0

Napisałem na priv.

0

Zgadzam się, że ma niesamowitą skuteczność, ale to nie będzie trwało wiecznie i należy już teraz powoli zacząć myśleć o następcy. Niewykluczone, że Barcelona wykupi Griezmanna latem, a do zespołu dołączy dopiero w 2020 roku.

0

Sprzedaż Dembele to najgłupsza plotka jaką ostatnio słyszałem. Jaki był w takim razie sens kupowania młodego perspektywicznego zawodnika za tak duże pieniądze? Ja bym wypożyczył Dembele na jeden sezon do któregoś z hiszpańskich klubów i po tym sezonie sprzedałbym Suareza, który będzie już miał 32 lata i to będzie ostatni moment żeby jeszcze coś na nim zarobić. Podczas wypożyczenia Dembele w składzie byłoby miejsce dla Griezmanna, Suareza, Coutinho i Messiego, a po powrocie Dembele to właśnie Francuz wszedłby do zespołu zamiast sprzedanego Suareza.

1

Griezmann nie jest lisem, Griezmann jest napastnikiem, który haruje na całym boisku a nie zostaje na spalonym spacerując w kierunku środka boiska.

0

A co z Dembele i Coutinho?

0

Teraz to już pograne, bo BvB poleciała w kulki...

0

Betis czysty win, czy z podpórką?

0

Denis Rozrabiaka. Generalnie, przy takiej organizacji wyprawy nie wróżę im sukcesu, chociaż nadal mocno trzymam kciuki żeby im się udało.

1

Nie bez powodu tak jest.

4

Akurat w tym sezonie Rakitić jest jednym z najrówniej grających pomocników.

37

Bale w Bayernie, Mbappe w Barcelonie, Coutinho w PSG, pasjonujące okienko transferowe nam się szykuje latem.

1

Mnie to interesuje, w końcu chodzi o pierwsze zimowe wejście na K2 - ostatni niezdobyty zimą ośmiotysięcznik. Jak dla mnie mogą o tym trąbić do porzygu.

3

Trochę pojechałaś teraz...

4

Być może Dembele pójdzie gdzieś na wypożyczenie, bo jest jeszcze młody.

0

Nie zdziwię się jeśli Dembele pójdzie gdzieś na wypożyczenie zważywszy na jego młody wiek i w jego miejsce przyjdzie Griezmann, a po powrocie Dembele z wypożyczenia Barcelona sprzeda Suareza i Griezmann będzie ustawiony na 9. Szczerze mówiąc ciężko mi znaleźć inne wytłumaczenie dla transferu Francuza, bo w rotacje jakoś nie bardzo wierzę.

2

Żółte wstążki to symbol poparcia dla dążeń Katalonii do utworzenia niepodległego państwa.

0

On jest wypożyczony, czy sprzedany?

1

A teraz popatrz na wynik Girony i Chelsea i odpowiedz na pytanie, który styl był bardziej skuteczny.

0

Na pewno nie był, a Niemiec ma dopiero 26 lat.

3

Alba i Suarez na pewno zagrają żeby się wykartkować przez Atleti.

1

Jak jest sprytne to tak.

18

Pewnie już spakowane tornistry i czekają na dzwonek.

0

Mbappe w tym roku kończy 20 lat.

Edit: nic się nie stało, każdy może się pomylić.

12

Nie wiedziałem, że dzieci w wieku 7 lat nosi się w kołysce.

0

Chyba za młody jak na 13-latka ;)

1

Mbappe?

0

Ciekawe kogo zaproponują: Gomes, Denis, Paco?

0

Myślę, że wychodzi tutaj zmęczenie spowodowane brakiem przerwy międzysezonowej.

0

Generalnie silniki TSI to jednorazówki nadające się do kapitalnego remontu nierzadko już po 100 tys. km, ale być może trafi Ci się dobry egzemplarz.

1

Hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?