bardzo trafny argument z tym 0 - 1,000,000 i 200,000 - 1,000,000.
0
@Aerox Sam bym sobie pograł w golfa. Jak odłożę trochę kasy to zapiszę się na jakiś kurs gry.
0
@karolaskarol Varane i Ramos nic nie grali w tym sezonie.
2
@Janiama Przyjście de Ligta to byłoby marzenie. Gdyby się udało je zrealizować to okienko transferowe można by uznać za naprawdę udane, zakładając że uda się sprzedać kilku niepotrzebnych zawodników.
0
@stilor Nie wszyscy.
0
@sokot Ja Griezmanna też bym widział, natomiast Neymara nie.
4
Rozbraja mnie, że jest tak wiele głosów sprzeciwu wobec przyjścia Griezmanna, ale już Neymara, który miał gdzieś Barcelonę to wielu przyjęłoby z otwartymi ramionami.
0
@MarioVeB! zagrałem bezpiecznie -3,5 gola
0
@Baros1990 Ok
0
@Norkusik No właśnie muszę sobie wreszcie zrobić podsumowanie ile jestem na minusie :)
9
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NTYwODI2NjYwMDqJDt5%2F2Z72sOP8y%2Fk%3D&kind=MAIN
Wreszcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 Wielu ludzi jara się Messim, a ciekawe ile osób widziało go na żywo? ;)
0
@asterix78 Lemar na pewno.
2
@lucas/catalan Nie wiedziałem, że bukmacherka jest wyznacznikiem polskości.
0
@PrinceDamon Dziękuję i również pozdrawiam :)
0
@Fake69 Owszem, bo to była najlepsza pomoc w historii.
1
@matirix20 Angielskie kluby zrównałyby z ziemią taką pomoc.
0
@barcanawieki DeepL jest całkiem niezły.
0
@Bykunn x2 Izrael kurs 2,47 ;)
0
@MarioVeB! Tak, albo Polska -1,5 gola
3
@Varkond jak już się kogoś czepiasz to sam pisz poprawnie. Przymiotniki nazw krajów piszemy małą literą.
1
@ksobi Bo przecież VVD przekazuje krycie kolegom i się wycofuje zamiast odbierać i w ogóle...
4
"jest gdzie być"
4
Vamos Oranje