0

Czy jest gdzieś na otwartym kanale transmisja meczu Arsenalu z Milanem?

0

Źle przetłumaczył po prostu last 16.

15

Równie dobrze mogę napisać, że Willian też w pierwszym meczu zdobył bramkę po błędzie Barcelony bo nikt go nie przypilnował.

0

To prawda, środek pola Busi-Kante byłby nie do przejścia.

14

http://www.fangol.pl/view/242358/ballack-po-nieodgwizdanym

Tymczasem Ballack dalej biegnie za Overbo...

4

Pewnie nie powącha nawet murawy w pierwszym zespole w przyszłym sezonie.

1

Kante = Busi? Nikt nie = Busi...

2

Czyli w sumie tak jak zawsze ;)

21

Nie.

0

CJ ostatnio "dissuje" wszystko i wszystkich ;)

0

Najlepszy

2

Wiem, że istniały kiedyś takie plany, ale nie wiem jak to wygląda obecnie.

2

Czemu nie? Wszystko można jak się chce.

0

No to kiepsko...

16

Zaprowadź go na terapię bo to się nazywa alkoholizm.

2

Może Tomasz Pilch, znany również jako siostrzeniec Adama Małysza.

0

Wolę pszczoły bo dają miód, a ja lubię miód.

1

Wyczuwam drugą opcję.

10

Wszystkie kupony poszły się kochać, chyba czas zająć się hodowlą pszczół...

1

West Ham spokojnie się utrzyma.

2

A patrzyłeś jaki mają kalendarz? ;)

4

Cristiano będzie za chwilę lepszy niż Suarez i Lewy? To on młodnieje zamiast się starzeć, czy co to za magia?

3

Normalny zwyczaj w Hiszpanii, w Polsce za komuny też faceci się całowali "z dubeltówki".

0

A, to miałaś na myśli. No niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aż strach pomyśleć co by się tutaj działo gdybyśmy np. wypadli z Top 3 w Hiszpanii.

0

?

6

Rozumiem konstruktywną krytykę, ale gwizdy na zawodnika swojego klubu, który wcale się nie opierdziela, nie olewa treningów, nie imprezuje do białego rana, to nie powinno mieć miejsca w tym klubie. To nie Real Madryt...

0

Jeśli dostanie oklaski po udanym zagraniu a takie wbrew pozorom też miewa, to na pewno nie zostanie to odebrane jako ironia.

16

Jak zawsze w punkt, dobrze że jesteś na tej stronie.

1

Był chyba jakiś zakład bez ryzyka na wejściu, ale nie wiem czy teraz też jest taka promocja.

2

A, no to w takim razie w porządku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?