JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szykuje się gładki set, oby tak dalej.
0
Na razie nic nie grałem, może na jutro jakiś kupon skleję ;)
4
Tymaczasem Hubert Hurkacz prowadzi w pierwszej rundzie RG z ćwierćfinalistą Australian Open Tennysem Sandgrenem 3:0 i serwuje.
0
Niby nie, ale tak można było wywnioskować z Twojego komentarza.
Gdybyś wypisał Rakiticia, Paulinho i Alene to nie miałbym po co pisać tego komentarza.
3
Uwielbiam te wypisywane ze ślinotokiem nad klawiaturą składy, gdzie wciskanych jest 5 zawodników ofensywnych.
5
"Doskonale" to trochę za dużo powiedziane.
0
Edgar Davids jak malowany.
4
The Naturat.
0
poproszę linka do streama na priv!
0
Na pewno nie będzie to 4 4 2
0
Dolina Chochołowska, a jeśli chodzi o polanę to polecam Kalatówki, jest tam schronisko a obok niej wielka polana, na której można się spokojnie rozłożyć.
0
Niestety.
0
Masz rację, ale myślę, że i tak Eto'o mógłby się nam przydać.
1
Zdobywając ligę mistrzów w 2006 roku miał 35 lat, dla mnie to nie jest kolosalna różnica.
0
4 razy zagrał, i za każdym razem był fatalny. Może to jest powód, dla którego nie dostaje powołania?
0
Larsson miał niewiele mniej jak dla nas grał.
0
Gra (1997)
0
A ile strzelił w reprezentacji? ;)
0
Jakiś program do oczyszczania dysku, CC cleaner albo coś podobnego może pomoże.
7
"Zaruchać" to nie wulgaryzm? Doprawdy?
0
Niezłe cyrki.
5
A co tam się dzieje?
0
Było kilka razy.
0
Jeffery Deaver, mój ulubiony autor.
1
Z domowych sposobów niestety nic mi nie przychodzi do głowy...
2
Flixonase, zawiesina do nosa, ale chyba jest na receptę.
4
Tak to zawsze jest, że jedna zła interwencja przesłania sto dobrych, zwłaszcza w przypadku bramkarzy.
0
0
Super statystyki :)
0
Dzeko