0

Szykuje się gładki set, oby tak dalej.

0

Na razie nic nie grałem, może na jutro jakiś kupon skleję ;)

4

Tymaczasem Hubert Hurkacz prowadzi w pierwszej rundzie RG z ćwierćfinalistą Australian Open Tennysem Sandgrenem 3:0 i serwuje.

0

Niby nie, ale tak można było wywnioskować z Twojego komentarza.
Gdybyś wypisał Rakiticia, Paulinho i Alene to nie miałbym po co pisać tego komentarza.

3

Uwielbiam te wypisywane ze ślinotokiem nad klawiaturą składy, gdzie wciskanych jest 5 zawodników ofensywnych.

5

"Doskonale" to trochę za dużo powiedziane.

0

Edgar Davids jak malowany.

4

The Naturat.

0

poproszę linka do streama na priv!

0

Na pewno nie będzie to 4 4 2

0

Dolina Chochołowska, a jeśli chodzi o polanę to polecam Kalatówki, jest tam schronisko a obok niej wielka polana, na której można się spokojnie rozłożyć.

0

Niestety.

0

Masz rację, ale myślę, że i tak Eto'o mógłby się nam przydać.

1

Zdobywając ligę mistrzów w 2006 roku miał 35 lat, dla mnie to nie jest kolosalna różnica.

0

4 razy zagrał, i za każdym razem był fatalny. Może to jest powód, dla którego nie dostaje powołania?

0

Larsson miał niewiele mniej jak dla nas grał.

0

Gra (1997)

0

A ile strzelił w reprezentacji? ;)

0

Jakiś program do oczyszczania dysku, CC cleaner albo coś podobnego może pomoże.

7

"Zaruchać" to nie wulgaryzm? Doprawdy?

0

Niezłe cyrki.

5

A co tam się dzieje?

0

Było kilka razy.

0

Jeffery Deaver, mój ulubiony autor.

1

Z domowych sposobów niestety nic mi nie przychodzi do głowy...

2

Flixonase, zawiesina do nosa, ale chyba jest na receptę.

4

Tak to zawsze jest, że jedna zła interwencja przesłania sto dobrych, zwłaszcza w przypadku bramkarzy.

0

0

Super statystyki :)

0

Dzeko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?