La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

0

Sergej Milinkovic-Savic z Lazio .. hmmm co o nim myślicie?

konto usunięte

0

@krzysiek-fcb-17 Na pewno nie za 155 mln,a ogólnie bardzo dobry i perspektywiczny zawodnik.

8

@krzysiek-fcb-17 Świetnie wpisuje się w profil Barcelony: zwinny, sprawny, obdarzony dobrym dryblingiem, potrafiący zagrać niekonwencjonalne podanie i do tego sprawdził się w wielkim klubie, nic tylko brać!

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Człowiek guma można by rzec :D

1

@ksobi Mr Elastico

0

@krzysiek-fcb-17 podoba mi się lecz cena

0

@JimMorrisonFCB nie widziałem wielu jego występów dlatego pytam o Wasze zdanie ;) nawiązując jednak do ironicznego tonu Twej wypowiedzi to nasz Busi z daleka też wygląda jak kłoda drewna, a jednak jak trzeba to zakręci niemal każdym ;) a no i argument o "sprawdzeniu się w wielkim klubie" w sumie dla mnie całkiem decydujący :V Malcom którego Barca prawdopodobnie klepnie niedługo grał w istnej potędze hyhy ;)

1

@krzysiek-fcb-17 Nie każdy jest Busquetsem. Tak samo jak każdy lewonożny zawodnik, którego kupujemy miałby być nowym Messim. A już na pewno niepotrzebny jest kolejny zawodnik o takim samym profilu skoro jest Busquets i Rakitić. Co do Malcoma to jego transfer jest mi obojętny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?