0

Real póki co nie ma trenera, więc nie wiem gdzie to składanie do kupy.

0

Jeśli chodzi o użytkowników to zdecydowanie Don Corleone i Cochise.

1

Wróćmy do meritum: zna ktoś jakieś puby w Oświęcimiu gdzie transmitowane będą mecze?

2

Jeśli masz na myśli Obóz to też zamierzam go zobaczyć, chociaż nie wiem czy można to nazwać atrakcją.

0

Wybieram się na weekend do Oświęcimia i chciałem zapytać, czy są tam jakieś puby, w których transmitowane będą mecze?

0

Oby to była prawda :)

0

Ja tak nie myślę tylko użytkownik, do którego kierowałem swój komentarz.

1

Pewnie nie. Odnosiłem się tylko do stwierdzenia, że ksiądz nie może mieć pojęcia o sprawach damsko-męskich.

1

Nawet myślałem, czy na AWF nie pójść, ale w końcu się rozmyśliłem, trochę żałuję.

21

No chyba nie trzeba być geniuszem, że ubiór nastolatek rodem spod latarni pobudza wyobraźnię mężczyzn.

2

Niesamowity wynik, mój rekord to 5,82 uzyskany dawno temu na jakichś zawodach w liceum bez klasycznego siadu w piaskownicy, a odległość Kubańczyka wydaje się tak abstrakcyjna, że trudno sobie ją wyobrazić.

0

Wygląda to realnie, ale nie wiem czy znajdą się chętni na wszystkich tych piłkarzy.

0

Najlepsza na upał :)

1

Kotlety mielone z sosem koperkowym, ziemniakami i mizerią.

2

Słowackie Tatry, Warmia, norweskie fiordy, polskie Tatry.

0

Andreas Perreira bis?

4

* "Kontuzjogenny" ;)

0

Bardziej patrzę na niego jako alternatywę dla Griezmanna.

0

Standardowo, pewnie spam po pijaku.

0

Jakby Fekira wyjął to byłoby ciekawie.

1

Pewnie przyjdzie De Jong + Arthur.

5

"Canut from Cat Radio says the probability of Griezmann staying at Atleti is 99%."

0

Ja nic nie mam do Dembele tylko pokazuję, że Lenglet też może wypalić mimo tylko jednego dobrego sezonu.

0

Już jest lepszy od Miny bo gra regularnie w jednym z czołowych klubów La Liga. Dembele też miał tylko jeden sezon udany.

1

Federer, Monfils, Del Potro, Verdasco. Kiedyś Agassi, Henman

0

Tak! W ten poniedziałek co będzie wychodzi?

0

A Robert Navarro jest jeszcze w Barcelonie czy już odszedł?

0

A wyszedł już PS z tym dodatkiem?

1

Jeden z moich ulubionych seriali, z czołówką autorstwa Czecha Jana Hammera, której słucham na okrągło. Kwintesencja lat 80.

0

Gdyby miała liczyć się tylko wiedza sportowa i sukcesywne obstawianie to świat byłby pełen milionerów ;) Nie traktuję tego jako dodatkowego źródła dochodów :)

Przy okazji, trochę odeszliśmy od tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?