0

Te logo Beko przypomina mi pamiętną "Tekę" :)

1

FabregasFan zdaje się.

0

Aha ok

0

Nie, to plotki.

0

Chyba jestem już zmęczony, rzeczywiście.

0

Miki?

0

Czy to "nasz" Tello gra teraz w OM?

1

**młodzi wilcy - poza tym tę słynną kwestię wypowiedział dopiero Siara :)

1

Polecam portale kreskówki i kreskóweczki - tam można znaleźć wszystkie odcinki Scoobiego i nie tylko :) Ja aktualnie oglądam serię Szczeniak Zwany Scooby Doo.

7

50 mln + Gomes to byłoby piękne rozwiązanie.

0

Kto z La Masii reprezentuje wystarczający poziom do gry w pierwszym zespole? Bo chyba nie Palencia.

4

Contratiempo

9

Fabregas też tam był?

0

Akurat Thauvin nie jest zły.

1

I jeszcze Hazarda na środek obrony

3

Mirandę

1

Everton ponoć kupił Richarlisona za 40 mln, więc pewnie będą mocno się targować.

0

Ja byłem ostatnio zobaczyć teren byłego obozu w Oświęcimiu i również nie jest w stanie pojąć jak człowiek człowiekowi mógł zgotować taki los.

13

Na pewno nie jest wart takich pieniędzy, natomiast jeśli udałoby się w tę transakcję włączyć Gomesa i obniżyć cenę to byłoby to już niezłe rozwiązanie.

0

Zdecydowanie żadnego.

0

Szkoda, że Ligi Mistrzów nie chcą oddać.

1

Ja bym sobie zjadł...

0

Na pewno aktualne umiejętności Williana i jego status w zespole byłyby na tyle wysokie, że zasługiwałby na wyższą pensję.

0

Wolę nie wiedzieć ile. Polityka płacowa tego klubu to kpina.

0

Ale z jakiej racji ma dostawać aż tyle na wejściu?

3

5 mln EUR na start dla nieopierzonego młokosa, czyli mniej niż zarabia taki Marcelo, co za fatalne nieporozumienie.

Ok, wydawało mi się, że mniej zarabia Marcelo.

0

Najkorzystniejszą opcją biorąc pod uwagę stosunek cena-jakość byłby zakup Rabiota i na to liczę.

0

Borja Valero? Może jeszcze Xaviego reaaktywujmy?

Jeśli ironia to ok.

0

Podziel to przez 2 i wyjdzie ile uda się zarobić, zakładając że znajdą się chętni na ten szrot.

1

Nie każdy jest Busquetsem. Tak samo jak każdy lewonożny zawodnik, którego kupujemy miałby być nowym Messim. A już na pewno niepotrzebny jest kolejny zawodnik o takim samym profilu skoro jest Busquets i Rakitić. Co do Malcoma to jego transfer jest mi obojętny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?