0

Mazda 3, najnowsza generacja. Super auto, świetnie wyposażone, niezawodne i dobrze wygląda.

20

Najlepiej jakieś fajne.

6

Ter Stegen idealnie.

0

Powinno wejść.

8

Kupa śmiechu, z przewagą kupy.

1

No trzeba przyznać, że powiało grozą.

40

W których pucharach Legia się liczy?

0

Moim zdaniem nie jest aż taki zły pod tym względem, poza tym mamy innych kreatywnych pomocników.

0

Jest dobry, jest młody i przede wszystkim doświadczony i ograny w Europie.

1

*Ciocia Stasia

0

Osobiście chciałbym Rabiota.

0

Mbappe

0

Czy w TV będzie transmisja meczu z Boca?

0

Teraz są wakacje, teraz są półkolonie.

3

Hahaha, a to ci dopiero.

7

Wygląda jak brudnopis.

0

Bo statystyki nie kłamią. Dopóki Suarez będzie wykręcał takie liczby i dawał tyle asyst kolegom co do tej pory to może sobie nawet marnować po pięć setek na mecz.
Brakowało nam napastnika walczącego z rywalem na plecach, klasycznej 9 i Suarez idealnie się w tej roli odnajduje, do tego świetnie rozumie się z Messim co jeszcze bardziej zwiększa jego przydatność w drużynie. Ciekaw jestem kogo widziałbyś w jego miejsce te kilka sezonów temu...

7

Ciężko zrozumieć te bzdury, które napisałeś. Do tego jeszcze ta teoria, że ktoś inny mógłby mieć lepsze statystyki w tym samym czasie. Nawet Eto'o na którego się powoływałeś nie miał takich statystyk jak Suarez i kopał się po czole jeszcze częściej niż Urugwajczyk. Rozumiem krytykować zawodnika za kiepską grę, ale niech ta krytyka będzie rzeczowa, bo tekst, że Suarez był nam niepotrzebny to jest komedia.

0

Przyjął jak Bergkamp z Newcastle - coś pięknego.

30

Człowieku, zobacz ile bramek i asyst Suarez zanotował podczas swojej gry w Barcelonie i skończ wypisywać bzdury, że był niepotrzebny... Wiem, że wczoraj zagrał piach, ale to nie powód żeby zaraz skazywać go na banicję.

0

Najwyższy z możliwych.

1

Moim zdaniem już jest w drodze do Paryża.
[/ironia]

0

Tak jak mówisz. Duże ilości chemii w żywności, brak ruchu, stres - to wszystko niestety przekłada się na zwiększony odsetek chorób serca wśród coraz młodszych ludzi.

0

Pewnie opchną go jakiemuś Alaves, czy innej Celcie za 5+5 w ostatnim dniu okienka i tyle z tego będzie.

0

Dlaczego? :)

0

Jak na pierwszą kolejkę to ładny wynik, ja zdobyłem dużo mniej.

8

KdB-Mane

4

Już bez przesady z tym Semedo, bo ani nie jest młodziutki (24 lata), ani nie był to kosmiczny mecz w jego wykonaniu. Dał się kilka razy porobić Murielowi, a jego dośrodkowania najczęściej trafiały do obrońcow Sevilli. Niemniej trzeba przyznać, że zagrał obiecująco.

1

Gratulacje, 1500 PLN to już konkretny wynik :)

0

City już śpieszy z dokumentami transferowymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?