1

"Nie wskoczę do garnka żeby się szybciej ziemniaki ugotowały" - tekst dnia jak usłyszałem.

0

Chyba też sobie takie kupię.

0

A czym się ona objawia?

0

Najbardziej podstawowe (moc, pojemność, przyspieszenie, prędkość, zużycie paliwa), ale właśnie zależy mi na tym żeby była duża baza aut.

0

Zna ktoś jakąś dobrą i wiarygodną stronę z danymi technicznymi aut z całego świata?

1

Messi nie trzyma poziomu od dobrych kilku meczów.

1

To było dobre.

0

No dobra, ja sobie daję spokój na najbliższy czas.

1

Niezły, świetnie grał w pressingu i nie popełniał wielu błędów.

15

Genialnie rozegrany mecz pod względem taktycznym. Umtiti i Ter Stegen to skały nie do przejścia, świetny mecz Iniesty, niezły mecz Rakiticia. Suarez w dalszym ciągu dramat.

8

Kolejny kupon, i kolejny raz zabrakło jednego meczu - tym razem postanowiłem zagrać PSG -5,5. Klątwa Socjopaty trwa.

0

Gra jest bardzo dynamiczna, wiadomo że jak nie ma dużego mrozu to wystarczy bielizna termoaktywna i coś z długim rękawem.

0

Nie lubię jak mi zimno w uszy, bo mnie potem głowa boli. Taki zestaw jest w sam raz kiedy jest około 0 stopni.

0

t-shirt+termoaktywna koszulka z długim rękawem na suwak+koszulka piłkarska - do tego opaska na głowę i rękawiczki.

0

Semedo też ostatnio grał piach.

0

181 cm to nie aż tak mało, ale fakt faktem, że gra głową to nie jest to w czym jest najlepszy.

0

Ja w ten dzień obchodzę sklepy szerokim łukiem, nie mam zamiaru uczestniczyć w masowej histerii.

33

Messi ma świetną formę? To dlatego nie strzelił bramki od 5 meczów?

0

Piękne.

0

Może jeszcze jutro się pobawię.

17

Wystarczyło dać +3,5 zamiast -3,5 w meczu Realu i byłbym bogatszy o stówkę, bo reszta meczów weszła, no ale cóż - nie dla nas kwitnie ananas.

0

Widzę, że w Nikozji powrót Króla.

0

Szybko poszło.

0

chyba 96 z 20, ale Real Apoel musi być -3,5

1

Jeszcze tylko Monaco i Napoli po bramce i kupon wejdzie.

1

Jeden, ale może jeszcze zaraz coś zrobię.

2

Tak.

1

Prawie się udało.

0

No pewnie te dwa mecze najmniej pewne, zwłaszcza Porto.

7

Następny, który myśli, że każdy będzie nowym Paulinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?