0

Nie oglądałem wczorajszego meczu: jak zagrali zawodnicy Barcy B?

0

Jeden z moich ulubionych skoczków. Nie pamiętam dlaczego, ale od zawsze jakoś bardziej przyglądałem się jego "skokom".

0

Zobaczymy, czy znajdzie się miejsce dla Paulo Di Canio.

0

Myślałem, że Vinnie Jones będzie wyżej.

0

Lepiej nie odkładaj, bo zdrowie ma się tylko jedno, a po co masz potem na wózku jeździć.

0

Nieźle, chociaż jak na tyle przepracowanych godzin to już nie wygląda tak kolorowo.

0

brutto czy netto?

0

Z kozaków nie jadłem, ale ogórkowa to moja ulubiona zupa.

4

Ogórkowa jest super.

1

Myślałem wczoraj, że nikt nie zagra gorzej od Suareza, ale Deulofeu pokazał, że się myliłem...

7

Mam podobnie. Od początku sezonu broniłem jego występów, bo i statystyki miał niezłe, ale w ostatnich meczach jego gra wygląda po prostu dramatycznie i to nie tylko pod względem jakości, ale przede wszystkim pod względem podejmowanych decyzji.

20

Twarowski: "mecz Valencia Barca powinien zostać przerwany przez okulistę".

edit, gola jednak nie było:

0

Nie sam, podesłał mi znajomy.

37

'jak to mówią w Hiszpanii - bramka to jeszcze nie gol'

0

Ze spokojem :)

3

Wał sezonu, ale to co mnie cieszy to świetna gra Barcelony. Jeśli tak będzie wyglądać również druga połowa to powinno się udać wywieźć 3 punkty z Mestalla.

0

Nie masz wysłać dziecka przed komputer? ;)

PS. jak idzie warzenie piwa? ;)

0

Jeśli uda im się zająć miejsce premiowane grą w LM to myślę, że pieniądze na wykup się znajdą.

0

Bardzo dobrze.

1

To już ciężko.

33

Wolałbym żeby Ozil został w Arsenalu, a Fekir przyszedł do nas.

3

Jeżeli jedziesz w celach turystycznych lub biznesowych to nie.

2

Bo nie miałby za co ;)

0

No zazwyczaj tak jest, że a) przecenione są te produkty, które cieszą się najmniejszym zainteresowaniem, b) przeceny nie są jakoś specjalnie wyższe niż w normalne dni, c) jest taki tłok, że człowiekowi przechodzi ochota na jakiekolwiek zakupy.

2

Ten cały Black Friday to śmiech, rzucą kilka zalegających na magazynie towarów przecenionych o 20%, a ludzie już się ślinią.

1

Brak połowy zawodników których wymieniłeś to wzmocnienie a nie osłabienie.

0

We Francji nie ma klauzul.

2

Ale zmęczony.

0

Policz sobie ile by mu trzeba było zapłacić za 3-letni kontrakt.

0

Też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?