JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mazda 3, najnowsza generacja. Super auto, świetnie wyposażone, niezawodne i dobrze wygląda.
20
Najlepiej jakieś fajne.
6
Ter Stegen idealnie.
0
Powinno wejść.
8
Kupa śmiechu, z przewagą kupy.
1
No trzeba przyznać, że powiało grozą.
40
W których pucharach Legia się liczy?
0
Moim zdaniem nie jest aż taki zły pod tym względem, poza tym mamy innych kreatywnych pomocników.
0
Jest dobry, jest młody i przede wszystkim doświadczony i ograny w Europie.
1
*Ciocia Stasia
0
Osobiście chciałbym Rabiota.
0
Mbappe
0
Czy w TV będzie transmisja meczu z Boca?
0
Teraz są wakacje, teraz są półkolonie.
3
Hahaha, a to ci dopiero.
7
Wygląda jak brudnopis.
0
Bo statystyki nie kłamią. Dopóki Suarez będzie wykręcał takie liczby i dawał tyle asyst kolegom co do tej pory to może sobie nawet marnować po pięć setek na mecz.
Brakowało nam napastnika walczącego z rywalem na plecach, klasycznej 9 i Suarez idealnie się w tej roli odnajduje, do tego świetnie rozumie się z Messim co jeszcze bardziej zwiększa jego przydatność w drużynie. Ciekaw jestem kogo widziałbyś w jego miejsce te kilka sezonów temu...
7
Ciężko zrozumieć te bzdury, które napisałeś. Do tego jeszcze ta teoria, że ktoś inny mógłby mieć lepsze statystyki w tym samym czasie. Nawet Eto'o na którego się powoływałeś nie miał takich statystyk jak Suarez i kopał się po czole jeszcze częściej niż Urugwajczyk. Rozumiem krytykować zawodnika za kiepską grę, ale niech ta krytyka będzie rzeczowa, bo tekst, że Suarez był nam niepotrzebny to jest komedia.
0
Przyjął jak Bergkamp z Newcastle - coś pięknego.
30
Człowieku, zobacz ile bramek i asyst Suarez zanotował podczas swojej gry w Barcelonie i skończ wypisywać bzdury, że był niepotrzebny... Wiem, że wczoraj zagrał piach, ale to nie powód żeby zaraz skazywać go na banicję.
0
Najwyższy z możliwych.
1
Moim zdaniem już jest w drodze do Paryża.
[/ironia]
0
Tak jak mówisz. Duże ilości chemii w żywności, brak ruchu, stres - to wszystko niestety przekłada się na zwiększony odsetek chorób serca wśród coraz młodszych ludzi.
0
Pewnie opchną go jakiemuś Alaves, czy innej Celcie za 5+5 w ostatnim dniu okienka i tyle z tego będzie.
0
Dlaczego? :)
0
Jak na pierwszą kolejkę to ładny wynik, ja zdobyłem dużo mniej.
8
KdB-Mane
4
Już bez przesady z tym Semedo, bo ani nie jest młodziutki (24 lata), ani nie był to kosmiczny mecz w jego wykonaniu. Dał się kilka razy porobić Murielowi, a jego dośrodkowania najczęściej trafiały do obrońcow Sevilli. Niemniej trzeba przyznać, że zagrał obiecująco.
1
Gratulacje, 1500 PLN to już konkretny wynik :)
0
City już śpieszy z dokumentami transferowymi.