JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest gdzieś na otwartym kanale transmisja meczu Arsenalu z Milanem?
0
Źle przetłumaczył po prostu last 16.
15
Równie dobrze mogę napisać, że Willian też w pierwszym meczu zdobył bramkę po błędzie Barcelony bo nikt go nie przypilnował.
0
To prawda, środek pola Busi-Kante byłby nie do przejścia.
14
http://www.fangol.pl/view/242358/ballack-po-nieodgwizdanym
Tymczasem Ballack dalej biegnie za Overbo...
4
Pewnie nie powącha nawet murawy w pierwszym zespole w przyszłym sezonie.
1
Kante = Busi? Nikt nie = Busi...
2
Czyli w sumie tak jak zawsze ;)
21
Nie.
0
CJ ostatnio "dissuje" wszystko i wszystkich ;)
0
Najlepszy
2
Wiem, że istniały kiedyś takie plany, ale nie wiem jak to wygląda obecnie.
2
Czemu nie? Wszystko można jak się chce.
0
No to kiepsko...
16
Zaprowadź go na terapię bo to się nazywa alkoholizm.
2
Może Tomasz Pilch, znany również jako siostrzeniec Adama Małysza.
0
Wolę pszczoły bo dają miód, a ja lubię miód.
1
Wyczuwam drugą opcję.
10
Wszystkie kupony poszły się kochać, chyba czas zająć się hodowlą pszczół...
1
West Ham spokojnie się utrzyma.
2
A patrzyłeś jaki mają kalendarz? ;)
4
Cristiano będzie za chwilę lepszy niż Suarez i Lewy? To on młodnieje zamiast się starzeć, czy co to za magia?
3
Normalny zwyczaj w Hiszpanii, w Polsce za komuny też faceci się całowali "z dubeltówki".
0
A, to miałaś na myśli. No niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aż strach pomyśleć co by się tutaj działo gdybyśmy np. wypadli z Top 3 w Hiszpanii.
0
?
6
Rozumiem konstruktywną krytykę, ale gwizdy na zawodnika swojego klubu, który wcale się nie opierdziela, nie olewa treningów, nie imprezuje do białego rana, to nie powinno mieć miejsca w tym klubie. To nie Real Madryt...
0
Jeśli dostanie oklaski po udanym zagraniu a takie wbrew pozorom też miewa, to na pewno nie zostanie to odebrane jako ironia.
16
Jak zawsze w punkt, dobrze że jesteś na tej stronie.
1
Był chyba jakiś zakład bez ryzyka na wejściu, ale nie wiem czy teraz też jest taka promocja.
2
A, no to w takim razie w porządku ;)