1

Sam przelot na Islandię jest tani jak barszcz, gorzej z pobytem, ale to i tak nic w porównaniu do kosztów przelotu do Ameryki Płd.

0

Lepsze przepracowanie okresu przygotowawczego wcale nie musiałoby oznaczać, że nie doznałby kontuzji. Chłopak jest młody, ciężko wymagać żeby miał poukładane w głowie jak stary wyjadacz.

2

Raczej nie jego, bo wątpię żeby specjalnie doznał tych wszystkich kontuzji.

3

Prawda :) Szkoda, że nie udało mu się strzelić gola, dużo nie brakowało.

28

Coś czuję, że ten transfer to był strzał w dziesiątkę. Co prawda miał kilka niecelnych podań, ale w powietrzu czyści wszystko.

0

Jeżeli utrzyma taki poziom w kolejnym sezonie to spokojnie będzie można o nim mówić jako o jednym z najlepszych na świecie.

3

Owszem, ale Kane jest na topie już od dobrych 2 sezonów dlatego cenię go bardziej niż Salaha.

0

Dałbym tam jeszcze Kane'a, tylko nie wiem za kogo.

W sumie może być za Salaha.

1

Domyśliłem się, śmiesznie wyszło :)

3

moczowego? :)

5

Presja powrotu, strach przed kontuzją, trudny moment w meczu i trema - myślę, że te czynniki zadecydowały o tym, że jego występ był mocno przeciętny, dajmy mu czas. Ja nastawiłem się już na to, że w tym sezonie nie pokaże jeszcze pełni swoich możliwości.

0

Tego niestety nie wiem.

1

Niesłusznie nieuznana bramka dla Levante i niesłusznie podyktowany karny dla Valencii.

0

Da się jakoś sprawdzić w Fantasy swoje wyniki z wcześniejszych sezonów?

0

Gdzie grałeś?

1

Pamiętam, że Jarkko Tallus był niezły też.

36

Technika użytkowa na najwyższym możliwym poziomie.

108

0

A konkurs skoków zacznie się o 13:30, czy 13:45?

0

Dzięki! Szkoda, że tylko 4 zawodników można wystawić.

0

Ja, ale to dlatego, że w środę byłem na koncercie w Krakowie i dopiero wczoraj wieczorem wróciłem do domu.

0

Dzień dobry, posiada ktoś może harmonogram konkurencji na igrzyskach?

0

Jeden z lepszych wojennych filmów ostatnich lat, polecam.

1

Z takimi pytaniami kieruj się do administratorów ;)

0

U mnie od pierwszego komentarza minęło 3308 dni, też już trochę czasu upłynęło :)

0

A co powiesz o błędach sędziowskich w pierwszym meczu? Tam sędzia nikogo nie skrzywdził?

25

A co jeśli ktoś nie kocha nikogo? Poczułbym się urażony i dyskryminowany...

1

W lidze angielskiej mecz w ogóle by się nie odbył, gdyby murawa była w takim stanie jak na Cornella. Nikt nie odbiera szacunku Inieście, ale trzeba się pogodzić z tym, że będzie grywał coraz rzadziej. Trener o tym wie dlatego tak zarządza siłami Andresa żeby mógł dawać jak najwięcej drużynie.

Ja bym chętnie widział Coutinho ustawionego nad Iniestą, bo wystawianie Brazylijczyka na prawej stronie to porażka.

0

Ale okno transferowe jest już zamknięte...

17

Po pierwsze, na tej murawie nie dało się zaprezentować żadnych umiejętności poza pływaniem.
Po drugie, jaki ma związek gol strzelony Chelsea przez Iniestę do obecnych decyzji personalnych? Uwielbiam Iniestę, jest jednym z moich ulubionych (jeśli nie ulubionym) piłkarzy, ale czasu nie da się oszukać i logiczne jest, że Andres będzie grał coraz mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?