JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz typowego ignoranta. Caniggia to obok Maradony najlepszy argentyński piłkarz przełomu lat 80. i 90...
2
Po prostu zapytaj jej najlepszej przyjaciółki, ona będzie wiedziała.
5
Czy ma ktoś link to owacji dla Iniesty przy zmianie?
8
Do którego z Żewłakowów?
0
Po co City ma się przemęczać?
1
A ja bym chciał żeby Ajax przestawał sprzedawać i nawiązał do swoich największych sukcesów z połowy lat 90.
65
"Padlinożerca pola karnego" - bardzo trafne określenie.
0
Zgadza się, pomyliłem się.
5
Co za hipokryta z niego.
0
*Wynalazców
0
Zbyt defensywny środek pola, Coutinho za Roberto i Suarez L. z przodu.
0
Siatka, szyfr, nazwiska, kontakty.
0
To może jakiś dodatkowy kierunek?
0
Może spróbuj się przekwalifikować, idź na jakiś kurs, albo jakaś podyplomówka itp.
0
Współczuję, mnie najbardziej zawsze demotywuje idiotyczny system konieczności wykonania iluś tam telefonów do klientów. Jaki to ma sens, tego nigdy nie udało mi się pojąć.
0
Patrz: wpis Katalonki.
2
Ja w sumie u siebie też nie narzekałem, ale to przypadek Twojego kumpla i mój to chyba jednak rzadkość :)
1
Stażysta to najniższy status w drabinie zatrudnienia, może poza niewolnikami z call center.
0
Czas posypać solą ból i zmierzyć się z Valencią, liczę na dobry mecz.
1
Bo ciągle na wkurwie jedzie :)
0
Co tam się wydarzyło?!
0
Spokojnie, to tylko sport.pl.
1
Ktoś chyba na głowę upadł z tą kwotą za Dayota.
16
Dobrze, lać tą Chelsea i patrzeć jak puchnie.
0
Iniesta to jedyny pomocnik w zespole obok Coutinho który potrafi dryblować.
15
No, wprost rewelacyjnie. Dla pewności powinniśmy jeszcze przegrać ligę i CdR.
0
Tu chyba są uwzględnione minuty we wszystkich rozgrywkach wliczając spotkania reprezentacyjne.
4
Gdyby Vazquez chciał to nawet nie zareagowałby na kontakt ze strony Benatii. Jak dla mnie to było bardziej wymuszenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę spotkania i minutę.
6
Jestem pewien, że gdyby to Suarez był w miejscu Vazqueza to karny nie zostałby odgwizdany.
0
*pokłócił