JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądałem skoków, ale widziałem, że Polacy wygrali, a jak spisał się Kamil?
0
Małysz też zawsze miał jedną z najniższych prędkości w stawce, a nie przeszkadzało mu to dominować na skoczniach.
2
Guerlain l'Homme Ideal
Lacoste Red
Hugo Boss Dark Blue
Generalnie polecam to forum: http://perfuforum.pl
1
Na przyszłość informuj, że mogą być spojlery, bo nie wszyscy oglądali ten serial, a być może chciałby to zrobić.
0
Świetny mecz, bardzo przyjemnie się to oglądało, zwłaszcza po polsko-czeskiej padace.
0
Premium Mobile
14
Malcolm
8
Cud
0
Może tutaj coś znajdziesz: http://perfuforum.pl
3
CASA to nie myśliwiec tylko samolot transportowy, tak tylko chciałem sprostować.
1
Naprawdę tak powiedział?
0
W 2002 roku Czesi nie grali na mundialu.
2
GTA VC, chociaż w V nie miałem okazji grać, z NFSów najbardziej lubiłem Carbon.
1
Nie zawsze osoby w klubie mają rację, tak samo jak nie zawsze my ją mamy.
0
Ile wygrał?
8
Jaka szybkość... Przecież jego nawet liniowi wyprzedzają. Nie bronię Malcoma, bo jak na razie nie miał zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności w tym klubie, za to miałem nieprzyjemność oglądać Munira od kilku sezonów i poza incydentalnymi przypadkami nie zaprezentował nic, co przemawiałoby na jego korzyść.
1
Daj Pan spokój, jakie atuty posiada Munir?
4
Ja bardzo się cieszyłem z tego transferu (z aspektu sportowego, nie finansowego) i dużo sobie po Ibrze obiecywałem, niestety wyszło jak wyszło.
20
Oczy krwawią jak na to patrzę.
1
Racja, edytowałem swój wpis.
0
Być może gdyby nie tarcia między Ibrą a Pepem to wcale nie okazałby się słabszy. Nigdzie nie napisałem, że to był genialny deal.
0
Nie można uznać, bo Barcelona dostała za Eto'o 40 mln + Ibrę. To, że Barcelona przepłaciła to jest inna kwestia.
Mój błąd, to my dopłaciliśmy 40 mln + Ibra
1
Przecież Eto'o nie poszedł za darmo.
0
Nadal wycofał się z turnieju 1000 w Paryżu z powodu kontuzji, Djoković doszedł w tym turnieju do finału, w którym przegrał z Khachanovem i wskoczył na pierwsze miejsce w rankingu.
1
Vinnie Jones i długo długo nic. Reszta przy nim to panienki.
0
Anty-Monopoly - mam i polecam. http://mlodygiercownik.pl/2017/12/08/recenzja-gry-planszowej-anty-monopoly/
0
Filipe Luis?
52
Skromny, mądry chłopak, który zażądał prywatnego odrzutowca.
2
Wszystko jest kwestią psychiki. Nawet jak jesteś najlepszy, ale zablokuje Ci się głowa to nie dasz rady wykorzystać swoich możliwości.
20
Ściema, przecież wiadomo, że UFO pojawia się tylko w USA.