JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Anglik, dlatego taki tani.
Chociaż coś tam było na podzespołach japońskich robione.
0
Specjaliści, którzy ściągają szrot w postaci Andre Gomesów i nie potrafią sprzedawać zawodników.
0
Dziurę po Laporte załatał Inigo Martinez.
0
Gennaro Gattuso też odmienisz?
0
Nie wszystkie nazwiska się odmienia.
0
Skończy się na tym, że żaden angielski klub nie kupi Miny i będzie trzeba go wypożyczyć gdzieś do La Liga...
1
Pewnie pochwalenie się swoją indolencją umysłową.
1
Messi nie gra na skrzydle od dobrych kilku sezonów, jak wy oglądacie te mecze...
0
Nie napisałem, że Eto'o jest szybki tylko, że akurat porównanie do Munira jest słabe, bo akurat Hiszpan szybkością nie grzeszy.
0
Munir szybki? Chyba po bidon.
2
A co tu wyjaśniać? Przychodząc do Barcelony dostałby pewnie z miejsca z 15 mln netto za sezon, a budżet nie jest z gumy i pewnie trzeba by było sprzedać z 3 innych zawodników żeby to zrównoważyć, a patrząc na politykę transferową Barcelony nie wydaje się to zbyt prawdopodobne.
0
Jeśli to nie była ironia to zwracam honor. Jeśli była to nie zwracam.
3
Już zejdź z tego Rakiticia, bo te Twoje ironiczne teksty są słabe.
0
Soulseek, torrenty.
0
O Panie, kto tu się pojawił!
0
Last Xmas mogę słuchać o każdej porze dnia i nocy, więc jak najbardziej Cię rozumiem.
43
Chodzi o Kante, jest cichy i nieśmiały.
0
Jakaś taka krzywa
1
1. Kate Bush
2. Grace Jones
3. Annie Lennox
3
Never don't give up
0
Nie piję ani kawy ani energetyków, ale sama chęć pomocy potrzebującym jest bardzo kusząca, może kiedyś się odważę :)
2
Gdybym się nie bał krwi i igieł to oddawałbym tak często jak to możliwe...
0
Aj, pomyłka.
0
Doktor Blumental ze Złotopolskich, to naprawdę Pan?
0
alt+F4
A tak trochę poważniej to znajdź sobie jakieś konkretne zajęcie - jakaś praca, trening i skup się na tym to będzie Ci łatwiej zapomnieć.
0
1. Ronaldinho
2. Puyol
3. Iniesta
4. Xavi
5. Alves
2
A co z Digne? Wątpię żeby Everton kupił i jednego i drugiego.
0
świąteczne, z pieczarkami i farszem jajecznym, jestem od nich uzależniony.
0
Ja nigdy nie rozumiałem po co wybierać jakieś wysokie numery jak 99, 77 itp. Czasem może chodzić o rok urodzenia, ale w sumie po co to? Bo grajek nie pamięta kiedy się urodził?
9
*2001