JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak najlepiej.
0
A to ok, bałem się, że medycynę bo w takim przypadku bałbym się gdybyś mnie leczył skoro w taki sposób dostajecie zaliczenia :)
0
Co studiujesz?
2
To już nawet nie musisz oglądać :)
0
Suarez "Technik" :)
1
X2
1
Słyszałem opinie znajomych, że przeciętny, ale i tak pójdę sam się przekonać.
0
Navas lepszy?
0
Często poszukiwanie ciała jest zbyt niebezpieczne lub niemożliwe ze względu na warunki atmosferyczne.
0
Niva jest fajna, auto nie do zajechania w terenie.
0
Może dopiero co wybudził się ze śpiączki.
0
dalej jeszcze 3 kolejki.
1
5 baniek + Gomes i Digne i Vidal i Denis i Mina i Alcacer
0
Myślę, że ani nasz ani jego, bo nas nie wzmocni jakoś znacząco, a sobie wcale nie ułatwi rozwoju.
0
Hmm, może to, że nie chce znowu grzać ławki?
1
Od kilku lat co roku robią trochę krótszą trasę w góry do Francji, tyle że autokarem - widoki przednie :)
3
Nie rozumiem skąd to podniecenie Martialem. On potrzebuje dużych przestrzeni na boisku żeby móc zaprezentować pełnię swoich możliwości (które i tak moim zdaniem nie są wystarczające do gry w Barcelonie) i wątpię żeby poradził sobie w grze na małej przestrzeni.
0
Planujesz noclegi po drodze?
https://www.google.pl/maps/dir/Kielce/Barcelona,+Hiszpania/@46.4092479,6.9129554,6z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x47178818af891105:0x5025d8b8c0cdcdf3!2m2!1d20.6285676!2d50.8660773!1m5!1m1!1s0x12a49816718e30e5:0x44b0fb3d4f47660a!2m2!1d2.1734035!2d41.3850639
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaki bohater? :)
0
Jaki zamek?
1
Z grubsza chodzi o to, że ludzie mają ubaw bo się pomyliłeś i świętują to jak zwycięstwo Polski na mundialu :)
1
*Kąpani ;)
Ale swoją drogą nie spodziewałem się, że zostanie. A miał ostatnią okazję żeby pójść do klubu, w którym może wygrać coś więcej niż Ligę Europy.
3
500 od razu
5
Po co nam zawodnik, który potrzebuje autostrady i nie ma pojęcia o grze na małej przestrzeni?
0
Tego się nie spodziewałem.
2
Ban na 1000%
0
Nie było faulu?
0
Nie spojleruj, jeszcze nie czytałem.
0
Ciekawe skąd tak niska cena za niego.