La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

12

W skali od jednego do inwazji na Rosję zimą, jak głupim pomysłem jest transfer di Marii do Barcelony?

konto usunięte

11

@fc_barcelona_1899 Posmarowanie kanapki z nutellą masłem

6

@oleka222 Ja zawsze smaruję najpierw masłem a potem nutellą, chociaż dawno już nie jadłem.

konto usunięte

6

@JimMorrisonFCB Dla takich ludzi jest specjalne miejsce w piekle ;-)

1

@JimMorrisonFCB Nie wierze. Jak tak można?

13

@rafik300010 1. Bierzesz chleb
2. Bierzesz masło
3. Bierzesz nutellę
3. Bierzesz nóż
4. Smarujesz masło nożem na chlebie
5. Smarujesz nutellę na chlebie posmarowanym masłem
5. Jesz

Całkiem smaczne, jak jest bez masła to trochę za suche dla mnie.

1

@JimMorrisonFCB Ja też tak jem, tylko nikomu nie mów, dobrze? To będzie nasz mały sekret :D

0

@JimMorrisonFCB Ale to zabija cały smak. Ja jem nutellę na śniadanie od ok 10 lat i nigdy nawet bym o tym nie pomyślał. Tak samo jak o włożeniu nutelli do lodówki.

0

@rafik300010 Ja do lodówki kładłem, ale jednak z perspektywy czasu uważam to za błąd bo była twarda i przez to trudno się smarowało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?