JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie mówię o wiedzy, mówię o stylu wypowiedzi, rażących błędach językowych i nieudolnych łamańcach językowych - przykład podałem powyżej.
P.S. W jakich dobrych klubach grał Żewłakow?
Nie każdy znawca piłki nożnej nadaje się do bycia komentatorem.
Co z tego, że posiada wiedzę skoro nie potrafi jej przekazać?
50
Myślę, że koniec wojny gimbusów i debili to najmniejsze zmartwienie jakie będzie nas czekało po odejściu Messiego.
17
Nie dalej wczoraj o tym myślałem, jak Żewłakow powiedział coś w stylu "przejaśniła im się gra" i stwierdziłem, że nie ma większego durnia na stołku komentatorskim niż Żewłakow.
15
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na dzielenie się takimi informacjami, ale bardzo Ci współczuję, bo też przez to przechodziłem.
1
Też prawda :)
W końcu niemożliwe nie istnieje ;)
6
Zszedłbym na zawał... drugi raz ;)
0
Obejrzę później.
1
Cytat z SAF-a.
Ładny pies swoją drogą.
0
Pewnie się rozkodowało. Trzeba by zajrzeć do instrukcji radia, co zrobić w takiej sytuacji albo poszukaj w internecie.
20
Wszystkim Użytkowniczkom serwisu FCBarca życzę wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet. Obyście zawsze były szanowane i doceniane, a uśmiech niech nigdy nie znika z Waszych twarzy.
0
Priv.
0
Mogłem zagrać jakiegoś undera, ech...
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDY1NjMxNDMwMDpAqgDTGwQUMiVADaI%3D&kind=MAIN
Było blisko...
0
Benatia jest do zastąpienia, gorzej z Pjaniciem.
2
Stara Dama oskubała Koguty.
0
Tak, bluzę jak zobaczyłem pytania i zrobiło mi się gorąco.
54
Pewnie było, ale wrzucam bo mnie rozbawiło:
https://imgur.com/wQczmwI
40
Niektórzy tacy jak Socjopata czy Amigo Blanco są tu od dłuższego czasu i można z nimi normalnie porozmawiać (pod warunkiem, że nie korzysta się z bukmacherskich typów Socjopaty), a co do reszty to cóż, odbili się trochę od dna, błyszczą w LM to powychodzili z krzaków i już świętują zdobycie trzeciej undecimy.
1
Super pomysł, co do karteczek dla siostry może być np.: 15/30/45 minut zabawy z siostrą, kupienie jakiegoś ulubionego smakołyka, coś w tym stylu :)
1
Zostawiam komentarz żeby później obejrzeć ;)
0
Też mnie właśnie zdziwiło, że po tym urazie grał jeszcze przez dobrą chwilę. Oby to był dobry prognostyk.
0
Tak to jest jak się żyje przeszłością, dzięki za sprostowanie.
0
City raczej nie będzie się specjalnie przemęczać przed ligowym meczem z Chelsea.
0
Ok, mój błąd, byłem przekonany, że nazywa się Carla Lloyd, przepraszam.
3
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_aAFiLfOPM0J2TMfbrL8gTsDA9IxHz8VR.jpg
0
Być może masz rację, faktycznie patrzyłem na Bayern trochę przez pryzmat poprzednich potyczek z Realem. Tak czy inaczej ich kadra nie rzuca specjalnie na kolana.
0
Więc co robisz na tym forum?
7
Patrząc na Twoje komentarze poniżej ciężko traktować Cię poważnie.
1
btts
0
Tylko zauważ, że w tym sezonie Real skupia się już wyłącznie na LM. Jedyna ich wpadka w tych rozgrywkach to był mecz z Tottenhamem. W la Liga mogą wtapiać mecz za meczem, ale jednak w LM widać wielką mobilizację.