0

Idąc tym tropem postawiłem na Totham, bo ostatnio Kane nic nie strzelił więc teraz jest ku temu dobra okazja ;)

0

Tylko, że dzisiaj to ja na nich postawiłem ;)

0

Ale kurs był fajny, więc warto spróbować, liczę że Fabiański stanie na wysokości zadania :)

0

1

Zamiast Manchesterów dałem Ttham ze Stoke i chyba pominę Juve.

0

Zastanawiam się, czy nie zagrać Barcy -2,5 albo że Dembele strzeli.

4

Over 10 stopni, na spacer za niski kurs.

0

Jakie typy na dziś?

0

Once de gala

0

Ten mecz bym odpuścił, ciężko wskazać faworyta.

0

Powinno wejść.

1

Pociąg z Moskwy do Rio to rzeczywiście musi być szybki.

16

Auba.

0

Ech, niepotrzebnie zostawiłem Firmino w FPL.

0

Bayern handi, albo +2,5

0

Może być tak jak mówisz.

2

po angielsku może być np. underdogs

0

Jak stawiasz to chętnie.

0

Kiedy lecisz na Malediwy?

2

Mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi cała ta sytuacja, tylko ten obrazek mnie rozśmieszył :)

0

Fajna koszulka.

7

Przecież Messi zawsze tak gra.

1

Ja byłem 2 razy. Muzeum naprawdę robi wrażenie. mocno działa na wyobraźnię i skłania do refleksji. Dzięki interaktywnym ekranom można poznać wiele ciekawostek dotyczących przebiegu Powstania. Generalnie jest tak wiele ekspozycji, że warto zarezerwować sobie z 3, 4 godziny żeby wszystko zobaczyć. Zdecydowanie polecam, ja na pewno też się jeszcze wybiorę bo wszystkiego nie udało mi się zobaczyć.

51

Natomiast on powinien zachować się poważnie i nie potykać się o własne nogi.

0

Myślałem, że jesteś Gerwazy a nie Maciek.

2

Dlaczego Salah nie zagra?

0

Szkoda, że Totti nie gra... Zrobiłbym wszystko żeby zobaczyć Il Capitano na Camp Nou.

0

Bardzo dobre wykonanie.

0

Pan Tadeusz sprawdzi się nie tylko jako lektura ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?