JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciężko opowiedzieć dowcip, którego nigdy jeszcze nie było.
0
Może zamiast Neymara skupią się na Mbappe?
0
Nie no, wiadomo o co chodzi, przyczepiłem się do tej połowy obywateli. Neymar obecnie ma status marketingowy podobny do Ronaldo R9 niegdyś i na pewno jest w TOP3 z CR i Messim w tym aspekcie.
1
Rekord należy do Isnera i Mahuta - ich mecz w Wimbledonie w 2010 roku trwał 11 godzin i 5 minut.
Wynik 5. seta to 70-68 dla Isnera.
12
Podejrzewam, że połowa Brazylijczyków nie wie, czy będzie miała za co zjeść jutro obiad, więc te koszulkowe wyliczenia trochę na wyrost imho.
12
Super paka z formacją 4-6-0.
4
Douglas, Gomes, Vidal, Turan, Rafinha, Denis, Digne
0
Czemu? jeżeli przed nimi grałby Coutinho, Messi i Dembele to odpowiedni poziom efektowności efektywności na pewno byłby zapewniony, a do tego mielibyśmy zabezpieczone tyły.
3
"wziąść", "złotom" - gdzie Wy się chowaliście?
0
"t" się nie czyta, bo jest nieme.
0
Nareszcie :) teraz czas na Rabiota.
0
Według niektórych użytkowników Rabiot to poziom Gomesa...
2
Kapitan Reprezentacji Polski, która na IO w Barcelonie sięgnęła po srebro.
6
Dobra cena jak na obecne rynkowe realia.
0
Tak to jest niestety, gdy ludzie zakładają konta żeby zdobywać jak najwięcej poleceń zamiast pisać ciekawe rzeczy.
0
Wątpię żeby udało się zejść poniżej 150 mln EUR.
10
Ze śmiechu aż spadłem z dywanu na podłogę.
0
Może wyprzedzi Lengleta ;) Dobry transfer, młody, ograny w Europie - mam nadzieję, że cena będzie rozsądna.
0
England is coming home
1
Powodzenia.
13
1:0 dla Anglii, choć wolałbym żeby wygrała Chorwacja.
0
No to pewnie spróbuję się tam wybrać w jakiś dzień poza weekendem :)
4
Barcelona musi rozbijać takie autobusy co mecz.
0
Czy to nie jest przypadkiem blisko Zdjaru? Jak tak to wybieram się tam na początku sierpnia :)
1
Lanzini, jak już wyzdrowieje.
0
Nikt nie chce przeciętniaków z wygórowanymi kontraktami.
13
Też sympatyzuję z Chorwacją, ale z tym najładniejszym futbolem to bym się nie zgodził, zwłaszcza w meczu z Danią i Rosją.
0
Nie ma sprawy.
25
Że jesteś młodą osobą pełną energii i zaangażowania, chętnej do podjęcia nowych wyzwań i zdobycia cennych doświadczeń, gotowej do czerpania wiedzy od bardziej doświadczonych pracowników.
0
Chorwacja ma już w nogach dwie dogrywki, a to jednak przy takiej intensywności ma kolosalne znaczenie dlatego większe szanse daję Anglikom.