0

Nie oglądałem skoków, ale widziałem, że Polacy wygrali, a jak spisał się Kamil?

0

Małysz też zawsze miał jedną z najniższych prędkości w stawce, a nie przeszkadzało mu to dominować na skoczniach.

2

Guerlain l'Homme Ideal
Lacoste Red
Hugo Boss Dark Blue

Generalnie polecam to forum: http://perfuforum.pl

1

Na przyszłość informuj, że mogą być spojlery, bo nie wszyscy oglądali ten serial, a być może chciałby to zrobić.

0

Świetny mecz, bardzo przyjemnie się to oglądało, zwłaszcza po polsko-czeskiej padace.

0

Premium Mobile

14

Malcolm

8

Cud

0

Może tutaj coś znajdziesz: http://perfuforum.pl

3

CASA to nie myśliwiec tylko samolot transportowy, tak tylko chciałem sprostować.

1

Naprawdę tak powiedział?

0

W 2002 roku Czesi nie grali na mundialu.

2

GTA VC, chociaż w V nie miałem okazji grać, z NFSów najbardziej lubiłem Carbon.

1

Nie zawsze osoby w klubie mają rację, tak samo jak nie zawsze my ją mamy.

0

Ile wygrał?

8

Jaka szybkość... Przecież jego nawet liniowi wyprzedzają. Nie bronię Malcoma, bo jak na razie nie miał zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności w tym klubie, za to miałem nieprzyjemność oglądać Munira od kilku sezonów i poza incydentalnymi przypadkami nie zaprezentował nic, co przemawiałoby na jego korzyść.

1

Daj Pan spokój, jakie atuty posiada Munir?

4

Ja bardzo się cieszyłem z tego transferu (z aspektu sportowego, nie finansowego) i dużo sobie po Ibrze obiecywałem, niestety wyszło jak wyszło.

20

Oczy krwawią jak na to patrzę.

1

Racja, edytowałem swój wpis.

0

Być może gdyby nie tarcia między Ibrą a Pepem to wcale nie okazałby się słabszy. Nigdzie nie napisałem, że to był genialny deal.

0

Nie można uznać, bo Barcelona dostała za Eto'o 40 mln + Ibrę. To, że Barcelona przepłaciła to jest inna kwestia.
Mój błąd, to my dopłaciliśmy 40 mln + Ibra

1

Przecież Eto'o nie poszedł za darmo.

0

Nadal wycofał się z turnieju 1000 w Paryżu z powodu kontuzji, Djoković doszedł w tym turnieju do finału, w którym przegrał z Khachanovem i wskoczył na pierwsze miejsce w rankingu.

1

Vinnie Jones i długo długo nic. Reszta przy nim to panienki.

0

0

Filipe Luis?

52

Skromny, mądry chłopak, który zażądał prywatnego odrzutowca.

2

Wszystko jest kwestią psychiki. Nawet jak jesteś najlepszy, ale zablokuje Ci się głowa to nie dasz rady wykorzystać swoich możliwości.

20

Ściema, przecież wiadomo, że UFO pojawia się tylko w USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?