0

Czyli idealny moment dla nich na przełamanie, dlatego Barca musi wyjść podwójnie zmotywowana.

1

Za czasów Milito i Marqueza potrzeba było ponad 100 rzutów rożnych żeby coś wpadło, więc teraz nie jest wcale aż tak źle.

0

Nie mam laptopa (prywatnego), a smartfona kupiłem dopiero tydzień temu. I żyję :)

1

Zawieść nie zawiódł, tyle że nie wygrał Ligi Mistrzów.

3

Bez gwiazd? Może na początku, później Glazerowie pompowali funty aż miło.

0

Nie chciałem użyć aż tak brutalnego określenia, ale faktycznie tak jest.

42

Pep Guardiola. Sprawdził się w dwóch ligach, a obecnie sprawdza się w trzeciej.

23

Ale koszulkę to mogli jej wyprasować.

10

Jego odejście to bardziej wzmocnienie niż osłabienie.

2

Stwierdzenie "odpaść z finału" sugerowałoby, że rozgrywki toczą się dalej i bierze w nich udział już tylko jedna drużyna. Tymczasem jest to ostatni szczebel rozgrywek dlatego najlepszym określeniem byłoby po prostu "przegranie finału" -przynajmniej ja tak to widzę. Odpaść można raczej z jakichś rozgrywek.

2

Koller, Rosicky, Dede, Ricken, Klos na bramce - fajna paka była.

0

Puyol, Maldini, Hierro, Beckenbauer i nie wiem kto piąty

8

Ja też chcę tam dołączyć.

3

Chyba zimne ognie na sylwestra.

0

Thiago sam chciał odejść bo nie miał szans na regularną grę.

0

W punkt.

3

Wszedłem na stronie po zimowo-wakacyjnej przerwie i widzę kolejny etap nowej szaty graficznej został wdrożony, tak trzymać! :)

0

Stare, ale fajne.

0

Dlaczego Dawid Podsiadło?

8

No to mamy prawego obrońcę na lata - jeden z moich ulubionych zawodników Barcelony.

1

Obejrzę w domu :)

1

Pamiętam, że mama chciała mnie wtedy zabić za to że ją obudziłem moimi nieartykułowanymi wrzaskami, ale warto było. Co za emocje...

0

Nie obraziłbym się gdyby odwołali ten mecz ;)

0

Co się dzieje w meczu Porto, bo przerwa już tam trwa dłużej niż 15 minut?

0

Podobno zmarła podczas sesji nagraniowej... Jedna z moich ulubionych wokalistek, obdarzona nieziemskim głosem. Wielka strata.

0

Piszczek w sumie też często pauzuje.

3

Nie mam nic do Dembele, ale Mbappe wydaje mi się po prostu lepszy.

2

Co do drugiej części pierwszego podpunktu jestem w stanie się częściowo zgodzić.

1

#teamżaden

2

City na ryzyku trochę, Arsenal dałem z podpórką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?