1

To swoją drogą, ale po prostu lubię Arsenal i chciałbym żeby wrócili do czołówki. A meczów mam sporo, ale większość z podpórkami więc może coś z tego będzie: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njk1NDAwNTAwMDrEkdcYxEl1ZhoAsJY%3D&kind=MAIN

0

Arsenal wychodzi na prowadzenie, oby dowieźli zwycięstwo.

1

Arsenal wyrównuje w meczu z Evertonem :)

8

Patrząc na to jak wspaniałe osoby tworzą redakcję to nie dziwię się, że FCBarca jest najlepszym piłkarskim serwisem w Polsce.

Ponadto, czytając charakterystyki wszystkich członków zespołu można uświadomić sobie jak wielki wysiłek wkładają oni w to aby strona mogła funkcjonować, zwłaszcza że przecież wszyscy mają w życiu inne zajęcia.

0

Z tego co patrzę to juve się za bardzo nie opłaca grać remis+wygrana.

1

Wszyscy, z przewagą Freddiego, Bowiego, Morrisona, Hendrixa i Elvisa.

4

Warunki w Rosji latem będą jednak trochę inne od tych jakie panują tam teraz ;)

0

Dzisiaj mi fajnie Sampdoria weszła a był ładny kurs, no ale niestety reszta zawiodła, zobaczymy jak jutro.

39

Dzisiaj świetny mecz Masche, kilka kapitalnych interwencji, oby forma z dzisiejszego meczu utrzymała się na dłużej.

Digne - chyba najlepszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu, widać że odżył po odejściu Neymara i nawet próbował dzisiaj kilku odważniejszych wejść.

No i Sergi Roberto to jest dla mnie fenomen - po wejściu Semedo Hiszpan został przesunięty wyżej, a radził sobie doskonale, szkoda tylko, że nie zanotował asysty po kapitalnym rajdzie z wiadomej (niestety) przyczyny...

0

Gratuluję, ja się właśnie poddałem bo dzisiaj Bayern i Barca mi zepsuły zabawę (miałem handi 1 i 2), ale może spróbuję jeszcze coś na jutro złożyć.

0

Ma ktoś jakiś link do polskiej transmisji na acestreama?

0

Pomijając mecze z Realem, kiedy zespół jeszcze nie był skompletowany nie przegrał żadnego spotkania. Dopóki zespół nie zacznie przegrywać nie będę krytykował EV nawet jeśli będzie wystawiał Roberto na środku obrony, a Denis będzie siedział na ławce cały sezon.

1

Tylko wynikami, naprawdę tylko? To mało?

0

Jak można krytykować trenera, który nie przegrał jeszcze żadnego spotkania w oficjalnych rozgrywkach?

0

Dziś Linetty też :)

4

Sampa 5:0, bramka Kownackiego, ależ ta drużyna bo dobry okres.

0

Sane powoli wyrasta na pierwszoplanową postać w City, a to nie jest łatwe w naszpikowanym gwiazdami zespole.

0

Mniej.

1

Bardzo inteligentny komentarz, szanuję.

0

W sumie racja, może jeszcze odrobią chociaż mocno w to wątpię.

0

Ja mam nadzieję, ze Arsenal po cichu wróci na top.

16

Co mnie podkusiło żeby stawiać na United...

8

Dodatkowe źródło dochodów jest zawsze miłym uprzyjemniaczem życia :)

0

0

O proszę, okazuje się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań, z tenisem na pierwszym miejscu :)

3

Tak się właśnie zastanawiałem dlaczego od dłuższego czasu nie widziałem żadnego artykułu Gołąbki. Może czas wrócić do pisania? :)

0

Jesus będzie nowym Aguero dla City. Nie zdziwię się jeśli latem Aguero wróci do Atletico.

6

Tibia

7

Latka lecą. Poza tym Romario za kołnierz nigdy nie wylewał.

0

Nie możesz, bo Redakcja ma jakiś sposób na sprawdzenie ile razy dany użytkownik zagłosował niezależnie od tego z jakich adresów głosujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?