JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Tadeusz sprawdzi się nie tylko jako lektura ;)
0
Muszę obejrzeć żeby porównać z Kształtem Wody.
0
Ten fakt zupełnie pominąłem, bo jednak liczyłem się z tym że jest to jakby nie patrzeć science fiction.
2
Czuję remis.
0
Być może źle podszedłem do tego filmu/baśni, ale te wszystkie przerysowania i wplecione wątki odmienności bardzo mi przeszkadzały w odbiorze tej produkcji, a zdjęcia szczerze mówiąc nie podobały mi się. Widocznie to nie jest gatunek dla mnie.
4
Byłem wczoraj na filmie "Kształt Wody" i mocno się rozczarowałem - kolejna nauczka żeby nie dać manipulować się mediom, które rozpływały się z zachwytu na tą produkcją,
Uwaga, komentarz może zawierać śladowe ilości spojlerów.
Cała historia nie do końca trzymała się kupy, żenujące było to, że zwykłe sprzątaczki miały dostęp do "obiektu", że ciśnienie nie rozsadziło zalanej wodą po sufit łazienki. Postacie byłe strasznie jednowymiarowe, stereotypowe i oczywiste. Nie wiem czy taki był zamysł twórców, ale wyszło to niezbyt ciekawie. Dialogi były tak słabe (zwłaszcza w przypadku Michaela Shannona grającego postać Richarda Stricklanda), że prawie zasnąłem w trakcie filmu. Podejrzewam, że gdyby nie wciskane wszędzie wątki odmienności (zakazana miłość kobiety z potworem morskim, prześladowania murzynów, przedstawienie Rosjanina jako tego dobrego i Amerykanina jako tego złego) to ten film przenigdy nie dostałby Oskara. Muzyka też jakoś specjalnie mnie nie urzekła.
Miało być romantycznie, a wyszło naprawdę słabo. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia i chętnie poznam Wasze zdanie na temat tego filmu.
3
Widzę, że mamy tu Pana Dorosłego.
2
Mecz dla koneserów Futbolu przez duże F.
4
O 18:00 to chyba raczej piłkarski fast food bo ucztą bym tego nie nazwał.
1
Żałuję, że nie zagrałem. To był pewniak.
18
Czyli w tym roku Złota Piłka dla Ronaldo.
0
Z grubsza ok, oprócz Sampdorii i City bo tu mogą paść zupełnie nieprzewidywalne wyniki.
0
*Zalayeta.
9
Czym się strułeś tym się lecz.
2
Zdziwiłbym się gdyby nie miał.
0
Miał strzelać w obrońców?
0
Ciekawe czy Lenglet dostanie powołanie.
1
Tak.
0
Właśnie już czuję, rewelacja tylko na początku trochę mi się do gardła dostało i nieprzyjemne uczucie, ale już czuję poprawę :)
0
Fajnie, że wraca Semedo.
0
Dzięki za komentarz, za chwilę pierwszy raz sobie przepłukam.
0
Stosował ktoś Irigasin do udrażniania zatok? Czy jest to bardzo nieprzyjemne?
2
Każdy ma swój sposób na wiarę, niektórzy robią to w mocno ortodoksyjny sposób, ale jest też druga strona medalu. To trochę tak jak z kibicami: jeden ogląda mecze w domowym zaciszu, inny czasem wpadnie na stadion, a jeszcze inny organizuje fantastyczne oprawy. Koniec końców każdy wspiera tę samą drużynę. Na pewno ludzie o skrajnych poglądach wzbudzają kontrowersje, ale nie można przez nich tworzyć stereotypów tak jak często ma to miejsce w przypadku Katolików.
7
Dla mnie nie. Na wielu forach Katolik to uosobienie zacofania, braku inteligencji i kogoś gorszego i częściej natrafisz Ateistę obrażającego Katolika niż vice versa.
3
Masz rację, ale napisałem ogólnie, że ostatnio w modzie jest jeżdżenie po Katolikach. Jaki cel ma pisanie o kebabie czy golonce w Wielki Piątek, jeśli nie prowokacje? Wiem, że na La Rambli można przeczytać różne nietypowe wpisy, ale to raczej nie jest przypadek, że takie wpisy pojawiły się akurat dziś.
I żeby nie było, po mnie spływa to jak po kaczce, szkoda mi tylko tych którzy odpowiadają na takie prowokacje.
5
Zauważ, z której strony tej tolerancji najczęściej brak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
42
Przecież jeżdżenie po Katolikach jest teraz w modzie, nie ma co się dziwić, że się afera zrobiła.
0
A co z Robertem Navarro?
2
Gra