2

Ciekawe jaki jest kurs, że strzeli bramkę, myślę że warto byłoby spróbować.

0

Ja prawie zawsze wstaję minutę przed budzikiem żeby nie irytował mnie swoim dźwiękiem, chociaż dzisiaj mnie zaskoczył...

1

Polecam RMF classic :)

0

Być może zagra.

0

Nie wiem czemu psycholog budzi negatywne skojarzenia. Znam kilka przypadków z najbliższego otoczenia, w których psycholog lub terapeuta pomógł wyjść ludziom z naprawdę głębokiego dna.

0

Nie trzeba być chrześcijaninem żeby czytać Pismo Święte ;) Może spróbuj posłuchać relaksacyjnej muzyki? Z doświadczenia wiem, że w wielu przypadkach to pomaga.

1

Ok, przetestuję na starych air force'ach i jak się uda to będę tak czyścił nowe :)

0

I nie niszczą Ci się od tego cifa?

1

Kiedyś słyszałem żeby spróbować pastą do zębów i szczoteczką, ale jeszcze nie odważyłem się tego zrobić.

0

Hehe :)

1

Eurodepor, ale to była drużyna... Cały czas liczę, że wrócą do dawnej świetności... ale chyba nie w tym sezonie.

0

Co za przyjęcie.

2

Dla mnie Neymar jest skreślony w tym klubie, nie rozumiem po co miałby tu wracać, tym bardziej że ma wygórowane oczekiwania płacowe, a PSG łatwo go nie puści. Już widzę jak Barcelona płaci za niego 400 mln EUR... Nie potrzeba go tutaj.

5

I jeszcze monitoring 24 godziny na dobę, nakaz kładzenia się do łóżka o 22 i elektroniczna bransoletka dająca sygnał, gdy Neymar oddali się na więcej niż 500 metrów od ośrodka treningowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Nigdy nie wskoczy, bo Ty tak powiedziałeś? Moim zdaniem już jest lepszy niż był Neymar w wieku 20 lat, chociażby dlatego, że miał okazję mierzyć się z wieloma dobrymi europejskimi klubami i do tego notował bardzo dobre statystyki

Dembele od dwóch sezonów potwierdza wysokie umiejętności w BvB, więc nie porównuj go do Deulofeu bo to obraza dla Francuza.

"Ciche przesłanki" - to Ci się udało. To już Ronaldinho bardziej ukrywał swój imprezowy tryb życia, przynajmniej w początkowym okresie.

Gratuluję pomysłu, że grajek mający 20 lat, spędziwszy pół roku w klubie, z czego połowę tego okresu był kontuzjowany, powinien pokazywać klasę światową na boisku.

40

W jego wieku Neymar grywał z ogórkami w lidze brazylijskiej.

0

Poszło, poszukaj w archiwum, było trochę newsów na ten temat.

0

Jak nie? Popatrz w komentarze pod przeglądem prasy, niektórzy już proponują wymianę: Dembele + dopłata za Neymara...

47

W głowie mi się nie mieści jak można chcieć powrotu piłkarza, który wytoczył proces swojemu klubowi i żądał od niego ogromnych pieniędzy...

6

Komiczni jesteście ze sprzedawaniem 20-letniego piłkarza po połowie sezonu, gdzie połowę z tej połowy był kontuzjowany. Sprzedajmy też od razu Coutinho bo strzela za mało bramek.

14

Za to jak potraktował Barcelonę to w życiu bym go nie chciał z powrotem. Poza tym mamy Coutinho i Dembele, PSG nie puściłoby go pewnie za mniej niż 400 mln EUR, a ma jeszcze przyjść Griezmann. Pociąg FC Barcelona odjechał bezpowrotnie, panie Neymar.

9

Wspieranie Katalonii w działaniach zmierzających do uzyskania niepodległości.

0

Ciekawe, czy Arsenal zaoferowałby mu tak atrakcyjny kontrakt jak Chińczycy.

1

Wolę Rakiticia, choćby dlatego, że może stworzyć przewagę w powietrzu i jest znacznie silniejszy fizycznie a w pozostałych kategoriach nie odbiega od Verrattiego, która na co dzień mierzy się głównie z ogórkami.

0

Zenit ostatnio słabo w lidze, więc trochę bym się bał.

0

Świetne :)

0

Kociamber, Komes Belgian IPA, Bojan Toporek.

0

Pomyliłeś Żewłakowów.

Ja też nie mam problemu ze zrozumieniem przekazu, ale razi mnie jego indolencja językowa. Dziwnym trafem inni eksperci potrafią się poprawnie wysławiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?