JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O, dobrze wiedzieć.
9
Fajna koszulka.
2
Dziwne, bo próbowałem grać po zablokowaniu i nie było takiej możliwości.
1
Nie gra, bo jest zablokowany już od dłuższego czasu.
1
Nie znam szczegółów tej sprawy, po prostu zdziwiło mnie stwierdzenie, że ofiary nie mogą mieć pomnika, tylko bohaterowie.
1
Pokazuję tylko luki w rozumowaniu tego użytkownika, według którego tylko bohaterowie mogą mieć postawiony pomnik.
Ciekawe, że nikomu nie przeszkadza pomnik ofiar katastrofy w Lesie Kabackim...
0
A to trzeba być bohaterem żeby mieć pomnik? Sugerujesz, że pomnik pomordowanych w Katyniu, czy Jedwabnem powinien zostać usunięty, bo ofiary rosyjskich czystek nie były bohaterami?
0
Mogłeś wypić wszystkie.
1
Tak jak napisał kolega wyżej: viagogo to ostateczność. Ceny tam są mocno zawyżone.
0
W weekend ma być ostry mróz, więc lepiej dobrze się rozgrzej ;)
7
Kurczę, dawno nie jadłem...
1
Ok, dzięki za informacje :)
0
Jak spisała się Lara Gut? Nie mam czasu niestety śledzić konkurencji zjazdowych, a z tego co zaobserwowałem to jesteś na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami :)
0
Można się domyślać, że już nie jest w stanie dawać zespołowi tego co wymaga Simeone. Zwyczajnie ma już swoje lata.
2
Tylko, że prędzej zdobędzie się bramkę wchodząc w pole karne niż strzelając w przeciwników.
26
Jak chcesz strzelić zza pola karnego kiedy stoi przed Tobą mur złożony z 10 przeciwników? Idź i spróbuj przebić piłką betonowy mur i napisz kiedy Ci się to uda.
0
Ok, teraz dopiero zrozumiałem, że z tym najlepszym zawodnikiem wszechczasów chodzi o CR.
0
Jeżeli to miała być ironia z tym Allisonem, to strasznie nieudolna.
2
Arthur zdążył już zadebiutować w reprezentacji Brazylii, więc akurat jego wynalazkiem bym nie nazwał.
9
* Promują Alissona, bo to co napisałeś znaczy, że promują Messiego kosztem Messiego ;)
1
Używając oklepanego stwierdzenia: zagraliśmy tak jak nam pozwolił przeciwnik, a że pozwolił na niewiele...
4
W sumie to Paulinho miał dość łatwą główkę w pierwszej połowie. Inna sprawa, że wykończenie pozostawiało wiele do życzenia...
20
Dramat.
2
Trener nie twierdzi, że Vidal jest lepszy od Dembele tylko w danym momencie jest bardziej przydatny.
0
Wczoraj nie było za bardzo miejsca na oddawanie takich strzałów, bo Chelsea stała prawie całym zespołem w polu karnym.
11
Bardzo chciałbym zobaczyć u nas Justina Kluiverta, byłoby to piękne nawiązanie do czasów Patricka :)
0
Nie mówię, że miał przyspieszać grę, nie napisałem też, że to on dopuszczał do strzałów WilliaNa, ale często podawał za plecy w sytuacji, kiedy można było zawiązać jakąś akcję. To jest Barcelona, tutaj każdy zawodnik musi potrafić rozgrywać piłkę chociaż w podstawowym stopniu.
2
Zawsze doceniałem czarną robotę jaką wykonuje Paulinho, ale wczoraj był hamulcowym każdej akcji Barcelony. O ile w miarę dobrze radził sobie w destrukcji to gdy miał piłkę to był bezradny jak dziecko we mgle. Spowalniał każdą akcję, potrzebował kilku kontaktów żeby zabrać się z piłką i do tego spudłował w dogodnej sytuacji. Zdecydowanie lepiej radził sobie, kiedy wchodził z ławki. Dla mnie to był bardzo słaby występ w jego wykonaniu i na pewno stać go na więcej.
7
Nikt nie był gorszy od Paulinho.
8
Korzystając z okazji, że na stronie panuje mniejszy ruch, chciałbym dokonać małego podsumowania meczu. Generalnie przebieg spotkania był taki jak się spodziewałem (my atakujemy oni bronią). To co najbardziej przykuło moją uwagę to beznadziejna forma Paulinho, który sprawiał wrażenie jakby piłka mu przeszkadzała, bo ilekroć ją dostawał to potrzebował kilku kontaktów żeby się z nią zabrać. Jestem bardzo ciekaw jak sprawdziłby się Gomes grając od pierwszej minuty, bo rozumiem te narzekania na Portugalczyka, ale Paulinho nie od wczoraj jest bez formy i myślę, że AG mógłby dać zespołowi trochę więcej.
Jeśli chodzi o obronę to bez większych błędów poza oczywiście dopuszczeniem Williana do oddania 3 groźnych strzałów. Zastanawia zwłaszcza kompletny brak krycia przy strzelonej przez niego bramce, tym bardziej, że Brazylijczyk już w pierwszej połowie pokazał, że ma dobry dzień i trzeba na niego uważać.
To co mnie martwi to brak pomysłu na grę z drużynami, które parkują autobus. Mamy za mało kreatywnych zawodników, co przekłada się na sposób rozgrywania (wolny, przewidywalny) dlatego bardzo się cieszę, że dostaliśmy prezent od Christiansena i Chelsea będzie musiała się otworzyć na Camp Nou, a to woda na młyn dla naszej drużyny.