1

Patrząc na obronę i atak Brazylii to zastanawiam się, która z tych formacji jest silniejsza... i ciężko mi zdecydować.

0

Okazaki na ławce?

5

0

Obydwie drużyny traciły bardzo mało bramek w eliminacjach więc powinno wejść, bardziej się obawiam o zwycięstwo Węgier...

0

Zastanawiam się nad postawieniem na Szwajcarię albo -3.5
Edit: jednak zagram -1.5

9

Czyli jak ktoś chce mówi Tobie komplement dotyczący wyglądu to atakujesz? Współczuję Twojemu chłopakowi/mężowi/dziewczynie.

10

Piłkarz może i niezły, ale jego wypowiedzi zawsze były oderwane od rzeczywistości.

8

Czego Ty wymagasz od Gutiego?

1

Ja natknąłem się na ten temat jeden raz w ciągu ostatnich kilku tygodni, więc nie dziwie mnie, że al Fayed nic nie wie o tej akcji.

28

A Liverpool nadal nie chce sprzedać - i koło się zamyka.

44

A dlaczego miał słyszeć? Nie każdy siedzi w internecie 24/7.

1

Nie rozumiem Twojego komentarza.

0

Daj znać czy weszło.

3

"Gra" z Michaelem Douglasem - mój ulubiony fim. Dość stary, ale bardzo nieprzewidywalny i trzymający w napięciu.

4

Patrząc na tych zawodników trzeba przyznać, że większość niestety nie sprawdziła się w Barcelonie.

0

To są chyba złe statystyki jednak, odsyłam do hiszpańskiej wiki: https://es.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu

1

Nikt nie pobije Sebastiana Abreu https://en.wikipedia.org/wiki/Sebasti%C3%A1n_Abreu

1

Taki mam plan, liczę że Dimitrov też może namieszać.

0

Dodaję komentarz, bo być może skorzystam, bardzo bogaty opis :)

0

Sock znalazł się w ósemce? Nieźle.

5

Do czerwca jeszcze dużo czasu, więc nie ma co na razie patrzeć na obecną formę zawodników.

0

Tak, wspierani przez łuczników i kuszników.

22

Z pewnością tak się stanie. Przywrócone zostaną stare stopnie wojskowe, wprowadzone zostaną piki bojowe i miecze, a wojska zmechanizowane przesiądą się na konie, muły i osły.

0

Gra i oprócz tego cała seria Brudnego Harry'ego, 07 Zgłoś Się, Michael Douglas-Clint Eastwood, aktorki ulubionej nie mam.

0

Niestety skoro służby nie dają sobie rady to może trzeba wprowadzić bardziej radykalne środki.

0

Po prostu mam dosyć widoku zarzyganej patologii w środkach komunikacji miejskiej w nocy i zarzyganych ulic mojego miasta.

0

Nie odnosiłem się do każdego idiotycznego pomysłu, poza tym ten dla mnie nie jest idiotyczny.

1

W Skandynawii taki model funkcjonuje od dawna i jakoś się sprawdza. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić zapasy wcześniej, a taki zakaz ograniczy stężenie powyginanych gówniarzy w centrach miast w weekendowe wieczory - mi to pasuje.

1

Mierz od krawędzi do krawędzi przy złożonej rączce.

0

City - Jesus, ewentualnie De Bruyne
Tottenham - Alli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?