JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądałem wczorajszego meczu: jak zagrali zawodnicy Barcy B?
0
Jeden z moich ulubionych skoczków. Nie pamiętam dlaczego, ale od zawsze jakoś bardziej przyglądałem się jego "skokom".
0
Zobaczymy, czy znajdzie się miejsce dla Paulo Di Canio.
0
Myślałem, że Vinnie Jones będzie wyżej.
0
Lepiej nie odkładaj, bo zdrowie ma się tylko jedno, a po co masz potem na wózku jeździć.
0
Nieźle, chociaż jak na tyle przepracowanych godzin to już nie wygląda tak kolorowo.
0
brutto czy netto?
0
Z kozaków nie jadłem, ale ogórkowa to moja ulubiona zupa.
4
Ogórkowa jest super.
1
Myślałem wczoraj, że nikt nie zagra gorzej od Suareza, ale Deulofeu pokazał, że się myliłem...
7
Mam podobnie. Od początku sezonu broniłem jego występów, bo i statystyki miał niezłe, ale w ostatnich meczach jego gra wygląda po prostu dramatycznie i to nie tylko pod względem jakości, ale przede wszystkim pod względem podejmowanych decyzji.
20
Twarowski: "mecz Valencia Barca powinien zostać przerwany przez okulistę".
edit, gola jednak nie było:
0
Nie sam, podesłał mi znajomy.
37
'jak to mówią w Hiszpanii - bramka to jeszcze nie gol'
0
Ze spokojem :)
3
Wał sezonu, ale to co mnie cieszy to świetna gra Barcelony. Jeśli tak będzie wyglądać również druga połowa to powinno się udać wywieźć 3 punkty z Mestalla.
0
Nie masz wysłać dziecka przed komputer? ;)
PS. jak idzie warzenie piwa? ;)
0
Jeśli uda im się zająć miejsce premiowane grą w LM to myślę, że pieniądze na wykup się znajdą.
0
Bardzo dobrze.
1
To już ciężko.
33
Wolałbym żeby Ozil został w Arsenalu, a Fekir przyszedł do nas.
3
Jeżeli jedziesz w celach turystycznych lub biznesowych to nie.
2
Bo nie miałby za co ;)
0
No zazwyczaj tak jest, że a) przecenione są te produkty, które cieszą się najmniejszym zainteresowaniem, b) przeceny nie są jakoś specjalnie wyższe niż w normalne dni, c) jest taki tłok, że człowiekowi przechodzi ochota na jakiekolwiek zakupy.
2
Ten cały Black Friday to śmiech, rzucą kilka zalegających na magazynie towarów przecenionych o 20%, a ludzie już się ślinią.
1
Brak połowy zawodników których wymieniłeś to wzmocnienie a nie osłabienie.
0
We Francji nie ma klauzul.
2
Ale zmęczony.
0
Policz sobie ile by mu trzeba było zapłacić za 3-letni kontrakt.
0
Też.