JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Nie wskoczę do garnka żeby się szybciej ziemniaki ugotowały" - tekst dnia jak usłyszałem.
0
Chyba też sobie takie kupię.
0
A czym się ona objawia?
0
Najbardziej podstawowe (moc, pojemność, przyspieszenie, prędkość, zużycie paliwa), ale właśnie zależy mi na tym żeby była duża baza aut.
0
Zna ktoś jakąś dobrą i wiarygodną stronę z danymi technicznymi aut z całego świata?
1
Messi nie trzyma poziomu od dobrych kilku meczów.
1
To było dobre.
0
No dobra, ja sobie daję spokój na najbliższy czas.
1
Niezły, świetnie grał w pressingu i nie popełniał wielu błędów.
15
Genialnie rozegrany mecz pod względem taktycznym. Umtiti i Ter Stegen to skały nie do przejścia, świetny mecz Iniesty, niezły mecz Rakiticia. Suarez w dalszym ciągu dramat.
8
Kolejny kupon, i kolejny raz zabrakło jednego meczu - tym razem postanowiłem zagrać PSG -5,5. Klątwa Socjopaty trwa.
0
Gra jest bardzo dynamiczna, wiadomo że jak nie ma dużego mrozu to wystarczy bielizna termoaktywna i coś z długim rękawem.
0
Nie lubię jak mi zimno w uszy, bo mnie potem głowa boli. Taki zestaw jest w sam raz kiedy jest około 0 stopni.
0
t-shirt+termoaktywna koszulka z długim rękawem na suwak+koszulka piłkarska - do tego opaska na głowę i rękawiczki.
0
Semedo też ostatnio grał piach.
0
181 cm to nie aż tak mało, ale fakt faktem, że gra głową to nie jest to w czym jest najlepszy.
0
Ja w ten dzień obchodzę sklepy szerokim łukiem, nie mam zamiaru uczestniczyć w masowej histerii.
33
Messi ma świetną formę? To dlatego nie strzelił bramki od 5 meczów?
0
Piękne.
0
Może jeszcze jutro się pobawię.
17
Wystarczyło dać +3,5 zamiast -3,5 w meczu Realu i byłbym bogatszy o stówkę, bo reszta meczów weszła, no ale cóż - nie dla nas kwitnie ananas.
0
Widzę, że w Nikozji powrót Króla.
0
Szybko poszło.
0
chyba 96 z 20, ale Real Apoel musi być -3,5
1
Jeszcze tylko Monaco i Napoli po bramce i kupon wejdzie.
1
Jeden, ale może jeszcze zaraz coś zrobię.
2
Tak.
1
Prawie się udało.
0
No pewnie te dwa mecze najmniej pewne, zwłaszcza Porto.
7
Następny, który myśli, że każdy będzie nowym Paulinho.