JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli idealny moment dla nich na przełamanie, dlatego Barca musi wyjść podwójnie zmotywowana.
1
Za czasów Milito i Marqueza potrzeba było ponad 100 rzutów rożnych żeby coś wpadło, więc teraz nie jest wcale aż tak źle.
0
Nie mam laptopa (prywatnego), a smartfona kupiłem dopiero tydzień temu. I żyję :)
1
Zawieść nie zawiódł, tyle że nie wygrał Ligi Mistrzów.
3
Bez gwiazd? Może na początku, później Glazerowie pompowali funty aż miło.
0
Nie chciałem użyć aż tak brutalnego określenia, ale faktycznie tak jest.
42
Pep Guardiola. Sprawdził się w dwóch ligach, a obecnie sprawdza się w trzeciej.
23
Ale koszulkę to mogli jej wyprasować.
10
Jego odejście to bardziej wzmocnienie niż osłabienie.
2
Stwierdzenie "odpaść z finału" sugerowałoby, że rozgrywki toczą się dalej i bierze w nich udział już tylko jedna drużyna. Tymczasem jest to ostatni szczebel rozgrywek dlatego najlepszym określeniem byłoby po prostu "przegranie finału" -przynajmniej ja tak to widzę. Odpaść można raczej z jakichś rozgrywek.
2
Koller, Rosicky, Dede, Ricken, Klos na bramce - fajna paka była.
0
Puyol, Maldini, Hierro, Beckenbauer i nie wiem kto piąty
8
Ja też chcę tam dołączyć.
3
Chyba zimne ognie na sylwestra.
0
Thiago sam chciał odejść bo nie miał szans na regularną grę.
0
W punkt.
3
Wszedłem na stronie po zimowo-wakacyjnej przerwie i widzę kolejny etap nowej szaty graficznej został wdrożony, tak trzymać! :)
0
Stare, ale fajne.
0
Dlaczego Dawid Podsiadło?
8
No to mamy prawego obrońcę na lata - jeden z moich ulubionych zawodników Barcelony.
1
Obejrzę w domu :)
1
Pamiętam, że mama chciała mnie wtedy zabić za to że ją obudziłem moimi nieartykułowanymi wrzaskami, ale warto było. Co za emocje...
0
Nie obraziłbym się gdyby odwołali ten mecz ;)
0
Co się dzieje w meczu Porto, bo przerwa już tam trwa dłużej niż 15 minut?
0
Podobno zmarła podczas sesji nagraniowej... Jedna z moich ulubionych wokalistek, obdarzona nieziemskim głosem. Wielka strata.
0
Piszczek w sumie też często pauzuje.
3
Nie mam nic do Dembele, ale Mbappe wydaje mi się po prostu lepszy.
2
Co do drugiej części pierwszego podpunktu jestem w stanie się częściowo zgodzić.
1
#teamżaden
2
City na ryzyku trochę, Arsenal dałem z podpórką.