JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kompletny bezsens, zawsze stosowałem taką samą taktykę jak Ty w Yellow, SIlver itd.
A to jest zrobione na tej samej zasadzie co Pokemon Go?
1
Kobiecy tenis to największa loteria, nigdy tego nie obstawiam :) Cilić powinien sobie poradzić bez większych problemów.
12
Chodzę jak powalony i nie potrafię tego kontrolować. Chyba, że jadę autem to wtedy nie chodzę.
0
Ładnie zaorane. Szkoda, że taką niefajną koleżankę masz.
1
Na pewno Salah, czy Modrić jest bardziej medialny od Messiego...
4
Mi to śmierdzi pesymizmem i czarnowidztwem.
1
Rumunia - Hagi
Bułgaria - Stoiczkow
3
Na ziemi tak, w ogólnym rozrachunku nie.
1
Za parę lat Nadal zakończy karierę z powodu nadmiernego wyeksploatowania organizmu.
5
Federer jest fenomenem, nie wyobrażam sobie żadnego tenisisty z czołówki, który w jego wieku będzie grał na takim poziomie jak Rog. Już teraz kontuzje niszczą Murraya, Wawrinkę a oni są przecież dużo młodsi od Szwajcara. Szkoda bardzo, że dał się ograć Millmanowi, no ale jak się robi 75 niewymuszonych błędów w meczu to niestety nie sposób wygrać nawet z pozornie słabszym przeciwnikiem.
4
Dobre, ale z hasłem pana Konrada nie miałbyś szans.
1
Co za asy...
98
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40683987_556915201393703_3677642923467341824_n.png?_nc_cat=0&oh=a8c7b6baa1a7a09bca892022bfea995f&oe=5BF1A457
0
Nie no, to był żart :) Klient chciał żeby ludzi wysyłali mu pieniądze, a on bym im przywiózł pamiątki z Barcelony :)
15
Kurinhooo powinien dać radę ;)
0
Z tego co widzę to na Fortunie jeszcze jest, ale kurs leci na łeb na szyję, bo jak rano obstawiłem to było 1,28 a teraz już tylko 1,1.
0
Czy to, że ze Słowacją zagrają duńscy zawodnicy futsalu to potwierdzone info?
0
Nadal mógł odpaść już z Khachanovem, który grał naprawdę świetnie tylko zabrakło mu chłodnej głowy w kluczowych momentach. Mam nadzieję, że Thiem spróbuje powalczyć z Hiszpanem, a jeśli mu się nie uda to liczę, że Delpo odprawi Hiszpana z kwitkiem.
6
Bo ludzie wychodzą z błędnego założenia, że osoba poprawiająca ma złe intencje, a zazwyczaj chodzi po prostu o to żeby nie popełniać takich błędów w życiu codziennym.
14
Mamy Pique, Umtitiego, Lengleta i Vermaelena - dwóch młodych i dwóch doświadczonych stoperów. Gdzie widzisz miejsce dla De Ligta?
1
A żyć kiedy będziesz?
1
Nie byłbym tego taki pewien.
8
Nadalowi daleko jeszcze do Rogera i tak pozostanie :)
2
Nie rób tego.
0
Nie ma sprawy, jakbyś jeszcze coś potrzebował w tych sprawach to pisz na pw :)
0
Zgadzam się. Akurat ubiegły sezon Modrić miał przeciętny, wcześniejszy miał genialny i to wtedy powinien zostać nagrodzony.
0
Spodziewałeś się czegoś zabawnego na la Rambli? ;)
1
Ja z nich nie korzystam, chociaż na pewno są ułatwieniem. Zresztą wchodząc na Giewont nie tyle wciągasz przy pomocy łańcuchów, co raczej trzymasz się jak poręczy, na Rysach jest trudniej, ale też bez rękawiczek da radę.
0
Masakra.
0
Naprawdę takie rzeczy się zdarzają?