1

Ciekawa rodzinka.

0

Pograłbym sobie w 2004 :(

69

Dużo zdrowia dla taty!

6

Szczerze mówiąc myślałem, że jest Hiszpanem. Bardzo liczę na niego w przyszłości.

32

To jednak nie zostawiam komentarza.

0

Zostawiam komentarz.

0

Napisz o Millwall i dlaczego wszyscy się ich bali.

0

Najrówniej, ale nie najdalej z tego co pamiętam.

3

Poprzedni konkurs pokazał, że treningi i kwalifikacje należy traktować z dużą rezerwą.

0

Jeśli warunki pracy są dużo lepsze i masz gwarancję podwyżek to nie zastanawiałbym się tylko zmieniał pracę.

11

Te 25 minut brzmiał jakby relacjonował to spotkanie z budki telefonicznej.

0

Jeszcze gorąco polecam 3 billboardy za Ebbing, Missouri. Świetna rola Frances McDormand i generalnie cały film bardzo mi się podobał, bo był zaskakująco nieoczywisty jak na amerykańską produkcję.

0

The Distaster Artist bardzo dobry film, polecam.

2

"Zapraszamy do (..) oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej".

0

Równie dobrze możesz te pieniądze od razu mi dać, na to samo wyjdzie.

1

Ja bym nie przesadzał z tym hurraoptymizmem w stosunku do Liverpoolu. Tercet Neymar Cavani Mbappe też miał zmiażdżyć Real, a jak się skończyło wszyscy widzieliśmy (oprócz mnie bo ja wyłączyłem mecz po drugiej bramce CR).

0

Emery chciał pobić Real ich własną bronią ;)

0

Pięknie! :)

0

W Superpucharze Barcelona w ogóle nie miała zmontowanej ekipy.

0

Każde koncernowe piwo to szczyny. Kompaniom piwowarskim zwyczajnie nie opłaca się warzyć piwa z najwyższej jakości składników, bo ich grupa docelowa to z reguły ludzie, którzy nie odróżniają Vipa z biedronki od piw z małych lokalnych browarów.

0

"Dupa"? Nic dziwnego, że woli iść na mszę.

4

Trochę słaby przykład postawić szczyny obok szczyn.

28

Abstrahując od poglądów politycznych, wyzywanie innych od karakanów, gdy samemu ma się 170 cm wzrostu jest dość komiczne.

0

Jeśli wiara pomaga ludziom dobrze żyć i zwyczajnie być dobrymi to nie widzę w tym nic złego, obojętnie jakiego wyznania są. Gorzej jeśli religia staje się narzędziem w konfliktach.

2

Ja widziałem jak Real grał z Tottenhamem.

59

Łee, to już nie ma co oglądać, zepsułeś zabawę.

1

Ok, niech będzie, że jestem głupi. Dla mnie jednak daleko bardziej głupsze jest wrzucenie wszystkich do jednego worka i nazwanie głupimi, chociaż się ich nie zna.

3

Nie głupio Ci tak obrażać znaczną część użytkowników tej strony sugerując, że są głupi, bo wyznają swoją religię?

6

Co ma inteligencja do wiary? Sugerujesz, że tylko głupi ludzi wierzą w Boga?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?