3

Wbrew pozorom dobrych ludzi też nie jest wśród nich aż tak mało.

9

Nie sztuką jest brać przykład z tych najgorszych ;)

20

Dzisiaj 2 lekkie posiłki i jeden do syta, oczywiście bez mięsa. Co prawda wieczorem mam trening, ale jakoś dam radę. Jeśli ktoś raz na pół roku zafunduje sobie taką głodówkę to raczej nie powinno być wielkim problemem.

39

A ja mam nadzieję, że PSG rozjedzie Real i skończy się pompowanie balonika jaki to Real jest niezniszczalny w LM.

1

Real PSG 2/+1,5 zagrane już dwa tygodnie temu po kursie 3,2

2

Haha, nie znałem tego.

0

Chyba nie rozumiesz, że to co dla Ciebie wydaje się ciekawe, dla innych może być nudne i vice versa. Niektórzy piszą dowcipne komentarze, które rozbawiają, poprawiają humor i za to dostają polecenia. Inni rzucają garść statystyk i też dostają polecenia. Nie ma przymusu rozdawania poleceń tylko do komentarzy, które Ty uważasz za wartościowe.

0

Gratulacje :)

7

A 3 dni później wygrał złoto.

Zdaje się, że miał też wypadek na motocyklu po którym długo dochodził do siebie.

2

Aguero przereklamowany? Jeden z najlepszych strzelców w historii PL...

1

Twój?

0

Chociażby dlatego, że Juve u siebie traci bardzo mało bramek.

1

1. Dybala
2. Pogba
3. Lukaku
4. Bellerin
5. Eriksen

10

De Bruyne niedoceniany?

0

Naprawdę uważasz, że Tottenham wygra w Turynie z Juventusem?

0

City wygra i +2,5

0

Zacznij sobie powoli i zachowawczo jeździć i jak już nabierzesz pewności to wtedy możesz jeździć ostrzej.

2

Zostawiam komentarz żeby w odpowiednim momencie tu wrócić ;)

1

Austriacy mieli całą plejadę znakomitych alpejczyków: Walchofer, Benjamin Raich, Hermann Mayer, Mario Matt, czy wspomniany wyżej Hirscher, a pewnie i tak jeszcze któregoś pominąłem.

0

Też ich nie lubię, ale akurat zjazdowców zawsze darzyłem dużą sympatią jeszcze za czasów Lasse Kjusa i Kjetila Andre Aamodta.

7

Dziś obstawiam 1:0 dla Realu, a jutro będzie 2:0 dla PSG.

0

To był mój ulubiony alpejczyk :) Zawsze jechał na limicie, jak ja przez całe moje życie.

0

No to miałeś niezłego pecha...

1

Wygląda nieźle, tylko bałbym się trochę czy w meczu Basel-City nie padnie więcej bramek.

0

Szkoda :(

0

Jak wypadli Norwegowie? Svindal w ogóle startował?

3

Kobiecy tenis to najbardziej nieprzewidywalna dyscyplina sportowa, więc lepiej sobie odpuścić ;)

1

Basel - City - City +2,5

Real - PSG - PSG +1,5



i coś jeszcze miałem, ale zapomniałem w każdym razie z 50 PLN około 440 do wyjęcia.

edit: przypomniało mi się - Liverpool-Porto - obie strzelą

2

Zejście Adriano na lewą nogę z wypuszczeniem piłki i strzał najczęściej kończyło się tym, że bramkarz nawet nie drgnął jak piłka wpadała do siatki ;)

10

PES 6 - Moja ulubiona gra piłkarska. Ileż nocek się zarwało grając w tę edycję. Pamiętam, że to był dla mnie szok po przejściu z Fify, że gra piłkarska może być aż tak dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?