JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
68
Nie wiem, czy było, ale wrzucę na wszelki wypadek
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/26696687_1777191509243677_121172709_n.png?oh=fe6791944b94b7c890603c8c5dcf1abc&oe=5A56BB6F
0
Może go przytrzymali na lotnisku?
1
Do usług :)
1
Biedny chłopak ;)
0
Po kwiatku będzie ok. Ty nie zbiedniejesz, a Panie się ucieszą.
1
Źródło?
0
Inna sprawa, że Barca rzadko pozbywa się topowych piłkarzy w optymalnym wieku.
20
Śmiechu warta jest polityka sprzedażowa Barcelony (za wyjątkiem Neymara). Poza Brazylijczykiem nie pamiętam aby któryś z piłkarzy Barcelony został sprzedany za godziwe pieniądze, a w większości przypadków kończyło się na wypożyczeniu.
3
A ktoś go wychwalał?
0
Jak tak to przedstawiasz, to rzeczywiście nie ma sensu przerywać startu.
0
Pytanie, czy to nie jest dobra okazja żeby również odpuścić i przygotowywać się do występów olimpijskich.
0
Dzięki, pewnie też rzucę na to okiem :)
0
Nie, dostałem pod choinkę Pana Mercedesa, ale na razie nie mam kiedy się zabrać. A Dallas 63 to jest kontynuacja?
1
Jestem na podobnym etapie, z tym że pierwszą część czytałem już dawno temu :) Planuję w lato zabrać się za całą trylogię na raz. Jedna z niewielu pozycji o nierzeczywistym świecie, która mi się podobała :)
8
Popis wokalny Raya Hudsona (polecam zwiększyć głośność)
1
Wziąść nie, ale wziąć myślę że jest szansa.
26
Chciałem coś tu napisać, ale nie pozostaje mi nic innego jak skinąć głową z uznaniem dla Twojego komentarza.
0
Teraz rozumiem, dzięki. To BMW i finkel mnie zmyliło.
0
Nie rozumiem tego komentarza, ktoś pomoże?
2
Na razie będzie bez numeru. Prawdopodobnie dostanie 7 po Ardzie, jeżeli uda się go sprzedać.
0
Zostawiam komentarz żeby tu wrócić.
2
Jak wtopić to właśnie w takim stylu :)
0
Hahaha w punkt!
24
Na Fioletowej zamarzły serwery.
0
Z tego co widzę, to po dwa gole ma Neymar, Di Maria i Mbappe.
0
Moim zdaniem najlepszy piłkarz Realu w tym roku bezapelacyjnie.
1
Miałem właśnie coś podobnego napisać :)
0
Ja czekam na no shoot shoty Ronaldo.
8
Bardzo się cieszę z transferu coutinho, tylko martwi mnie trochę kwota, jaką musieliśmy za niego zapłacić. Czy teraz już każdy dobry piłkarz będzie kosztował prawie 200 mln EUR? Quo vadis, futbolu?
2
Jest pięknie! Więcej informacjj jak wytrzeźwieję