0

Anglik, dlatego taki tani.

Chociaż coś tam było na podzespołach japońskich robione.

0

Specjaliści, którzy ściągają szrot w postaci Andre Gomesów i nie potrafią sprzedawać zawodników.

0

Dziurę po Laporte załatał Inigo Martinez.

0

Gennaro Gattuso też odmienisz?

0

Nie wszystkie nazwiska się odmienia.

0

Skończy się na tym, że żaden angielski klub nie kupi Miny i będzie trzeba go wypożyczyć gdzieś do La Liga...

1

Pewnie pochwalenie się swoją indolencją umysłową.

1

Messi nie gra na skrzydle od dobrych kilku sezonów, jak wy oglądacie te mecze...

0

Nie napisałem, że Eto'o jest szybki tylko, że akurat porównanie do Munira jest słabe, bo akurat Hiszpan szybkością nie grzeszy.

0

Munir szybki? Chyba po bidon.

2

A co tu wyjaśniać? Przychodząc do Barcelony dostałby pewnie z miejsca z 15 mln netto za sezon, a budżet nie jest z gumy i pewnie trzeba by było sprzedać z 3 innych zawodników żeby to zrównoważyć, a patrząc na politykę transferową Barcelony nie wydaje się to zbyt prawdopodobne.

0

Jeśli to nie była ironia to zwracam honor. Jeśli była to nie zwracam.

3

Już zejdź z tego Rakiticia, bo te Twoje ironiczne teksty są słabe.

0

Soulseek, torrenty.

0

O Panie, kto tu się pojawił!

0

Last Xmas mogę słuchać o każdej porze dnia i nocy, więc jak najbardziej Cię rozumiem.

43

Chodzi o Kante, jest cichy i nieśmiały.

0

Jakaś taka krzywa

1

1. Kate Bush
2. Grace Jones
3. Annie Lennox

3

Never don't give up

0

Nie piję ani kawy ani energetyków, ale sama chęć pomocy potrzebującym jest bardzo kusząca, może kiedyś się odważę :)

2

Gdybym się nie bał krwi i igieł to oddawałbym tak często jak to możliwe...

0

Aj, pomyłka.

0

Doktor Blumental ze Złotopolskich, to naprawdę Pan?

0

alt+F4

A tak trochę poważniej to znajdź sobie jakieś konkretne zajęcie - jakaś praca, trening i skup się na tym to będzie Ci łatwiej zapomnieć.

0

1. Ronaldinho
2. Puyol
3. Iniesta
4. Xavi
5. Alves

2

A co z Digne? Wątpię żeby Everton kupił i jednego i drugiego.

0

świąteczne, z pieczarkami i farszem jajecznym, jestem od nich uzależniony.

0

Ja nigdy nie rozumiałem po co wybierać jakieś wysokie numery jak 99, 77 itp. Czasem może chodzić o rok urodzenia, ale w sumie po co to? Bo grajek nie pamięta kiedy się urodził?

9

*2001

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?