JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idąc tym tropem postawiłem na Totham, bo ostatnio Kane nic nie strzelił więc teraz jest ku temu dobra okazja ;)
0
Tylko, że dzisiaj to ja na nich postawiłem ;)
0
Ale kurs był fajny, więc warto spróbować, liczę że Fabiański stanie na wysokości zadania :)
0
Dobra, skleiłem jakąś taśmę bo nie miałem pomysłu co wyrzucić:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NDk3MzkzMjYwMDoVuPD9c%2FPXM0kMsOE%3D&kind=MAIN
1
Zamiast Manchesterów dałem Ttham ze Stoke i chyba pominę Juve.
0
Zastanawiam się, czy nie zagrać Barcy -2,5 albo że Dembele strzeli.
4
Over 10 stopni, na spacer za niski kurs.
0
Jakie typy na dziś?
0
Once de gala
0
Ten mecz bym odpuścił, ciężko wskazać faworyta.
0
Powinno wejść.
1
Pociąg z Moskwy do Rio to rzeczywiście musi być szybki.
16
Auba.
0
Ech, niepotrzebnie zostawiłem Firmino w FPL.
0
Bayern handi, albo +2,5
0
Może być tak jak mówisz.
2
po angielsku może być np. underdogs
0
Jak stawiasz to chętnie.
0
Kiedy lecisz na Malediwy?
2
Mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi cała ta sytuacja, tylko ten obrazek mnie rozśmieszył :)
1
http://magiafutbolu.pl/upload/20180405233613uid365.png
:)
0
Fajna koszulka.
7
Przecież Messi zawsze tak gra.
1
Ja byłem 2 razy. Muzeum naprawdę robi wrażenie. mocno działa na wyobraźnię i skłania do refleksji. Dzięki interaktywnym ekranom można poznać wiele ciekawostek dotyczących przebiegu Powstania. Generalnie jest tak wiele ekspozycji, że warto zarezerwować sobie z 3, 4 godziny żeby wszystko zobaczyć. Zdecydowanie polecam, ja na pewno też się jeszcze wybiorę bo wszystkiego nie udało mi się zobaczyć.
51
Natomiast on powinien zachować się poważnie i nie potykać się o własne nogi.
0
Myślałem, że jesteś Gerwazy a nie Maciek.
2
Dlaczego Salah nie zagra?
0
Szkoda, że Totti nie gra... Zrobiłbym wszystko żeby zobaczyć Il Capitano na Camp Nou.
0
Bardzo dobre wykonanie.
0
Pan Tadeusz sprawdzi się nie tylko jako lektura ;)