JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawa rodzinka.
0
Pograłbym sobie w 2004 :(
69
Dużo zdrowia dla taty!
6
Szczerze mówiąc myślałem, że jest Hiszpanem. Bardzo liczę na niego w przyszłości.
32
To jednak nie zostawiam komentarza.
0
Zostawiam komentarz.
0
Napisz o Millwall i dlaczego wszyscy się ich bali.
0
Najrówniej, ale nie najdalej z tego co pamiętam.
3
Poprzedni konkurs pokazał, że treningi i kwalifikacje należy traktować z dużą rezerwą.
0
Jeśli warunki pracy są dużo lepsze i masz gwarancję podwyżek to nie zastanawiałbym się tylko zmieniał pracę.
11
Te 25 minut brzmiał jakby relacjonował to spotkanie z budki telefonicznej.
0
Jeszcze gorąco polecam 3 billboardy za Ebbing, Missouri. Świetna rola Frances McDormand i generalnie cały film bardzo mi się podobał, bo był zaskakująco nieoczywisty jak na amerykańską produkcję.
0
The Distaster Artist bardzo dobry film, polecam.
2
"Zapraszamy do (..) oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej".
0
Równie dobrze możesz te pieniądze od razu mi dać, na to samo wyjdzie.
1
Ja bym nie przesadzał z tym hurraoptymizmem w stosunku do Liverpoolu. Tercet Neymar Cavani Mbappe też miał zmiażdżyć Real, a jak się skończyło wszyscy widzieliśmy (oprócz mnie bo ja wyłączyłem mecz po drugiej bramce CR).
0
Emery chciał pobić Real ich własną bronią ;)
0
Pięknie! :)
0
W Superpucharze Barcelona w ogóle nie miała zmontowanej ekipy.
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NDM1NTAzMTkwMDoUyQw4B9gtyebjrDI%3D&kind=MAIN
Czas utrzeć nosa Realowi.
0
Każde koncernowe piwo to szczyny. Kompaniom piwowarskim zwyczajnie nie opłaca się warzyć piwa z najwyższej jakości składników, bo ich grupa docelowa to z reguły ludzie, którzy nie odróżniają Vipa z biedronki od piw z małych lokalnych browarów.
0
"Dupa"? Nic dziwnego, że woli iść na mszę.
4
Trochę słaby przykład postawić szczyny obok szczyn.
28
Abstrahując od poglądów politycznych, wyzywanie innych od karakanów, gdy samemu ma się 170 cm wzrostu jest dość komiczne.
0
Jeśli wiara pomaga ludziom dobrze żyć i zwyczajnie być dobrymi to nie widzę w tym nic złego, obojętnie jakiego wyznania są. Gorzej jeśli religia staje się narzędziem w konfliktach.
2
Ja widziałem jak Real grał z Tottenhamem.
59
Łee, to już nie ma co oglądać, zepsułeś zabawę.
1
Ok, niech będzie, że jestem głupi. Dla mnie jednak daleko bardziej głupsze jest wrzucenie wszystkich do jednego worka i nazwanie głupimi, chociaż się ich nie zna.
3
Nie głupio Ci tak obrażać znaczną część użytkowników tej strony sugerując, że są głupi, bo wyznają swoją religię?
6
Co ma inteligencja do wiary? Sugerujesz, że tylko głupi ludzi wierzą w Boga?