La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

0

Ma uszczerbek kości. Na 99 proc. nie wystąpi w US Open, a w tym roku może już w ogóle nie zagrać - powiedział o Novaku Djokoviciu lekarz reprezentacji Serbii w Pucharze Davisa, Zdenko Miliković.
Lekarz reprezentacji Serbii w Pucharze Davisa powiedział, że Djokovicia na pewno czeka przerwa. - Novak powinien pauzować od sześciu do 12 tygodni. W tym czasie nie powinien wykonywać żadnych ćwiczeń tenisowych.
Zurnal
Bardzo szkoda Novaka.

konto usunięte

4

@samueleto Szkoda to dzieci, które nie mają co jeść, a nie sportowca, która ma 2 miesiące pauzy od gry.

2

@Socjopata To prawda. Ale chodzi tu akurat o sport. Tamten temat to jet na dłuższą rozmowę. Szkoda jest każdego komu sie dzieje krzywda nieważne czy to sportowiec czy kto inny. Zdrowie jest najważniejsze.

1

@samueleto Przez całą karierę za bardzo się żyłował i teraz to wszystko wychodzi, podobnie było w przypadku Nadala - obydwaj mają bardzo wyniszczających dla swoich organizmów styl gry i nie pozostaje to bez wpływu na ich kariery.

1

@Socjopata Jak na socjopatę to jakoś za bardzo zależy Ci na dzieciach :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?