JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe jaki jest kurs, że strzeli bramkę, myślę że warto byłoby spróbować.
0
Ja prawie zawsze wstaję minutę przed budzikiem żeby nie irytował mnie swoim dźwiękiem, chociaż dzisiaj mnie zaskoczył...
1
Polecam RMF classic :)
0
Być może zagra.
0
Nie wiem czemu psycholog budzi negatywne skojarzenia. Znam kilka przypadków z najbliższego otoczenia, w których psycholog lub terapeuta pomógł wyjść ludziom z naprawdę głębokiego dna.
0
Nie trzeba być chrześcijaninem żeby czytać Pismo Święte ;) Może spróbuj posłuchać relaksacyjnej muzyki? Z doświadczenia wiem, że w wielu przypadkach to pomaga.
1
Ok, przetestuję na starych air force'ach i jak się uda to będę tak czyścił nowe :)
0
I nie niszczą Ci się od tego cifa?
1
Kiedyś słyszałem żeby spróbować pastą do zębów i szczoteczką, ale jeszcze nie odważyłem się tego zrobić.
0
Hehe :)
1
Znowu jeden mecz...
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NDY4NjQ2NzEwMDpD%2F2dW00gFzUUFBkQ%3D&kind=MAIN
1
Eurodepor, ale to była drużyna... Cały czas liczę, że wrócą do dawnej świetności... ale chyba nie w tym sezonie.
0
Co za przyjęcie.
2
Dla mnie Neymar jest skreślony w tym klubie, nie rozumiem po co miałby tu wracać, tym bardziej że ma wygórowane oczekiwania płacowe, a PSG łatwo go nie puści. Już widzę jak Barcelona płaci za niego 400 mln EUR... Nie potrzeba go tutaj.
5
I jeszcze monitoring 24 godziny na dobę, nakaz kładzenia się do łóżka o 22 i elektroniczna bransoletka dająca sygnał, gdy Neymar oddali się na więcej niż 500 metrów od ośrodka treningowego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Nigdy nie wskoczy, bo Ty tak powiedziałeś? Moim zdaniem już jest lepszy niż był Neymar w wieku 20 lat, chociażby dlatego, że miał okazję mierzyć się z wieloma dobrymi europejskimi klubami i do tego notował bardzo dobre statystyki
Dembele od dwóch sezonów potwierdza wysokie umiejętności w BvB, więc nie porównuj go do Deulofeu bo to obraza dla Francuza.
"Ciche przesłanki" - to Ci się udało. To już Ronaldinho bardziej ukrywał swój imprezowy tryb życia, przynajmniej w początkowym okresie.
Gratuluję pomysłu, że grajek mający 20 lat, spędziwszy pół roku w klubie, z czego połowę tego okresu był kontuzjowany, powinien pokazywać klasę światową na boisku.
40
W jego wieku Neymar grywał z ogórkami w lidze brazylijskiej.
0
Poszło, poszukaj w archiwum, było trochę newsów na ten temat.
0
Jak nie? Popatrz w komentarze pod przeglądem prasy, niektórzy już proponują wymianę: Dembele + dopłata za Neymara...
47
W głowie mi się nie mieści jak można chcieć powrotu piłkarza, który wytoczył proces swojemu klubowi i żądał od niego ogromnych pieniędzy...
6
Komiczni jesteście ze sprzedawaniem 20-letniego piłkarza po połowie sezonu, gdzie połowę z tej połowy był kontuzjowany. Sprzedajmy też od razu Coutinho bo strzela za mało bramek.
14
Za to jak potraktował Barcelonę to w życiu bym go nie chciał z powrotem. Poza tym mamy Coutinho i Dembele, PSG nie puściłoby go pewnie za mniej niż 400 mln EUR, a ma jeszcze przyjść Griezmann. Pociąg FC Barcelona odjechał bezpowrotnie, panie Neymar.
9
Wspieranie Katalonii w działaniach zmierzających do uzyskania niepodległości.
0
Ciekawe, czy Arsenal zaoferowałby mu tak atrakcyjny kontrakt jak Chińczycy.
1
Wolę Rakiticia, choćby dlatego, że może stworzyć przewagę w powietrzu i jest znacznie silniejszy fizycznie a w pozostałych kategoriach nie odbiega od Verrattiego, która na co dzień mierzy się głównie z ogórkami.
0
Zenit ostatnio słabo w lidze, więc trochę bym się bał.
0
Świetne :)
0
Kociamber, Komes Belgian IPA, Bojan Toporek.
0
Pomyliłeś Żewłakowów.
Ja też nie mam problemu ze zrozumieniem przekazu, ale razi mnie jego indolencja językowa. Dziwnym trafem inni eksperci potrafią się poprawnie wysławiać.