JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej, źle zrozumiałem Twój komentarz. Tak czy inaczej wątpię żeby Gomes zagrał gorzej od Paulinho.
0
Nie rozumiem Twojego toku myślenia, ale nie napisałem ani o tym, że Paulinho powinien wylecieć z klubu, ani o tym, że powinien z niego wylecieć Gomes (akurat tym razem).
7
Robi tak przez całą karierę, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?
10
Paulinho zagrał tragiczny mecz, wolałbym za niego zobaczyć Gomesa od początku.
1
Na pewno za każdym razem.
0
Dawno jej nie widziałem, świetna jest.
0
Czyli raczej nici z ofensywnych wejść.
5
Gdyby mieli za każdym razem podchodzić do kibiców to nie starczyłoby im życia.
23
Drogba wygląda jak jakiś Książe Persji.
0
Ktoś tam niżej podawał chyba, jak przescrollujesz to znajdziesz bo ja nie pamiętam.
7
ja obejrzę w maju w tramwaju ;)
Komentarz jest normalny, to będzie po prostu transmisja CANAL+ na dużym ekranie, tak mi się wydaje.
0
Moje ulubione:
0
Ile noclegów?
0
Zastosowałem zamiennik w postaci emotikony ;)
32
Nie chcę być nosicielem złych wieści, ale przymiotniki określające przynależność narodową piszemy małą literą ;)
0
A o jaki mecz Ci chodzi?
7
Nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale bardzo szanuję za wspaniałą inicjatywę.
0
Nawet nie jest najgorsza, ale ładniejsze są te z pomponami :)
20
*drużynom ;)
1
Może coś z tego Ci przypasuje, ja mam model sprzed paru lat i bardzo go sobie chwalę:
http://www.zimnozimno.pl/kategoria/czapki
0
Wolę sam przetłumaczyć, co zajmuje mi niewiele czasu, niż korzystać z google translatora, który w 90% przypadków podrzuca randomowe bzdury jak w tym przypadku.
Chodzi o tytuł biogriafii Ruda Gullita?
16
Korzystałeś z google translatora pisząc ten komentarz?
0
Czyli to bardziej środkowy obrońca niż boczny?
2
Brzmi trochę jak Abidal.
0
Z deszczu pod rynnę.
0
"Powinien" - gdyby mógł to by skoczył, proste.
1
Najmocniejszym dostępnym.
0
Ale skąd wiesz jakie były warunki w trakcie skoku jak mamy podgląd jedynie uśrednionych wskaźników? Sugerujesz, że celowo krócej skoczył, czy co bo nie rozumiem za bardzo narracji Twoich komentarzy.
0
Już nie wystartuje na następnych Igrzyskach?
0
Skoki oglądam od czasów gdy Primoz Peterka zdobywał Kryształową Kulę.