JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real póki co nie ma trenera, więc nie wiem gdzie to składanie do kupy.
0
Jeśli chodzi o użytkowników to zdecydowanie Don Corleone i Cochise.
1
Wróćmy do meritum: zna ktoś jakieś puby w Oświęcimiu gdzie transmitowane będą mecze?
2
Jeśli masz na myśli Obóz to też zamierzam go zobaczyć, chociaż nie wiem czy można to nazwać atrakcją.
0
Wybieram się na weekend do Oświęcimia i chciałem zapytać, czy są tam jakieś puby, w których transmitowane będą mecze?
0
Oby to była prawda :)
0
Ja tak nie myślę tylko użytkownik, do którego kierowałem swój komentarz.
1
Pewnie nie. Odnosiłem się tylko do stwierdzenia, że ksiądz nie może mieć pojęcia o sprawach damsko-męskich.
1
Nawet myślałem, czy na AWF nie pójść, ale w końcu się rozmyśliłem, trochę żałuję.
21
No chyba nie trzeba być geniuszem, że ubiór nastolatek rodem spod latarni pobudza wyobraźnię mężczyzn.
2
Niesamowity wynik, mój rekord to 5,82 uzyskany dawno temu na jakichś zawodach w liceum bez klasycznego siadu w piaskownicy, a odległość Kubańczyka wydaje się tak abstrakcyjna, że trudno sobie ją wyobrazić.
0
Wygląda to realnie, ale nie wiem czy znajdą się chętni na wszystkich tych piłkarzy.
0
Najlepsza na upał :)
1
Kotlety mielone z sosem koperkowym, ziemniakami i mizerią.
2
Słowackie Tatry, Warmia, norweskie fiordy, polskie Tatry.
0
Andreas Perreira bis?
4
* "Kontuzjogenny" ;)
0
Bardziej patrzę na niego jako alternatywę dla Griezmanna.
0
Standardowo, pewnie spam po pijaku.
0
Jakby Fekira wyjął to byłoby ciekawie.
1
Pewnie przyjdzie De Jong + Arthur.
5
"Canut from Cat Radio says the probability of Griezmann staying at Atleti is 99%."
0
Ja nic nie mam do Dembele tylko pokazuję, że Lenglet też może wypalić mimo tylko jednego dobrego sezonu.
0
Już jest lepszy od Miny bo gra regularnie w jednym z czołowych klubów La Liga. Dembele też miał tylko jeden sezon udany.
1
Federer, Monfils, Del Potro, Verdasco. Kiedyś Agassi, Henman
0
Tak! W ten poniedziałek co będzie wychodzi?
0
A Robert Navarro jest jeszcze w Barcelonie czy już odszedł?
0
A wyszedł już PS z tym dodatkiem?
1
Jeden z moich ulubionych seriali, z czołówką autorstwa Czecha Jana Hammera, której słucham na okrągło. Kwintesencja lat 80.
0
Gdyby miała liczyć się tylko wiedza sportowa i sukcesywne obstawianie to świat byłby pełen milionerów ;) Nie traktuję tego jako dodatkowego źródła dochodów :)
Przy okazji, trochę odeszliśmy od tematu.