JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trochę pokrętnie to napisał, ale mój błąd że źle przeczytałem.
0
Za 100 mln to PSG sprzeda co najwyżej Cavaniego.
14
Wisus, urwipołeć, hultaj, nicpoń i gałgan z niego.
2
Co jest w nich przereklamowanego i które drużyny nie są przereklamowane?
0
Oj nie zgodzę się, pomidorowa jest dobra, ale ogórkowa to jest poziom nieosiągalny dla innych zup. Ta orzeźwiająca kwaskowatość przy jednoczesnej lekkości sprawia, że dla tej zupy zrobiłbym wiele, może nawet obejrzałbym mecz Ekstraklasy.
2
Według Ciebie Isco, Ramos, czy Nacho grali kaszanę? Jedynym Hiszpanem z Realu do którego można by się przyczepić to Asensio.
3
Ogórkowa > Pomidorowa
0
Dodaję komentarz żeby nie zapomnieć.
0
Piękny las.
0
Szkoda Modricia, genialna prostopadła piłka, a po chwili niestrzelony karny...
0
zapodaj.net
0
*wziąć
Dosyć już szrotu w Barcelonie, czas zrobić miejsce wychowankom a nie wynalazkom.
0
Pudło, jasnowidzu. Stawianie Argentyny w finale mogło być jedynie moim życzeniem, bo wiedziałem że realnie nie mają na to najmniejszych szans.
4
Ech, to już nie ma co oglądać, dzięki za spojler...
4
To nie jest to, tylko to:
8
Ja kibicuję Argentynie jako całej reprezentacji, dla mnie Messi może nawet grzać ławę w każdym meczu.
0
A kto mówi żeby wiedzieć wszystko o Szewińskiej?
0
Pewnie nic, ale jak to się ma do Ireny Szewińskiej? Czy to że nie zarabiała milionów jak dzisiejsze superhiper gwiazdy to znaczy, że jest anonimowa? Moim zdaniem dla sportowca złoto olimpijskie to jeden z największych sukcesów w karierze i na pewno dzięki takim osiągnięciom zdobywają rozgłos, a jeśli jeszcze jest to reprezentant (ka) Polski, gdzie złote medale nie są czymś często spotykanym to może dziwić, że tak wielu z was o niej nie słyszało, no trudno zdarza się.
2
Aż tak wielu polskich lekkoatletów nie zdobywało złotych medali na olimpiadzie żeby tego nie wiedzieć.
0
No z pewnością w polskiej koszykówce zarobki są astronomiczne.
2
No ja myślę, że lekkoatletyka jest co najmniej równie popularna jak koszykówka.
0
Nie zauważyłem, że chodziło o Polaków, możesz teraz rozpływać się w dumie i chwale.
2
Po prostu wychodzi na to, że jeśli ktoś odnosił sukcesy w dalekiej (dla niektórych) przeszłości to nie jest to godne uwagi :) Nie trzeba się wielce interesować lekkoatletyką żeby wiedzieć kim była Irena Szewińska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czemu Saudyjczyk taki wykrzywiony?
0
Czy oglądał ktoś może "Na głęboką wodę" z Colinem Firthem i Rachel Weisz? Jak wrażenia?
0
Tomic jest na opadającej a HH na wznoszącej, miejmy nadzieję, że da radę.
0
Nie wszyscy muszą uważać to za śmieszne :)
4
Kartki.
0
Pewnie przyjdzie ktoś młody z ligi francuskiej. Mając na uwadze dobre kontakty Abidala mam nadzieję, że uda się wyciągnąć jakiegoś ciekawego zawodnika.