24

Jeszcze jedna United i kupon uratowany.

2

Nikt nie mówi, że Iniesta grałby w każdym meczu.

0

6

Przecież tylko zadał pytanie, to że ktoś ma nick związany z realem to nie znaczy, że od razu trzeba załączyć agresora.

14

Abstrahując od tego czy przejdzie czy nie, pod względem techniki Don Andres zjadłby całą PL.

1

Silva, Aguero, Sterling, Mata, Jesus, Hazard to też nie są kulturyści.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

A ile lat miał Lampard jak przechodził do City albo Ibra gdy szedł do United?

0

Masz rację, że Ronaldo pokazuje, że to nie ma znaczenia, nieważne skąd strzela wolnego i tak nie pada bramka ;)

1

Liczę na 3 Billboardy i na Gary'ego Oldmana za genialną kreację Churchilla.

0

Czy pojawiła się już oficjalna informacja jak długo pauzował będzie Don Andres?

14

Rekord Świata naszej sztafety! Co oni pobiegli?!

16

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo, pełna kontrola, brawo!

7

Zenit czerwona, pierwszy mecz i od razu kupon do kosza...

0

Czy wymienieni przez Ciebie zawodnicy są na boisku?

1

No właśnie wyjątkowo nie ;)

0

Wchodzę przypadkiem na Fortunę, a tu nadprogramowe 50 złotych, nie wiem jak i skąd...

0

Żałuję, że nie postawiłem że Stuani strzeli. On strzela prawie w każdym meczu.

0

Aha, no to w takim razie mamy szanse :)

2

Hleb, Keirrison, Czyhryński. Dodałbym jeszcze Gomesa, ale od początku nie pokładałem w nim żadnych nadziei.

0

Przy tak skaczącym Żyle i Huli trudno będzie o zwycięstwo.

3

Mógłbyś podać jakieś porównywalne dane z wcześniejszych lat?

0

Jeśli ma słabszy moment to powinien dostać odpoczynek, a nie grać w każdym spotkaniu.

0

Swoboda startuje?

1

A niby z jakiej racji Rakitić ma nie grać?

0

Ja jestem pozytywnie zaskoczony, że Suarez wczoraj utrzymał nerwy na wodzy, tym bardziej przy takim sędziowaniu ;)

4

Zgadzam się w 100%, do tego dodam jeszcze, że brak jakiejkolwiek kartki dla Calleriego to kryminał.

2

Ale wczoraj Roberto właśnie zagrał słaby mecz i nie wiem po co ten sarkazm.

PS, to co wczoraj grał Digne to był dramat. I to nawet na tle całej, przeciętnie grającej drużyny.

2

Typowy mecz na przetrwanie byleby wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Każdego kto spodziewał się tutaj fajerwerków i innych atrakcji odsyłam żeby obejrzał sobie powtórkę meczu z Gironą bo tutaj takich rzeczy nie uświadczy. Alleluja i do przodu, najważniejsze żeby obyło się bez kontuzji.

1

Powinien dostać z tydzień wolnego żeby mógł wreszcie odpocząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?