JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem na priv.
0
Zgadzam się, że ma niesamowitą skuteczność, ale to nie będzie trwało wiecznie i należy już teraz powoli zacząć myśleć o następcy. Niewykluczone, że Barcelona wykupi Griezmanna latem, a do zespołu dołączy dopiero w 2020 roku.
0
Sprzedaż Dembele to najgłupsza plotka jaką ostatnio słyszałem. Jaki był w takim razie sens kupowania młodego perspektywicznego zawodnika za tak duże pieniądze? Ja bym wypożyczył Dembele na jeden sezon do któregoś z hiszpańskich klubów i po tym sezonie sprzedałbym Suareza, który będzie już miał 32 lata i to będzie ostatni moment żeby jeszcze coś na nim zarobić. Podczas wypożyczenia Dembele w składzie byłoby miejsce dla Griezmanna, Suareza, Coutinho i Messiego, a po powrocie Dembele to właśnie Francuz wszedłby do zespołu zamiast sprzedanego Suareza.
1
Griezmann nie jest lisem, Griezmann jest napastnikiem, który haruje na całym boisku a nie zostaje na spalonym spacerując w kierunku środka boiska.
0
A co z Dembele i Coutinho?
0
Teraz to już pograne, bo BvB poleciała w kulki...
0
Betis czysty win, czy z podpórką?
0
Denis Rozrabiaka. Generalnie, przy takiej organizacji wyprawy nie wróżę im sukcesu, chociaż nadal mocno trzymam kciuki żeby im się udało.
1
Nie bez powodu tak jest.
4
Akurat w tym sezonie Rakitić jest jednym z najrówniej grających pomocników.
37
Bale w Bayernie, Mbappe w Barcelonie, Coutinho w PSG, pasjonujące okienko transferowe nam się szykuje latem.
1
Mnie to interesuje, w końcu chodzi o pierwsze zimowe wejście na K2 - ostatni niezdobyty zimą ośmiotysięcznik. Jak dla mnie mogą o tym trąbić do porzygu.
3
Trochę pojechałaś teraz...
4
Być może Dembele pójdzie gdzieś na wypożyczenie, bo jest jeszcze młody.
0
Nie zdziwię się jeśli Dembele pójdzie gdzieś na wypożyczenie zważywszy na jego młody wiek i w jego miejsce przyjdzie Griezmann, a po powrocie Dembele z wypożyczenia Barcelona sprzeda Suareza i Griezmann będzie ustawiony na 9. Szczerze mówiąc ciężko mi znaleźć inne wytłumaczenie dla transferu Francuza, bo w rotacje jakoś nie bardzo wierzę.
2
Żółte wstążki to symbol poparcia dla dążeń Katalonii do utworzenia niepodległego państwa.
0
On jest wypożyczony, czy sprzedany?
1
A teraz popatrz na wynik Girony i Chelsea i odpowiedz na pytanie, który styl był bardziej skuteczny.
0
Na pewno nie był, a Niemiec ma dopiero 26 lat.
3
Alba i Suarez na pewno zagrają żeby się wykartkować przez Atleti.
1
Jak jest sprytne to tak.
18
Pewnie już spakowane tornistry i czekają na dzwonek.
0
Mbappe w tym roku kończy 20 lat.
Edit: nic się nie stało, każdy może się pomylić.
12
Nie wiedziałem, że dzieci w wieku 7 lat nosi się w kołysce.
0
Chyba za młody jak na 13-latka ;)
1
Mbappe?
0
Ciekawe kogo zaproponują: Gomes, Denis, Paco?
0
Myślę, że wychodzi tutaj zmęczenie spowodowane brakiem przerwy międzysezonowej.
0
Generalnie silniki TSI to jednorazówki nadające się do kapitalnego remontu nierzadko już po 100 tys. km, ale być może trafi Ci się dobry egzemplarz.
1
Hahaha