0

No to jeśli rzeczywiście masz na głowie całą wigilię na 8 osób to współczuję.

1

Musisz sama robić wigilię na 8 osób? Nikt Ci nie pomoże?

0

No jeśli tak wygląda sprawa to rzeczywiście nieciekawie to wygląda. Z drugiej strony jeżeli przygotowujesz wigilię dla niewielu osób to teoretycznie pracy też jest mniej prawda?

0

Po prezentacji Verrattiego.

2

Obowiązki można rozdzielić na kilka dni, na kilka osób, prezenty można zamówić przez internet dużo wcześniej. Jest wiele sposobów aby uczynić święta wyjątkowym okresem nie tylko dla osób wierzących. Już samo spotkanie z bliskimi może dawać dużo radości.

2

Tak, teraz przegrywam mniej ;)

0

Gorzej już było ;)

4

Trochę to smutne, kiedy wszyscy widzą w świętach tylko kolejną pozycję na liście do odhaczenia, no ale to w dużej mierze zależy od indywidualnego podejścia.

2

postanowiłem zagrać -4,5 gola w meczu Valladolid z Saragossą - po 7 minutach 2:0...

1

W defensywie też niewiele.

1

Pytanie, który z nich zagra wyżej, bo wcale nie jest powiedziane, że to Semedo będzie grał jako obrońca.

0

Ja nie mogę sobie przypomnieć w którym to było meczu, kiedy Masche wykonał jeden wślizg żeby utrzymać piłkę w boisku, ale to nie wystarczyło i jeszcze na leżąco drugi raz ja wygarnął.

0

Po zsumowaniu bonusów wyszły ostatecznie 84 punkty :)

0

może to?

0

No i jeszcze mam zagwozdkę z Kane'em, bo ostatnio cieniuje strasznie.

1

Zostaw, City gra u siebie z Bournemouth a Utd na wyjeździe z Leicester, może być różnie.

Ja się zastanawiam, czy Salaha nie wymienić na KdB, bo czuję że mu zaraz przestanie wchodzić.

1

U mnie okrągłe 79.

I to z dwoma transferami i jeszcze Ndidi -1 zrobił.

0

W końcu dobra kolejka u mnie.

0

też go mam i to w aktywnym składzie.

1

no to chociaż nie będzie -1

6

Rooney nie strzela karnego - miałem dobry pomysł żeby dać mu vicekapitana w FPL.

0

Chyba tak, wtedy Messi mógłby grać z powodzeniem jako pomocnik w systemie 4-4-2 a z przodu grałby Griezmann z Suarezem. Do tego w środku jeszcze Busquets, z lewej Dembele, z prawej Roberto i jakiś Rakitić i byłoby ok. Chociaż tak jak pisałem Coutinho też by się sprawdził, tyle że nie chciałbym jego transferu za taką kwotę.

Do tego bardzo imponuje mi praca w odbiorze jaką wykonuje Francuz, a tego właśnie wymaga Valverde od swoich zawodników - duża intensywność i pressing.

0

Ja bym mimo wszystko wolał Griezmana, chociaż gdyby Coutinho miał przyjść za jakąś rozsądną kwotę to też chętnie bym go przyjął.

0

Może np. o tym, że Griezmann w przeciwieństwie do Coutinho nie kosztuje 150 mln EUR?

0

Myślisz, że on to na serio pisał?

0

Przecież to troll...

0

FA Cup, Puchar Ligi, LM, Premier League.

23

Kto to Orion? Dlaczego Vermaelen out? Tylko jeden rezerwowy stoper?

1

Suarez młodszy już nie będzie, a Griezmann daje gwarancje gry na wysokim poziomie przez ładnych kilka sezonów. Zresztą w formacji 4-4-2 mógłby spokojnie pograć razem z Suarezem.

0

Przyjście Griezmanna też byłby dobre, tym bardziej, że Francuz nie kosztowałbym aż tyle co Coutinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?