2

Nie mówię o wiedzy, mówię o stylu wypowiedzi, rażących błędach językowych i nieudolnych łamańcach językowych - przykład podałem powyżej.



P.S. W jakich dobrych klubach grał Żewłakow?

Nie każdy znawca piłki nożnej nadaje się do bycia komentatorem.

Co z tego, że posiada wiedzę skoro nie potrafi jej przekazać?

50

Myślę, że koniec wojny gimbusów i debili to najmniejsze zmartwienie jakie będzie nas czekało po odejściu Messiego.

17

Nie dalej wczoraj o tym myślałem, jak Żewłakow powiedział coś w stylu "przejaśniła im się gra" i stwierdziłem, że nie ma większego durnia na stołku komentatorskim niż Żewłakow.

15

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na dzielenie się takimi informacjami, ale bardzo Ci współczuję, bo też przez to przechodziłem.

1

Też prawda :)

W końcu niemożliwe nie istnieje ;)

6

Zszedłbym na zawał... drugi raz ;)

0

Obejrzę później.

1

Cytat z SAF-a.

Ładny pies swoją drogą.

0

Pewnie się rozkodowało. Trzeba by zajrzeć do instrukcji radia, co zrobić w takiej sytuacji albo poszukaj w internecie.

20

Wszystkim Użytkowniczkom serwisu FCBarca życzę wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet. Obyście zawsze były szanowane i doceniane, a uśmiech niech nigdy nie znika z Waszych twarzy.

0

Priv.

0

Mogłem zagrać jakiegoś undera, ech...

0

Benatia jest do zastąpienia, gorzej z Pjaniciem.

2

Stara Dama oskubała Koguty.

0

Tak, bluzę jak zobaczyłem pytania i zrobiło mi się gorąco.

54

Pewnie było, ale wrzucam bo mnie rozbawiło:

https://imgur.com/wQczmwI

40

Niektórzy tacy jak Socjopata czy Amigo Blanco są tu od dłuższego czasu i można z nimi normalnie porozmawiać (pod warunkiem, że nie korzysta się z bukmacherskich typów Socjopaty), a co do reszty to cóż, odbili się trochę od dna, błyszczą w LM to powychodzili z krzaków i już świętują zdobycie trzeciej undecimy.

1

Super pomysł, co do karteczek dla siostry może być np.: 15/30/45 minut zabawy z siostrą, kupienie jakiegoś ulubionego smakołyka, coś w tym stylu :)

1

Zostawiam komentarz żeby później obejrzeć ;)

0

Też mnie właśnie zdziwiło, że po tym urazie grał jeszcze przez dobrą chwilę. Oby to był dobry prognostyk.

0

Tak to jest jak się żyje przeszłością, dzięki za sprostowanie.

0

City raczej nie będzie się specjalnie przemęczać przed ligowym meczem z Chelsea.

0

Ok, mój błąd, byłem przekonany, że nazywa się Carla Lloyd, przepraszam.

0

Być może masz rację, faktycznie patrzyłem na Bayern trochę przez pryzmat poprzednich potyczek z Realem. Tak czy inaczej ich kadra nie rzuca specjalnie na kolana.

0

Więc co robisz na tym forum?

7

Patrząc na Twoje komentarze poniżej ciężko traktować Cię poważnie.

1

btts

0

Tylko zauważ, że w tym sezonie Real skupia się już wyłącznie na LM. Jedyna ich wpadka w tych rozgrywkach to był mecz z Tottenhamem. W la Liga mogą wtapiać mecz za meczem, ale jednak w LM widać wielką mobilizację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?