JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te logo Beko przypomina mi pamiętną "Tekę" :)
1
FabregasFan zdaje się.
0
Aha ok
0
Nie, to plotki.
0
Chyba jestem już zmęczony, rzeczywiście.
0
Miki?
0
Czy to "nasz" Tello gra teraz w OM?
1
**młodzi wilcy - poza tym tę słynną kwestię wypowiedział dopiero Siara :)
1
Polecam portale kreskówki i kreskóweczki - tam można znaleźć wszystkie odcinki Scoobiego i nie tylko :) Ja aktualnie oglądam serię Szczeniak Zwany Scooby Doo.
7
50 mln + Gomes to byłoby piękne rozwiązanie.
0
Kto z La Masii reprezentuje wystarczający poziom do gry w pierwszym zespole? Bo chyba nie Palencia.
4
Contratiempo
9
Fabregas też tam był?
0
Akurat Thauvin nie jest zły.
1
I jeszcze Hazarda na środek obrony
3
Mirandę
1
Everton ponoć kupił Richarlisona za 40 mln, więc pewnie będą mocno się targować.
0
Ja byłem ostatnio zobaczyć teren byłego obozu w Oświęcimiu i również nie jest w stanie pojąć jak człowiek człowiekowi mógł zgotować taki los.
13
Na pewno nie jest wart takich pieniędzy, natomiast jeśli udałoby się w tę transakcję włączyć Gomesa i obniżyć cenę to byłoby to już niezłe rozwiązanie.
0
Zdecydowanie żadnego.
0
Szkoda, że Ligi Mistrzów nie chcą oddać.
1
Ja bym sobie zjadł...
0
Na pewno aktualne umiejętności Williana i jego status w zespole byłyby na tyle wysokie, że zasługiwałby na wyższą pensję.
0
Wolę nie wiedzieć ile. Polityka płacowa tego klubu to kpina.
0
Ale z jakiej racji ma dostawać aż tyle na wejściu?
3
5 mln EUR na start dla nieopierzonego młokosa, czyli mniej niż zarabia taki Marcelo, co za fatalne nieporozumienie.
Ok, wydawało mi się, że mniej zarabia Marcelo.
0
Najkorzystniejszą opcją biorąc pod uwagę stosunek cena-jakość byłby zakup Rabiota i na to liczę.
0
Borja Valero? Może jeszcze Xaviego reaaktywujmy?
Jeśli ironia to ok.
0
Podziel to przez 2 i wyjdzie ile uda się zarobić, zakładając że znajdą się chętni na ten szrot.
1
Nie każdy jest Busquetsem. Tak samo jak każdy lewonożny zawodnik, którego kupujemy miałby być nowym Messim. A już na pewno niepotrzebny jest kolejny zawodnik o takim samym profilu skoro jest Busquets i Rakitić. Co do Malcoma to jego transfer jest mi obojętny.