JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chciałbym żeby w 1/4 Real trafił na nas (zakładając, że przejdziemy Chelsea) albo City, bo wydaje się, że są to jedyne drużyny, które na chwilę obecną są w stanie pokonać Real w LM.
1
Dzięki za link :)
0
A Ty naprawdę nie wiesz, że nazywa się Carla a nie Carli? Łatwo się do kogoś przyczepić, gorzej samemu pilnować pisowni.
1
Niee, zapomniałem o tym i zagrałem że PSG i Real strzelą i Real wygra po kursie 5,00 i to mi weszło tylko Liverpool i Porto zawaliły :/
0
Szachtar/Roma zagra z Realem.
1
Real siadł idealnie, szkoda że Liverpool i Porto nie chciały nic strzelić...
0
Ciii, tamten wczorajszy jeszcze nie wszedł, czekam na ostatni mecz tenisowy ;)
1
Na RODOS starczy ;)
https://demotywatory.pl/4182968/RODOS
0
Hehe, masz fantazję kolego :)
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDY1NjMxNDMwMDpAqgDTGwQUMiVADaI%3D&kind=MAIN
Pewniak.
0
Może chodzi o te limity co trzeba ustawić.
0
Kurs na to, że obydwie drużyny strzelą, a Real wygra 5.00 na Fortunie, myślę że warto spróbować.
2
Tak, a rano obudzi Cię zapach Nesquika przygotowanego przez mamę, a później weźmiesz tornister i pójdziesz na kartkówkę z pszyry.
0
Ok
7
Może wracać, ale do Espanyolu.
0
miałeś na myśli kartki over 5.5? ;)
0
Jaki kurs?
0
To ktoś w takim razie źle napisał niżej.
2
Lepiej zagrać spotkanie bez remisu (kurs około 3,15)
0
Oby się utrzymał do 17 to sobie wtedy obstawię :)
0
Kurs kusi, może też tak zagram, a jaki jest kurs na btts?
1
Spokojnie można by wkleić cały tekst z obydwu części Killera :)
0
Jak wrócę do domu to zobaczę jakie kursy i się zastanowię.
3
Ale ja chcę wygrać a nie przegrać ;)
1
Real - PSG - btts
Liverpool - Porto - btts
Co sądzicie?
1
Wrócę do tych kalendarzy jak będę w domu :)
0
Piękne słowa.
2
Jak byli przystosowani do gry w BPL jak połowa z nich przeszła z Hiszpanii? ;)
0
Niee, grałem wszystko co było dzisiaj (zostało Estudiantes La Plata z Club Olimpo), oprócz jednego tenisowego, bo nie zauważyłem że grają jutro :)
1
No to jeszcze tylko dwa mecze, hehe :) Brawo Celta i brawo United.