JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To swoją drogą, ale po prostu lubię Arsenal i chciałbym żeby wrócili do czołówki. A meczów mam sporo, ale większość z podpórkami więc może coś z tego będzie: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njk1NDAwNTAwMDrEkdcYxEl1ZhoAsJY%3D&kind=MAIN
0
Arsenal wychodzi na prowadzenie, oby dowieźli zwycięstwo.
1
Arsenal wyrównuje w meczu z Evertonem :)
8
Patrząc na to jak wspaniałe osoby tworzą redakcję to nie dziwię się, że FCBarca jest najlepszym piłkarskim serwisem w Polsce.
Ponadto, czytając charakterystyki wszystkich członków zespołu można uświadomić sobie jak wielki wysiłek wkładają oni w to aby strona mogła funkcjonować, zwłaszcza że przecież wszyscy mają w życiu inne zajęcia.
0
Z tego co patrzę to juve się za bardzo nie opłaca grać remis+wygrana.
1
Wszyscy, z przewagą Freddiego, Bowiego, Morrisona, Hendrixa i Elvisa.
4
Warunki w Rosji latem będą jednak trochę inne od tych jakie panują tam teraz ;)
0
Dzisiaj mi fajnie Sampdoria weszła a był ładny kurs, no ale niestety reszta zawiodła, zobaczymy jak jutro.
39
Dzisiaj świetny mecz Masche, kilka kapitalnych interwencji, oby forma z dzisiejszego meczu utrzymała się na dłużej.
Digne - chyba najlepszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu, widać że odżył po odejściu Neymara i nawet próbował dzisiaj kilku odważniejszych wejść.
No i Sergi Roberto to jest dla mnie fenomen - po wejściu Semedo Hiszpan został przesunięty wyżej, a radził sobie doskonale, szkoda tylko, że nie zanotował asysty po kapitalnym rajdzie z wiadomej (niestety) przyczyny...
0
Gratuluję, ja się właśnie poddałem bo dzisiaj Bayern i Barca mi zepsuły zabawę (miałem handi 1 i 2), ale może spróbuję jeszcze coś na jutro złożyć.
0
Ma ktoś jakiś link do polskiej transmisji na acestreama?
0
Pomijając mecze z Realem, kiedy zespół jeszcze nie był skompletowany nie przegrał żadnego spotkania. Dopóki zespół nie zacznie przegrywać nie będę krytykował EV nawet jeśli będzie wystawiał Roberto na środku obrony, a Denis będzie siedział na ławce cały sezon.
1
Tylko wynikami, naprawdę tylko? To mało?
0
Jak można krytykować trenera, który nie przegrał jeszcze żadnego spotkania w oficjalnych rozgrywkach?
0
Dziś Linetty też :)
4
Sampa 5:0, bramka Kownackiego, ależ ta drużyna bo dobry okres.
0
Sane powoli wyrasta na pierwszoplanową postać w City, a to nie jest łatwe w naszpikowanym gwiazdami zespole.
0
Mniej.
1
Bardzo inteligentny komentarz, szanuję.
0
W sumie racja, może jeszcze odrobią chociaż mocno w to wątpię.
0
Ja mam nadzieję, ze Arsenal po cichu wróci na top.
16
Co mnie podkusiło żeby stawiać na United...
8
Dodatkowe źródło dochodów jest zawsze miłym uprzyjemniaczem życia :)
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ - o to chodzi?
0
O proszę, okazuje się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań, z tenisem na pierwszym miejscu :)
3
Tak się właśnie zastanawiałem dlaczego od dłuższego czasu nie widziałem żadnego artykułu Gołąbki. Może czas wrócić do pisania? :)
0
Jesus będzie nowym Aguero dla City. Nie zdziwię się jeśli latem Aguero wróci do Atletico.
6
Tibia
7
Latka lecą. Poza tym Romario za kołnierz nigdy nie wylewał.
0
Nie możesz, bo Redakcja ma jakiś sposób na sprawdzenie ile razy dany użytkownik zagłosował niezależnie od tego z jakich adresów głosujesz.