JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Jeszcze jedna United i kupon uratowany.
2
Nikt nie mówi, że Iniesta grałby w każdym meczu.
0
6
Przecież tylko zadał pytanie, to że ktoś ma nick związany z realem to nie znaczy, że od razu trzeba załączyć agresora.
14
Abstrahując od tego czy przejdzie czy nie, pod względem techniki Don Andres zjadłby całą PL.
1
Silva, Aguero, Sterling, Mata, Jesus, Hazard to też nie są kulturyści.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
A ile lat miał Lampard jak przechodził do City albo Ibra gdy szedł do United?
0
Masz rację, że Ronaldo pokazuje, że to nie ma znaczenia, nieważne skąd strzela wolnego i tak nie pada bramka ;)
1
Liczę na 3 Billboardy i na Gary'ego Oldmana za genialną kreację Churchilla.
0
Czy pojawiła się już oficjalna informacja jak długo pauzował będzie Don Andres?
14
Rekord Świata naszej sztafety! Co oni pobiegli?!
16
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo, pełna kontrola, brawo!
7
Zenit czerwona, pierwszy mecz i od razu kupon do kosza...
0
Czy wymienieni przez Ciebie zawodnicy są na boisku?
1
No właśnie wyjątkowo nie ;)
0
Wchodzę przypadkiem na Fortunę, a tu nadprogramowe 50 złotych, nie wiem jak i skąd...
0
Żałuję, że nie postawiłem że Stuani strzeli. On strzela prawie w każdym meczu.
0
Aha, no to w takim razie mamy szanse :)
2
Hleb, Keirrison, Czyhryński. Dodałbym jeszcze Gomesa, ale od początku nie pokładałem w nim żadnych nadziei.
0
Przy tak skaczącym Żyle i Huli trudno będzie o zwycięstwo.
3
Mógłbyś podać jakieś porównywalne dane z wcześniejszych lat?
0
Jeśli ma słabszy moment to powinien dostać odpoczynek, a nie grać w każdym spotkaniu.
0
Swoboda startuje?
1
A niby z jakiej racji Rakitić ma nie grać?
0
Ja jestem pozytywnie zaskoczony, że Suarez wczoraj utrzymał nerwy na wodzy, tym bardziej przy takim sędziowaniu ;)
4
Zgadzam się w 100%, do tego dodam jeszcze, że brak jakiejkolwiek kartki dla Calleriego to kryminał.
2
Ale wczoraj Roberto właśnie zagrał słaby mecz i nie wiem po co ten sarkazm.
PS, to co wczoraj grał Digne to był dramat. I to nawet na tle całej, przeciętnie grającej drużyny.
2
Typowy mecz na przetrwanie byleby wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Każdego kto spodziewał się tutaj fajerwerków i innych atrakcji odsyłam żeby obejrzał sobie powtórkę meczu z Gironą bo tutaj takich rzeczy nie uświadczy. Alleluja i do przodu, najważniejsze żeby obyło się bez kontuzji.
1
Powinien dostać z tydzień wolnego żeby mógł wreszcie odpocząć.