- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 672 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 672 Culés
7
Trochę mnie smuci podejście "Mogą odpaść z CDR, to mało znaczące trofeum", albo ja jestem nienormalny albo uważam że nie wolno żadnych trofeum przepuszczać, bo możemy zostać z niczym, pamiętacie jak Napoli 2 razy pod rząd ustawiło wszystkie siły na Scudetto? a wyszło tak że zostali z niczym
Ja rozumiem że każdy chce tutaj LM jak powietrza, ale czy nie lepiej mieć 3 tryplet aniżeli te LM? Moim zdaniem 3 tryplet będzie o wiele większym osiągnięciem niż 3 LM z rzędu Realu, i to w przeciągu ledwo 10 lat, a to byłoby coś niewiarygodnego, bo to byłby pokaz po prostu siły Barcelony i podsumowania jakże wspaniałej dla nas dekady
2
@Chwytliwy Nie sądzę żeby Barcelona odpuściła którekolwiek trofeum. Kwestia jest taka, że trzeba odpowiednio logistycznie podejść do zarządzania siłami zawodników. W tamtym toku brak właśnie zarządzania siłami doprowadził nas do odpadnięcia z Romą.
0
@SeeleyBooth no jasne, i też uważam że to po prostu błąd przy pracy i tyle, ja nie jestem fanem Valverde, ale widzę że nie chciał źle
Ale jak podkreśliłem na początku, trochę mnie smuci postawa użytkowników na temat CDR, obsesja na punkcie LM zakrywa wszystko
0
@Chwytliwy Standardowe zdejmowanie presji z zespołu, nie traktowałbym tych słów dosłownie.
0
@Chwytliwy Według mnie w tym momencie nie ma sensu odpuszczać pucharu, gdy zostaje trzy mecze do rozegrania, jeśli awansują. Logicznie jeśli chcieli by odpuszczać to mogli zrobić to wcześniej. Po ostatniej wpadce z Romą nie dziwię się, że mają takie parcie na LM, zwłaszcza że Real wygrał to trofeum 3 razy z rzędu.
0
@JimMorrisonFCB może masz rację, ale cóż, zobaczymy, ja wiem jedno, jeśli przewalimy CDR i wygramy ligę oraz LM to mi to nie zasmakuje na pewno jak tryplet :(